Şimdi Ara

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.408
Cevap
62
Favori
234.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi, benim paylaştıklarım ücretsiz free yazılımlar. Sizin paylaştığınız ücretli olan şeyleri hile yoluylan elde etme uygulaması. Benlik bir durum yok, forum kuralları gereği bu tarz paylaşım yasak. Sizin başınız ağrımasın.
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    Youtube çalışıyormu o versiyon ile denermisiniz.
  • Asus un launcheri arada bi durduruluyor.Hizli bir launcher oneriniz var mi ? Ve bu esnada asus launcheri kaldirsam hata alirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Asus un launcheri arada bi durduruluyor.Hizli bir launcher oneriniz var mi ? Ve bu esnada asus launcheri kaldirsam hata alirmiyim

Google Launcher kullanabilirsiniz. Rootsuz olduğundan mıdır Asusunkini kaldıramadım ama.

O yüzden Asusa geri döndüm dün akşam. 5x5 uygulama dizilimi vb. avantajları var.
  • Asusun sitesinde kitkat güncellemesi kaldırıldı mı yoksa ben mi bulamıyorum??
    Bizim telefonun modeli T500J ama asusun sitesinde sadece bu var
    ASUS ZenFone 5(T00F) software Image:V2.19.40.18 (Android 4.4) for WW SKU only*
    T500J modeli için kitkat gözükmüyor
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    Evet çalışıyor 4.3 te.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo606

Asusun sitesinde kitkat güncellemesi kaldırıldı mı yoksa ben mi bulamıyorum??
    Bizim telefonun modeli T500J ama asusun sitesinde sadece bu var
    ASUS ZenFone 5(T00F) software Image:V2.19.40.18 (Android 4.4) for WW SKU only*
    T500J modeli için kitkat gözükmüyor

İsmen T00F ama normal çalışıyor ve telefonda herşey T00J olarak görünüyor. Sanırım siteye eklerken T00F/T00J olarak belirtmeyi unutmuşlar.
  • Oncelikle konu icin.emegine saglik cok memnun oldum teşekkürler hepinize. Bu play store uygulamalarini disable servis ile kapatacansak ilk sayfadakileri kapatirsaj youtube gibi paly uygulamalari calismayacak mi ? 4.3 suan sürümüm. Kitkata gecmek icin nasil bir yol izlemeliyim ?

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda kitkata nasıl geçileceği yazıyor arkadaşım. Cihazında şu an kullandığın versiyona göre yapman gerekenler bir bir var

disable service ile play uygulamalrını kapatmıyoruz, play hizmetleri denlien arka plan servisleri var. bunlardan bazılarını durduruyoruz. 4. mesajda yazdım nelerin durdurulacağını. Youtube vs. herşey stabil çalışmaya devam ediyor merak etmeyin.
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    İşte orda patlıyor zaten, 1. cisi siz eski versiyona dönseniz de gün içinde kendini güncelleyip 6.1.11 e dönüyor, 2 cisi 4.4.2 ile çalışmıyor. Yoksa benimde işime gelir öyle yapmak. Yinede vereyim ben. Denesin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 12 Ekim 2014; 10:28:08 >
  • 2smoke kullanıcısına yanıt
    Evet kendini güncellemiş.
    Otomatik güncellemeleri kapattığımdan hiç dikkate almamıştım kendini ayrıca güncelleyeceğini.
    4.3 te kalma sebebimdi ama bir anlamı yok o zaman JB de kalmanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 12 Ekim 2014; 10:40:09 >
  • Merhaba, root, titanium, sketch dan sonra sabah kalktım yine hüsran.

