Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
55
Favori
255.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 677
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 78
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 38 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17105
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 677
  • Favoriye Eklediklerim 56
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • alipasa312 (195 mesaj) TuRaN.z (190 mesaj) cocarca33 (168 mesaj) ah_1903 (158 mesaj) hgurbuz50 (129 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2341 mesaj) Mobil (1762 mesaj) Tablet (243 mesaj) Mini (316 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Asus >> .::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    102 Mesaj
    diğer firmaları bilmiyorum ama lansmanı yaptıktan 3 4 ay sonra satışa çıkan telefon zaten donanımı eskimiş olacak neredeyse.
    ayrıca bu adamların Türkiye de telefonları çok tuttu. önce satışa çıkan ülkerlerin arasında olsa bari.
    quote:

Orijinalden alıntı: 3490

diğer firmaları bilmiyorum ama lansmanı yaptıktan 3 4 ay sonra satışa çıkan telefon zaten donanımı eskimiş olacak neredeyse.
    ayrıca bu adamların Türkiye de telefonları çok tuttu. önce satışa çıkan ülkerlerin arasında olsa bari.

Hocam aslında Zenfone 3'ü Deluxe'teki 6 GB RAM ve SD 821 kurtarıyor ama yine de Ekim hakikaten geç
    29.07.16 EDIT:

Zenfone 3 deluxe modeline ait tanıtım videosu yayınlandı. Videoda telefonun en amiral gemisi katili özelliklerine daha çok değinilmiş. Samsung gibi devler bir darbe daha yedi

Videoyu ilk sayfada bulabilirsiniz
    |
    |

geçen gün bir mail yolladım ne zaman çıkacağını sordum. tüketici olarak asus un ürünlerini sevdiğimizi belirttim. geç çıktığı için de biraz sitem ettim.
    bana aşağıdaki cevapla dönüş yaptılar. ilgililer adamlar gayet aslında.

Merhaba ..... Bey,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kullanıcılarımızdan gelen talepler dikkate alınmaktadır ve bu nedenle ürün satışa sunuluş tarihi daha erken olabilir. Ancak Zenfone 3 ailesi ürünlerimizin şu an için ekim ayında ülkemizde satışa sunulması planlanmaktadır. Gelişmeler hakkında sosyal medya sayfalarımız(Facebook, Twitter vb.) ve resmi web sayfamız aracılığı ile takipte kalmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

ASUS Müşteri Hizmetleri
    |
    |
    Yigido59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

geçen gün bir mail yolladım ne zaman çıkacağını sordum. tüketici olarak asus un ürünlerini sevdiğimizi belirttim. geç çıktığı için de biraz sitem ettim.
    bana aşağıdaki cevapla dönüş yaptılar. ilgililer adamlar gayet aslında.

Merhaba ..... Bey,

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Kullanıcılarımızdan gelen talepler dikkate alınmaktadır ve bu nedenle ürün satışa sunuluş tarihi daha erken olabilir. Ancak Zenfone 3 ailesi ürünlerimizin şu an için ekim ayında ülkemizde satışa sunulması planlanmaktadır. Gelişmeler hakkında sosyal medya sayfalarımız(Facebook, Twitter vb.) ve resmi web sayfamız aracılığı ile takipte kalmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

ASUS Müşteri Hizmetleri

Traş traş traş. Anca boş laf. Önce sıçtılar şimdi de sıvıyorlar. Yahu samsung 2 ağustosta note 7 yi tanıtacak ve akabinde hemen satışı başlayacak. Adamların onlarca modeli var ve sürekli yeni modeller çıkarıyorlar. Asus iki yılda bir telefon çıkaracak onu da merasimle yapıyor. Akıl alır gibi değil. Hiç satış stratejisi demesinler, bu planlama da en ufak mantık yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    228 Mesaj
    Yav snapdragon 625 nedir ya yapsana şunu 652 bizde gönül rahatlığıyla alalım

Ultraya koyacağı işlemciyi ona koyarsa nasıl satacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kahramanfb03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkisinede snapdragon 652 koysun büyük ekran seven ultrayı alsın abi zaten zenfone 3 daha çok satılacak belli ultrayı alanlar tablet niyetine kullanacak ona 625 koysaymış gene iyiymiş

|
    |
    srsy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

örnek video

https://www.youtube.com/watch?v=dOu9NGSbGxE
    |
    |

Orijinalden alıntı: kahramanfb03

arkadaşlar zenfone 3 yut dışında çıkmış interette birsürü kutu açma ve ufak inceleme videoları var türkiyeye de ağustos sonu veya eylül başı gibi gelebelir.

örnek video

https://www.youtube.com/watch?v=dOu9NGSbGxE

Bu güzel gelişme. Deluxe daha çıkmadı sanırım. Eklediğim kutu açılışı videosunda , telefonda radyo olduğunu gördüm. Piyasaya sürülen ürünlerde radyo olması güzel.

• Teğmen
    228 Mesaj

türkiyedeki modelde radyoyo kapatabilirler hocam belli olmaz birde bu telefonun 5.2 olan versiyonu varmış ama türkiyeye 5.5 olan gelir
    |
    |
    lektonstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: kahramanfb03

türkiyedeki modelde radyoyo kapatabilirler hocam belli olmaz birde bu telefonun 5.2 olan versiyonu varmış ama türkiyeye 5.5 olan gelir

Bu zaten başlangıç modeli. Deluxe daha büyük. Türkiye de radyoyu kapatmalarının artık hiçbir anlamı kalmadı. Çünkü devlet artık internete bağlanabilen ne varsa (telefon , tablet, çakı , çakmak farketmez ) hepsinden trt vergisini alacak. Boşuna kapatmakla vakit kaybetmesinler.
    |
    |
    Evet arkadaşlar farketmem zaman alsa da telefon Deluxe, Laser ve Max hariç an itibariyle çıkmış durumda. Bu çok sevindirici bir haber. Duruma bakılırsa Asus ayrıca sürpriz bir şekilde baz telefonun 5.2 ve 5.5 inçlik iki farklı versiyonunu çıkarmış. İkisinin arasındaki 5.2 inçlik versiyonda 3 GB RAM ve 32 GB Hafıza varken diğerinin 64 GB'lık modelinde 4 GB RAM var. Linkler ilk sayfada
    |
    |

|
    |

|
    |
    quote:

bir an türkiye de satışa çıktı sandım. bi heyecan kapladı içimi ama linkte amazon görünce tekrar hayal kırıklıkları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
bankalar.org
Bitcoin
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
2,379
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.