Şimdi Ara

Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
5
Favori
8.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoRdOfWeB

Hepsiburada.com da indirimde spigen kılıf 35.94 tl şu an.

http://www.hepsiburada.com/spigen-zenfone-3-max-zc520tl-kilif-rugged-armor-black---o02cs21412-p-HBV000004LCL5

Kullanıyorum.İyi
  • Hepsiburada.com Bittibitiyor satıcısından 979.00 liraya sipariş ettim.Aslında hepsiburada'dan alacaktım.Fakat kargo ekleyince vazgeçtim.1000 liralık alışveriş yapıyorsun kargo istiyorlar.

Bugün itibariyle Zenfone 3 Max Zc520tl elime ulaştı.Kutudan 2 amper şarj+usb kablosu,kulaklık,otg ve kart yuvası için asus iğnesi çıktı.Asus'tan garanti durumunu sorgulattım.Sistemsel garantisi 02.2019 da bitiyormuş.Kullanıcı için fatura tarihi esas alınıyormuş.O kadar araştıran biri olarak telefonun çift sim kartlı olduğunu telefon elime geçtiğinde öğrendim.

Kapasitif tuşların sırası nasıl değişiyor bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musted -- 4 Mayıs 2017; 11:24:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • internetteki zenfone 3 max görsellerinin bazılarında geri ve ana menü tuşları ekranda, bazı resimlerde ise kasa üzerinde olduğu görülüyor türkiyede satılan modellerde bu tuşlar nerede ?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de satılan Zenfone 3 Max'lerde kasa üzerinde ön tarafta Asus yazan yani ZC520TL numaralı model. ZC553KL model ise kasada tuşların bulunduğu, daha gelişmiş model(5.5 inch, Snapdragon 430, 16/8 mp kameralar) ama henüz Türkiye'de satıldığını görmedim satılsa bile ZC520TL numaralı modelden daha pahalıya satılması lazım.
  • Asus Zenfone 3 Max sürümünün özellikle 5.2 inç olması çok iyi dev telefonları sevmiyorum genel olarak.
    Sizce Sony Xa'dan geçsem ciddi performans kaybı yaşar mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Asus Zenfone 3 Max sürümünün özellikle 5.2 inç olması çok iyi dev telefonları sevmiyorum genel olarak.
    Sizce Sony Xa'dan geçsem ciddi performans kaybı yaşar mıyım?

www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/47110-58717/sony-xperia-xa_asus-zenfone-3-max

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kalitesi lg g2 ye göre çok iyi.

Dokunmatik hassasiyeti olarak lg g2 den daha kötü.

Bildirim sesi ile zil sesi bir.Bildirimin sesini zil sesinden ayrı ayarlayamadim.Ayarlayabilen varsa yardımcı olsun.

Arama gelince önce ses geliyor. Sonra arama geliyor.Senkronizasyon kötü.

Parmak iziyle de anlaşamadım bir türlü. Bazen hemen tuşlar açılırken bazen 2 3 deneme yapmaniz gerekiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı bilemiyorum.

Kapasitif tuş olmasına rağmen tuşların yeri rootsuz değişmiyor. Lg g2 de değişiyordu.

Pil olarak g2 den daha iyi gidiyor. 24 saati çıkarıyor hatta %15 civarı şarjım da kalıyor. Erken şarja koyuyorum.

Odaklanma açısından problem yaşıyorum. Bazen 2 3 kere resim çekmek zorunda kalıyorum. G2 de böyle bi problemim yoktu. Ayrıca sesli komutla resim cekilemiyor.

Ekrana yapıştırmak için uzun bastığımda 1 saniye bekliyor sonra yapıştır vb. çıkıyor. Gecikme var.

• Zenfone 3 Max almak istiyorum ama kronik bir hatası var mı? Tavsiye eder misiniz?

• Ben rehberimdeki bir kişiyi bir başkasına sms olarak gönderemiyorum. Mms olarak gönderiyor ancak. Sms olarak gönderebilen var mı?

• Yeni zenfone 3 max modeli geliyor.SD 430 ile. Mtk lı zc520tl den iyi gibi duruyor yani ikisini aynı anda niye çıkarmazsın ASUS.