7 saatte %11 düşmüş, ben ciddi anlamda şüphelenmeye başladım pilimden, siz nasıl olur da bir gecede %4 yakalayabiliyorsunuz? Gerekli resimler aşağıda, daha neyi kapatacağım anlamadım, yakında telefonu kapatarak yatacağım , %0 düşecek :)

Resimler bunlar, çözümlü bekliyorum. Tsk
     ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Çözümü sürekli denemek, en sonunda iniyor normal dosya. Asus da arıza var bu ara..

hocam bende 40_18 user var 720 lik falan gönderebileceğim bi yer varsa arkadaşlara paylaşabiliriz
  • ilk gold ben olucam gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayastefanos2007 -- 12 Ekim 2014; 11:11:40 >
  • devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Google Play hizmetleri gene başı çekiyor gibi :D

Uykudayken Kablosuzu açık tut : hiçbir zaman
    Tarama her zaman kullanılabilir : seçili olmasın
    Kötü bağlantılardan kaçın : nasıl etkiler bilmiyorum ama bende kapalıymış

Bu şekilde deneyin birde.
  • 4.4.2 yapip rootladim. Deneemk icin gece ucak moda alip uyudum. %9du biraktigimda, 7 saat sonra uyandigimda %6ydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilucifer85 kullanıcısına yanıt
    Tarama her zaman kullanılabilir i kapatın, google play servislerinden 4. mesajda verdiğim hizmetleri durdurun. Asus havdurumunu dondurun, yerine 1weather öneririm. Veri ayarlarında 3g yerine 2g yani gsm seçin kullanmadığınız zamanlarda. Sonra tekrar bakalım. Resim atmanıza gerek yok..

Siz 5 mi 6 mı kullanıyorsunuz hocam. Şu kablosuz frekans bandı seçeneği dikkatimi çekti, benim cihazda yok öye bir seçenek. Modem kaynaklı bir durum olabilir tabi. Bendeki sadece 802.11n miş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2smoke -- 12 Ekim 2014; 12:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Google Play hizmetleri gene başı çekiyor gibi :D

Uykudayken Kablosuzu açık tut : hiçbir zaman
    Tarama her zaman kullanılabilir : seçili olmasın
    Kötü bağlantılardan kaçın : nasıl etkiler bilmiyorum ama bende kapalıymış

Bu şekilde deneyin birde.

Uykudayken kablosuzu açık tutma özelliğini kapattığımızda Akıllı Tasarruf kapanıyor.

Akıllı tasarruf hakkında ne düşünüyorsunuz? Özel modda değiştirilebilen ayarlara bakılırsa ihtiyaç halinde menüde gezinerek yapılacak şeyleri otomatikleştirmek haricinde pek etkisi yok gibi. Ne yaptığını bilen biri gerektiği zamanda doğru ayarları yaparak yakın bir şarj süresi kazanabilir diye düşünüyorum.
  • Valla akıllı tasarrufu en uygun da kullanıyorum ben, kendi ayarladığımız ile hiç bir farkı yok, tek fark en uygun seçildiğinde youtube ve bir iki uygulama daha video gösteriminde ekranı karartıyor az bişey, kendimiz ayarlarsak video ışığına devre dışı diyerek bunu engelleyebiliyor yada istediğimiz şiddete ayarlayabiliyoruz. Başka da bir fark görmedim.

Kapatsak ne fark olacak onu da bilmiyorum. Öyle duruyor işte yeşillik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Tarama her zaman kullanılabilir i kapatın, google play servislerinden 4. mesajda verdiğim hizmetleri durdurun. Asus havdurumunu dondurun, yerine 1weather öneririm. Veri ayarlarında 3g yerine 2g yani gsm seçin kullanmadığınız zamanlarda. Sonra tekrar bakalım. Resim atmanıza gerek yok..

Siz 5 mi 6 mı kullanıyorsunuz hocam. Şu kablosuz frekans bandı seçeneği dikkatimi çekti, benim cihazda yok öye bir seçenek. Modem kaynaklı bir durum olabilir tabi. Bendeki sadece 802.11n miş :)

Zf5 siyah telefonum, kullanıcılara ekleyebilirsiniz. Ek olarak dediklerinizi de yapacağım, zaten çoğunu yapmıştım.

Wi-fi kapalı iken o seçenek çıkıyor. İşte böyle. 2.5 ve 5 ga olarak. Otomatik iyidir heralde :)

ASUS ZENFONE 5-6 LOLIPOP ROM/YAZILIM/DONANIM-ROOT-GELİŞTİRMELER (SES-PİL) GÜNCEL

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.