Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım (1584. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.503
Cevap
174
Favori
1.151.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CanKartaL84

quote:

Orijinalden alıntı: AlienWare55

doğrumu bu arkadaşlar?

502cg modeli "zenfone 5 lite" olarak Bim de satılan 1gb ram 960x540 ekranlı model olup bu modele Lollipop sürümü verilmeyecek deniliyordu. Sizin cihazınız lite mi?

hayır hocam 2 gb ram li model

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

hocam yeni zen2 laser 5.5 telefonun için incelemeni ne zaman yapıp yayınlayacaksın?
    bekliyorum hararetle.

Anakonu linwin tarafından açıldı zaten hocam. İnceleme hazırlama fırsatı da çok bulamadım zaten. Zenfone5 akıcılığından biraz düşük bir cihaz ancak şarj ve ön kamera için 1,5 yıllık bir telefonun üzerine 200-250 eklendiğinde tercih edilebilecek bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

doğrumu bu arkadaşlar?

502cg modeli "zenfone 5 lite" olarak Bim de satılan 1gb ram 960x540 ekranlı model olup bu modele Lollipop sürümü verilmeyecek deniliyordu. Sizin cihazınız lite mi?

501CG o zaman cihaz modeliniz. 502cg 1gb ram olan model. 501CG için de Lollipop güncellemeleri mevcut.

• quote:

quote:

quote:

quote:

doğrumu bu arkadaşlar?

501CG o zaman cihaz modeliniz. 502cg 1gb ram olan model. 501CG için de Lollipop güncellemeleri mevcut.

çok saol usta demekki yanlıs atıyormusum :D
    hocam dosyalara baktımda 501 cg yok 502 var 600 felan var :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlienWare55 -- 4 Mart 2016; 14:31:19 >

• quote:

quote:

hocam yeni zen2 laser 5.5 telefonun için incelemeni ne zaman yapıp yayınlayacaksın?
    bekliyorum hararetle.

Anakonu linwin tarafından açıldı zaten hocam. İnceleme hazırlama fırsatı da çok bulamadım zaten. Zenfone5 akıcılığından biraz düşük bir cihaz ancak şarj ve ön kamera için 1,5 yıllık bir telefonun üzerine 200-250 eklendiğinde tercih edilebilecek bir cihaz.

link varmı?
    yoksa şu 500KL modeli olan konumu?
    ondaki pil boyutu aynı değilde o yüzden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

doğrumu bu arkadaşlar?

Hangi dosyalara bakıyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

bekliyorum hararetle.

link varmı?
    yoksa şu 500KL modeli olan konumu?
    ondaki pil boyutu aynı değilde o yüzden.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114890910&p=1#114955236

• Arkadaşlar telefonum son zamanlarda aşırı kasmaya başladı ne yapmalıyım telefonu servisemi versem ram ı çok harcıyorb

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

doğrumu bu arkadaşlar?

Hangi dosyalara bakıyorsunuz?

güncelleme dosyasının içindekiler hocam

• bu hatayı neden alıyorum?

• Arka kapak mefta oldu. Gg,hb n11'e filan göz gezdirdim ama 40 liradan aşağı arka kapak yok. Bende aliexpress'e baktım. Bir arka kapak birde bumper cover 11 dolar tuttu. Ama tahmini teslim tarihi 50 iş günü yazıyor. O kadar sürüyor mu ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Arka kapak mefta oldu. Gg,hb n11'e filan göz gezdirdim ama 40 liradan aşağı arka kapak yok. Bende aliexpress'e baktım. Bir arka kapak birde bumper cover 11 dolar tuttu. Ama tahmini teslim tarihi 50 iş günü yazıyor. O kadar sürüyor mu ki ?

ben ali express den çok alışveriş yaptım hiç sorun yok.
    şayet o kadar beklemek istemezsen free shiping yerine diğerlerini seçersin ama + kargo olur.
    bu standart posta olarak geldiğinden max 60 gün bile yazar. bana bugün yeni geldi slimarmor kılıftan 32günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 4 Mart 2016; 23:18:07 >
  • Takipsiz mı alıyorsunuz hocam ? Birde önerebileceğiniz bumper case var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LoveTheMooN

