Şimdi Ara

Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
5
Favori
8.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar bende max zc520 ve sony xa arasında kaldım.eşim icin alacagım guncel oneri ve yorumlarınız nedir?tesekkurler.
  • Arkadaşlar meraba. Anneme zenfone 3 max zc520 almayı düşünüyorum. Sizce nasıl?

Fiyat olarakta 870 e gelecek gibi. Fiyatını uygun buldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem erkek hem kadın kullanımı için soruyorum. Hangi rengini tavsiye edersiniz?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

merhaba arkadaslar bende max zc520 ve sony xa arasında kaldım.eşim icin alacagım guncel oneri ve yorumlarınız nedir?tesekkurler.

Benim eski telim xperia z idi, artık 2000 tl ye telefon almaya gerek yok, asus bu işi çözmüş...

Bende zenfone 3 520 var herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Hem erkek hem kadın kullanımı için soruyorum. Hangi rengini tavsiye edersiniz?

Teşekkürler

Altın veya siyah rengi tavsiye ederim
  • yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler...hepsiburadadan zen 3 max aldım.
  • Herkese merhabalar. Orta düzey bir kullanıcı olarak Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL ile Lenova K6 Power arasında kaldım.Gönlüm Asusdan yana. Kullanıcılar olarak ya da teknolojiden daha iyi anlayanlar olarak hangisini tavsiye edersiniz? en az 4 yıl filan kullanmak istiyorum. Günlük sosyal medya kullanıyorum, nadiren de müzik dinliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar win7 bu cihazı tanımıyor. dosya deposu ve diğer seçenekleri seçmeme rağmen durum aynı. usb driver nereden bulabiliriz? asus sitesinde de destek bölümünde sürücüler içinde de yok. cihazı şu şekilde algılıyor

Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL
  • neçayev N kullanıcısına yanıt
    Bende 1 aydır kullanıyorum, 5 yıl xperia z kullandım, asusa geçince arada hiç fark yok, kamera kalitesi ve ses seviyesi xperia dan daha iyi, artısı piyasadaki rakipleri nokia 5 ve samsung a5 den daha dolu ve ucuz olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonulbas

Arkadaşlar win7 bu cihazı tanımıyor. dosya deposu ve diğer seçenekleri seçmeme rağmen durum aynı. usb driver nereden bulabiliriz? asus sitesinde de destek bölümünde sürücüler içinde de yok. cihazı şu şekilde algılıyor

Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL

Hocam pc takınca telefon bildirim *uyarı bölümünü kaydırınca usb kullanım amacı diye seçeneklerin olduğu bölüm çıkmıyor mu?

Bende windows 10 olduğu için durum böyle sıkıntı yok...

• arkadaşlar konusma yaparken karsi taraf sürekli sesin cok kötü geliyor, kesik kesik duyuluyor diyor. hattimi baska tele takinca normal. cihazi formatliyorum ve hicbirsey yüklemiyorum ilk once herkes ses guzel geliyor diyor. en gec 2 gün sonra yine bozuluyor. allah belasini versin bu telefonun keske almasaydim. ne yapabilirim?

• turan54 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran süresi ne kadar gidiyor bataryası 4100 olduğu halde verimli olmadığını söyleyenler vardı bir de kaç saatte şarj oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel_

Hocam ekran süresi ne kadar gidiyor bataryası 4100 olduğu halde verimli olmadığını söyleyenler vardı bir de kaç saatte şarj oluyor?

Asus 2 saatte tam sarj oluyor, çok internet ve navigasyon açarsan gün yetiyor, onun dışında 2 gün yetiyor...

Kendine has özellikleri güzel, çerez silme, gereksiz dosya temizleme, mobil yönetici, ücretsiz virüs programı çok farklı özel uygulamalar var, eşimde samsung a5 var ondan daha iyi geldi bana...
  • 5000mah pilli Zenfone 4 Max çıktı. Amerika'da $199. Yakında gelir herhalde.

https://www.asus.com/us/Phone/ZenFone-4-Max-ZC554KL/

• Temmuz sonu aldığım Asus Zenfone 3 MAX ZC520TL da Şarja takıldığı zaman, sağ üstteki bildirim ledi kırmızı olarak yanıyor. Ekran da şarj animasyonu beliriyor . Ama telefon şarj olmuyor. Telefon ve şarj aletinde şarj sırasında oluşan hafif ısınma yok ve telefon aletten 0,00 A çekiyor. Aynı şarj aleti diğer telefonları sağlıklı şarj ediyor. Orijinal şarj aletinde problem yok.
    Yarın garantiden sms infocomm a yolluyorum bakalım ne kadar sürecek neler yaşayacağız.
  • kkemal K kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun aynı tel pc ye bağlanıyor mu? Pc ye de bağlanmıyor ise usb type c arızalanmış olabilir diye düşünüyorum.
  • turan54 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Pc ye bağladığımda da şarj yok, data gönderme alma kontrol etmedin pil bitmek üzereydi. Garantiye yolladım bekliyoruz...
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    maalesef şarjı ilk günkü gibi değil. bir buçuk gün giden şarj artık 1 günü ancak tamamlıyor
  • Arkadaşlar bu telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ayarlara gelip de hani orada en üstte arama çubuğu var ya artık o çalışmıyor. önceden ne ayar yapacaksam oraya tıklayıp yazmaya başlayınca hemen ilgili menüler çıkıyordu artık çıkmıyor. nasıl düzeltebilirim bu sorunu? defalarca fabrika ayarlarına sıfırladım.
  • up, soruya yanıt verecek kimse yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.