Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.407
Cevap
62
Favori
234.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geldim arkadaşlar. Firmware olayından giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Geldim arkadaşlar. Firmware olayından giriyorum.

Hocam şu en son 700mblik patchten sonra busybox desteklenmiyor bu sürümde falan diyor ? nasıl halledebilirim.
  • quote:

Geldim arkadaşlar. Firmware olayından giriyorum.

http://i.imgur.com/RSErWYR.png?1

hocam burda kalıyor 15 dk bekledim gene aynı yerde

Edit:
    Çözümü arkadaşlar Asus Pc-Link indireceksiniz
    İndirip kurduktan sonra Usb Takın . Usb hata ayıklama modunu usb takılırken aç kapa yapın ve böylece driverlar otomatik yüklenecek ve bilgisayar cihazı tanıyacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elixironn -- 11 Ekim 2014; 17:03:51 >
  • 4. postta veriyorum cevabı.
  • hayırlı olsun
  • Hocam eline sağlık.
  • Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş.Kullanıcıları da ekleyecekseniz imzanın kodlarını atabilirim konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 11 Ekim 2014; 16:55:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Hocam birde kullanıcı eklemeye uğraşmayım. 5. mesajı rezerve eden arkadaş oraya eklesin uygunsa. Daha hoş olur hem.
  • quote:

Hocam birde kullanıcı eklemeye uğraşmayım. 5. mesajı rezerve eden arkadaş oraya eklesin uygunsa. Daha hoş olur hem.

Haklısınız hocam.O zaman kullanıcı klübüne adını eklemek isteyenler ona pm atsın o da ekler.Ya da alıntılayıp renkleriyle beraber belirtsinler cihazlarını.

@Mentollü Vazelin bu iş sana düştü.Eklenen kişi sayısına göre de artık sana imzayı pm lerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 11 Ekim 2014; 17:16:05 >
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Tamam. benim için sıkıntı yok. ben ilgilenirim. son 2-3 saatte başka bi işim vardı foruma giremedim şimdi gördüm yazdıklarınızı.

edit : şimdi baktımda 5. mesajda elix var kullanıcı kulübünüde yapmış yanlış kişiyi etiketledin galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EciVeci -- 11 Ekim 2014; 18:21:45 >
  • burasının kullanıcı kulübü olmasına gerek yok. burası sadece yazılım destek root falan olsun. diğer konu daha uygun kullanıcı kulübü için
  • asus backup uygulaması mevcut mu fabrika ayarlarına döndürmeden backup alabileceğimiz?
  • selam öncelikle konu hayırlı olsun arkadaşlar ben v 1.18.40.10 güncel jely bean 4.3 romu attım ama ondan sonraki güncel kitkat romu atamadım.

boyutu 700küsür mb görünüyor ama indirdiğimde 20mb bir zip dosyası çıkıyor.. onu da açtığımda hatalı dosya diyor. ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

asus backup uygulaması mevcut mu fabrika ayarlarına döndürmeden backup alabileceğimiz?

Evet ama sanki güncellemeler ile geliyor idi. Kitkatten önceki son versiyonu kullanırken dikkatimi çekmişti. Yedek aldım ama hiç geri yüklemedim.

Ekleme:

Nokia c3'ten Asus Zenfone 5'e geçtim. S40'tan Android 4.x'e geçmiş oldum. İlk Android cihazım ve dolayısıyla cihazı çok kurcaladım biraz da karıştırdım. Şu an en son yazılımla kullanıyorum. Root henüz yapmadım. Güncellemelerin bitmesini bekliyorum.

Ana konuda factory reset, wipe cache vb. şeylerden bahsediliyor. Anladığım kadarıyla mevcut yazılım sürümünde sanki fabrikadan çıkmış hali imiş gibi çalışmasını sağlıyor ve tavsiye ediliyor.

Bu işlemler tam olarak nasıl yapılıyor? Yedeklerin alınmasından itibaren ayrıntılı ve mümkünse görüntülü rehber hazırlayabilir misiniz? Öbür konuda biraz bahsedilmiş ama benim gibi ilk defa android telefon sahibi olan biri için biraz daha ayrıntılı olsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Bellek -- 11 Ekim 2014; 18:48:40 >

• Öncelikle bu kadar kapsamlı ve güzel bir konu açtığınız için teşekkürler. Bende bir asus zenfone 5 kullanıcısıyım 2 aydır. Telefondan gayet memnunum ama şarjı çok hızlı gidiyor ve kamerası berbat. Diğer bütün performanslarından memnunum. Cihaz gayet stabil ve akıcı çalışıyor. Buradaki rehbere göre yarın kitkata geçmeyi planlıyorum. Şuanki sürümüm 4.3. İnşallah geçtiğime değer ama Viper linki kırık yenilerseniz sevinirim. İyi forumlar.
  • Video kaydı yapmadım ama fotograf kalitesi bende de bazen çok iyi bazen berbat. Modları ve ışığı doğru kullanmak ile alakalı sanırım. Fotografçılık konusunda ciddi bilgisi olan bir tanıdığım var karşılaştığımda kendisine çok sorum olacak. Forumda da paylaşırım o zaman.
  • güzel konu :)
    Başım rahatladı :) Çünkü PM'den "Downgrade işleminde Biryerde Telefonuma yanlış yaptım" diye yardım mesajları alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

burasının kullanıcı kulübü olmasına gerek yok. burası sadece yazılım destek root falan olsun. diğer konu daha uygun kullanıcı kulübü için

Diğer konu sahibine birkaç kez söyledim ısrar ettim ama uğraşamayacağını dile getirince uzatmadım.Burası uygun bence.

• Android 4.4 ile ART (Android Runtime) seçenek olarak kullanıma sunulmuş diye biliyorum. Zenfonelarda kullanabiliyor muyuz?
  • reyezuelo kullanıcısına yanıt
    Link saglam hatta simdi diger telofondan indirdim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.