Takipsiz mı alıyorsunuz hocam ? Birde önerebileceğiniz bumper case var mı acaba ?

zaten hepsi liman çıkışına kadar wweb den takip ediliyor. yani gemiye bindiği tarih son tarih. ondan sonra türkiye liman teslimi ve ptt aşamasını göremiyorsun. ama sorun değil. bumper case ben hiç almadım . sorun olmaz siteden çok satıcı var aynı bizim n11 gibi aliexpress
    --------------

face de gördüm bunlara bir abkıver

http://www.mobilcadde.com/motomo-asus-zenfone-5-lite-metal-gold-rubber-kilif-29610
    http://tr.aliexpress.com/item/Motomo-Luxury-Metal-Brush-Hard-Case-for-Asus-Zenfone-6-Aluminum-Back-Cover-Capa-Celular/32483721395.html?spm=2114.010208.3.19.T2WiKP&ws_ab_test=searchweb201556_9%2Csearchweb201644_5_505_506_503_504_10020_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019%2Csearchweb201560_2%2Csearchweb1451318400_-1%2Csearchweb1451318411_6452&btsid=83f9978e-4fbf-4f0a-b901-2147846a1f8c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademm35 -- 5 Mart 2016; 11:33:12 >

• Arkadaşlar telefon durduk yere daha çok ısınmaya başladı bu aralar. :@ Boş ram 1GB civarı, whatsapp harici bütün uygulamalar oto. başlatıcıdan kapalı. oynadığım en ağır oyun clash of clans zaten. Isınması yüzünden 2 saatlik batarya performansı veriyor. Ulan biraz elime para geçse denize fırlatcam bu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyamas

Arkadaşlar telefon durduk yere daha çok ısınmaya başladı bu aralar. :@ Boş ram 1GB civarı, whatsapp harici bütün uygulamalar oto. başlatıcıdan kapalı. oynadığım en ağır oyun clash of clans zaten. Isınması yüzünden 2 saatlik batarya performansı veriyor. Ulan biraz elime para geçse denize fırlatcam bu telefonu

gecko v4 veya bigrom v10 veya Recreated-Remix-Black-Leopard da bu kullanımlarını denedin mi? aynı sıkıntılar omayabilir. bir bak istersen
  • quote:

Arkadaşlar telefon durduk yere daha çok ısınmaya başladı bu aralar. :@ Boş ram 1GB civarı, whatsapp harici bütün uygulamalar oto. başlatıcıdan kapalı. oynadığım en ağır oyun clash of clans zaten. Isınması yüzünden 2 saatlik batarya performansı veriyor. Ulan biraz elime para geçse denize fırlatcam bu telefonu

Aynı durum bendede var facebook,whatssap da bile kasmaya başladı sürekli ram 180 200 küsürlere düşüyor temizliyorum en fazla 500 oluyor fazla oyun oynamıyorum oynadiklarim kafa topu,clash of clans root rom işlerine girmek istemiyorum telefon orjinal sürümde servise vermelimiyim ne yapıcaz 2gb ram diye aldık keşke samsung alsaydık pişman olmaya başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet ferid

quote:

gecko v4 veya bigrom v10 veya Recreated-Remix-Black-Leopard da bu kullanımlarını denedin mi? aynı sıkıntılar omayabilir. bir bak istersen

Leopard kullandım ama kitkata geri döndüm. Gecko romu düşünüyorum

• Kitkat 40.54 Google güncellemesi olan sürümle şarj sürelerinde kendi rekorumu kırdım arkadaşlar. Messenger, instgr yüklü ancak kullanmadım. Facebook baya kullandım. Youtube film izledim oyun oynadım. wifi full açık 1 saat civarı gps ve 3g açık kullandım süreler çok iyi bence.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Hocam telefonun arka kapağında bir sorun yokmuş. Şu power butonunun üstünde siyah bir nokta varmış o bende yok. Haliyle basılması da zor. Bu buton garanti kapsamında mı ki acaba ? Memleket servise çok uzak gerçi yedek telefonda yok.

• 
Sayfa: önceki 15821583158415851586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.