Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Radyoyu kapatmaya gerek yok artık internete giren her cihaz tablet-telefon-laptop lara trt vergisi geliyor radyo kapalı olsa da vergiden kaçılamayacak artık.telefonlarda %6-7 lik vergi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasaya ilk çıkacak telefonlar 820 ile gelecek. Yıl sonuna dogru da 821 kullanan cihazları çıkaracaklarmış.
  • Zenfone 3 1399₺
    Zenfone 3 ultra 2099₺
    Zenfone 3 deluxe 2199₺
    Olacak diye düşünüyorum nedense

Ultrayı almayı düşünüyorum ama çok büyük be arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Zenfone 3 1399₺
    Zenfone 3 ultra 2099₺
    Zenfone 3 deluxe 2199₺

Ultra 6inc olsaydi tadindan yenmezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Zenfone 3 1399₺
    Zenfone 3 ultra 2099₺
    Zenfone 3 deluxe 2199₺

Evet yeni Zenfone ailesinin en gıcık şeylerinden biri oldu bu
  • Zenfone 3 ultra yerine

Oppo r9plus almayi dusunuyorum ayni ozellikler sadece 6inc

• O telefon Türkiyede resmi olarak satılmıyordu galiba ? Nerden alacaksın acaba telefonu ? Paralel ithalatmı getirmiş ülkemize ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

O telefon Türkiyede resmi olarak satılmıyordu galiba ? Nerden alacaksın acaba telefonu ? Paralel ithalatmı getirmiş ülkemize ?

Paralel italatta yokki. Anca sahislarin getirdigi yurtdisi telefon pasaportu kaydetmeyi yine kendimiz halledecegiz. Ya benim derdim tablet niyetine kullanma. Android tabletler cok dusuk ozellikler. Aslina bakarsan zenfone 3 ultra tam istedigm gibi 6.8inc 200gr zaten seyahatlerde kucuk cantam var onun icinde durur. Otobuste yada tatilde cikaririm. Herturlu film muzik video. Multimedia isimi halleder. Tek cekincem nit degeri kac acaba birde s652 ile cok pahali olmamasi lazim 1600 max 1800olmasi lazim. Zaten yuksek cikarsa alirim yurtdisi pasaporta kaydettirmem. Tablet gorevini yine yapar bana.

Oppo da cok saglam cikartmis cihazi yanliz. Ekran govde oranida iyi. Amoled

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-oppo-r9-plus-sifir-4gb-64gb-rose-gold-gold-k.kartina-9-taksit-303970714/detay

• arkadaşlar zenfone 3 laser ve zenfone 3 max tanıtıldı süper gözüküyorlar daha işlemcileri belli değil ama tipler on numara zenfone 3 deki cam değil tamamen metal
  • Arkadaşlar telefonda radyo mevcut. Sol altta ikonu görünüyor. Yeni vergi ile ülkemizde radyoyu kapatmanın bir anlamı da kalmadı. Radyo olmasına çok sevindim. Ben bu telefonu beklerim. Umarım hayal kırıklığına uğramayız

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.
  • Kasa ile ekran arasındaki siyah çerçeveyi çok kalın yapmışlar. Tek olmayan kısım orası olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Arkadaşlar telefonda radyo mevcut. Sol altta ikonu görünüyor. Yeni vergi ile ülkemizde radyoyu kapatmanın bir anlamı da kalmadı. Radyo olmasına çok sevindim. Ben bu telefonu beklerim. Umarım hayal kırıklığına uğramayız

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::.

umarım radyo vardır, hiçbir yerde var diye bişey göremedim,
    radyo güzel bişey, sony lerde hep var ama oda kaldırmış heralde yeni modellerinde.

kamerası da iyi ise bu telefonu bekleyeceğim, birde fiyatı makul olursa tabi...
    bir ihtimal ağustosta gelir diyenler var ama umarım öyledir.
  • Radyoyu kapatabilirler yine. Malum daha az vergi icin. Radyo olursa yuzde 6 7
    Olmazsa kapatilirsa 2 3

• Ultrada radyo var
    Deluxede yok
    3te ise belli degil.

Radyo kalkcak diye biliyorum artik.
    Ama tunein radio programi var gercekten radio donanimi olmasina gerek yok artik. Hem cizirti sorunu vs. Yok. Kaliteyide secebiliyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Kasa ile ekran arasındaki siyah çerçeveyi çok kalın yapmışlar. Tek olmayan kısım orası olmuş.

Aynen. Onuda siyah kasa alarak cozebiliriz ancak

• Radio kappatabilirler. Radio olmayanlardan daha az vergi aliniyor

• %1 lik bir fark %6 alınacak çok da azalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

%1 lik bir fark %6 alınacak çok da azalmıyor

Iyide o sana bana bagli degilki. Tamamen sirkete bagli. Sirket yuzde 1lik kismi cok gorur kapatir. Yada yuzde 1lik kismi az gorur acik kalsin der.
    Ama fikrimi soracak olursan asus kesinlikle radioyu kapatmaz gibi geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Ultrada radyo var
    Deluxede yok
    3te ise belli degil.

Radyo kalkcak diye biliyorum artik.
    Ama tunein radio programi var gercekten radio donanimi olmasina gerek yok artik. Hem cizirti sorunu vs. Yok. Kaliteyide secebiliyosun

Resime bakarsanız görürsünüz. Radyo mevcut. Telefon deluxe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

Radyoyu kapatabilirler yine. Malum daha az vergi icin. Radyo olursa yuzde 6 7
    Olmazsa kapatilirsa 2 3

O nerden çıktı hocam olursa 6-7 olmazsa 2-3? Yeni vergi ile her cihazdan trt vergisi alınacak. Markaların radyo koymamaları için bir sebep kalmadı artık.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.