Yeni gelen nougat güncellemesi şimdilik zc553kl modeli için

Şu an bu modelin türkiye de satışı yok.sordum planmaktadır denildi.

https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-3-Max-ZC553KL/

• quote:

Orijinalden alıntı: alpagu71

Zenfone 3 Max almak istiyorum ama kronik bir hatası var mı? Tavsiye eder misiniz?

Kronik Bir hatası yok stabil akıcı bu ZC520TL için
    ASUS un sitesinde yeni bir model daha eklenmiş;ZC553TL Modeli

Farkları
    zc553tl;
    İŞLEMCİ Farklı Snapdragon 430
    EKRAN Farklı 5.5 inç
    RAM 4GB
    DEPOLAMA Micro SD card 128 GB a kadar
    BLUETOOTH VE NAVİGASYON sürümleri Farklı
    KAMERA 16MP arka 8MP ön kamera.

Yani özellik bakımından ZC553TL modeli ZC520TL den iyi
    ama zc553tl nin satışı henüz başlamamış sorduğumda planlandığını söylediler ASUS iletişimden.
    E tabi ikisi aynı anda niye çıkmadı tartışılır.

iki model de karşılaştırılıp öyle tercih edilebilir.
  • Ayrıca ufak bir dipnot: Zenfone 3 Max ZC553TL modeline dün itibariyle Android 7.1 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Zentalk uygulamasında bilgisi mevcut. Herhalde Türkiye'de resmi olarak satılan Zenfone 3 Max ZC520TL modeli için de yakın zamanda Android 7.1 güncellemesi dağıtılmaya başlanacaktır.
  • Toprak41 T kullanıcısına yanıt
    5.5 inç düşünmüyorum zc520tl benim için iyi gibi donanım olarak ne diyorsunuz zc520 tl için ? Ve Asus un servis i nasıl? K6 Power la karşılaştırırsak hangisi alınabilir? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpagu71 -- 17 Mayıs 2017; 16:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk5

Ayrıca ufak bir dipnot: Zenfone 3 Max ZC553TL modeline dün itibariyle Android 7.1 güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Zentalk uygulamasında bilgisi mevcut. Herhalde Türkiye'de resmi olarak satılan Zenfone 3 Max ZC520TL modeli için de yakın zamanda Android 7.1 güncellemesi dağıtılmaya başlanacaktır.

Zc520tl modeli için asus iletişimden sorduğumda 2017 3.çeyreğinde nougat verileceğini yazmışlardı.

Yalnız dün zc553tl modeline nougat güncellemesi verildi haberinin içinde tüm zenfone 3 max modellerine 1 hafta içinde geleceğini okudum.

• quote:

5.5 inç düşünmüyorum zc520tl benim için iyi gibi donanım olarak ne diyorsunuz zc520 tl için ? Ve Asus un servis i nasıl? K6 Power la karşılaştırırsak hangisi alınabilir? Teşekkürler.

Daha önceki kullanıcı yorumlarımda da bahsettiğim gibi real racing asfalt 8 gibi oyunlarda performansı iyi değil.fotoğraf orta şeker anında odaklama yapmıyor.donanım olarak iyi stabil akıcı.servis olarak sms infocom götürmüştüm iki kez herhangi sıkıntı yaşamadım.

yani telefondan memnunum.kasa tasarımı bataryası iyi.Asus uygulamalar için devamlı güncelleme verir.

• quote:

K6 powerla ilgili Türkiye de inceleme yapan yok.o yüzden epey.com dan karşılaştirdim.

Antutu puanı ve işlemcisi zc520tl den daha iyi.

Sar değeri zc520tl ye göre cok kötü. Buna dikkat etmenizi öneririm.

Zc520tl de sanal tuş var. K6 power da yok.

Lenovo nun malzeme kalitesine güvenmiyorum. Onu da belirtmek isterim.

İki telefonu kullanıp da öyle karar vermenizi öneririm.

Herkesin tercihi farklıdır. Bunlar benim kişisel görüşlerim.

• sağolun 3 aydır telefon bakıyorum telefon çok sorunları onlardan çok bakalım hangisini alacağım. Teşekkürler

• Snapchat ve instagramda nasıl kamerası zenfone 5 de çok yakından çekme sorunu vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snapchat kullanmıyorum ama Instagram'da güzel. Geniş açı olduğu için ön kamerası sıkıntı olmuyor. Başta yakından çekiyor ekrana bi kere tıklayınca geniş açıya alıyor kamerayı Instagram'da.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.