Şimdi Ara

.::ASUS ZENFONE 3 AİLESİ [ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ]::. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
46
Favori
266.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıkmadı hocam valla lg g5 almamak için kendimi zor tutuyorum yurt dışında var bize ekim diyorlar asus mail yağdıralım belki daha erken gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahramanfb03

Çıkmadı hocam valla lg g5 almamak için kendimi zor tutuyorum yurt dışında var bize ekim diyorlar asus mail yağdıralım belki daha erken gelir

Aman hocam sakın LG G5 alarak hata yapmayın. Ben kullandım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Az daha sabredin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden almayin dediniz hocam aciklar misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alegra

Neden almayin dediniz hocam aciklar misiniz?

Tabiki hocam...

---Şarjı hiç iyi gitmiyor.Tamam yedek batarya takılır falan ama ne gerek var ekstra masraf yapıp batarya almaya? ---Parmak izi tarayıcı çok kötü. Bir zaman sonra parmak izini iptal ettim knock code ile şifreleme uyguladım.
    ---Ekranı çok sönük. Güneş altında görünebilirlik hiç iyi değil.
    --- Malzeme kalitesi çok kötü. Hani metal deniliyor ama kasanın dışına resmen bildiğiniz kaporta boyası atılmış. Çok nadir bir yapısı var. Anında çiziliyor.
    --- Aşırı ısınıyor. Yani ne zaman ısınacağı belli olmuyor. Şarjdayken ısınmasını anlarım ama telefonun arayüzünde gezerken bile ısınması çok saçma.
    --- Modüler kısım tam oturmuyor zamanla çabuk eskimesi gayet normal olur.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Bayağı oldu satalı. Yanlış anlaşılmasın niyetim G5 kötülemek değil yaşadığım sıkıntıları yazdım sadece. Ve bu sıkıntılar çoğu G5 kullanıcılarında ve farklı teknoloji sitelerinin yaptığı incelemelerde de geçiyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 9 Ağustos 2016; 3:26:01 >

• Anladım sağolun hocam benim önceliğim herhangi bir aparatsız eşyasız bataryanın iyi gitmesi buda pek mümkün görünmüyor heralde bakalım zen3de görelim bide vibe p2yi görebilirsem sağlam bi neticeye varacağım...
  • şimdi abiler,ben asus'a e-posta yolladım. Dedim, "ekim geç oluyor. Daha erken,en geç eylül gibi gelse olmaz mı? Hepimiz yolunu gözlüyoruz keratanın" minvalinde yazıp yolladım. Cevap olarak "henüz net bir bilgi mevcut değil,gelişmeleri asus türkiye facebook sayfasından takip edin" dediler. Bunlar daha önceden ekim ayını belirtmelerine rağmen şimdi "net bilgi mevcut değil" deyincesi ben bunu "acaba bu kararlarını gözden mi geçiriyorlar,daha erken gelme ihtimali mi doğdu" diye şöyle bir umutlandım. Buraya da haber edeyim dedim.

• Ben de e-mail yolladım çıkış tarihinin öne çekilmesi için. Anlaşılan onlar da bu durumun farkında. Bir hafta bile erken gelse bizim başarımızdır arkadaşlar, e-mail yollamaya devam.
  • Fiyatları şişirmeye kalkmasınlar sonra...
    birsürü yeni telefon çıkıyor, gereksiz yere uçmasınlar...
  • Bende yolladım mail bana da aynı cevabı verdiler herkese noktasına kadar aynı cevabı vermeleri sinir ediyor sanki robotla konuşuyoruz madem 3-4 ay sonra getircen telefonu niye erkenden tanıtıyosun paramızla rezil oluyoruz ya

• Eğer ekim in başında gelmesse veya gelip 1.400 tl yi geçerse en iyi seçim reeder p10s birazdaha sabredicem

• quote:

Orijinalden alıntı: üçgenpeynir

şimdi abiler,ben asus'a e-posta yolladım. Dedim, "ekim geç oluyor. Daha erken,en geç eylül gibi gelse olmaz mı? Hepimiz yolunu gözlüyoruz keratanın" minvalinde yazıp yolladım. Cevap olarak "henüz net bir bilgi mevcut değil,gelişmeleri asus türkiye facebook sayfasından takip edin" dediler. Bunlar daha önceden ekim ayını belirtmelerine rağmen şimdi "net bilgi mevcut değil" deyincesi ben bunu "acaba bu kararlarını gözden mi geçiriyorlar,daha erken gelme ihtimali mi doğdu" diye şöyle bir umutlandım. Buraya da haber edeyim dedim.

inşallah öyledir hocam

• kahramanfb03 K kullanıcısına yanıt
    hocam ne 1400ü hakkını yemeyn 2400 demek istednz sanırım cunku ben ceoıyu dınledım 2500u gecmeyeck o cıvarlrda olacak demıstı fıyat boşa beklemeyin reeder alın cunku muhtemelen 2399 veya 2499 tl den gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isokocak -- 12 Ağustos 2016; 10:36:48 >
  • o fiyatlara, o tarihte satışta zorlanır bu telefon...
  • isokocak kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anladınız herhalde zenfone 3 1400 tl yi geçmemesi lazım dedim zenfone 3 delux değil o fiyata delux olmaz zaten delux 2400 tl yi geçmemesi lazım geçerse marka olarak bir samsung,lg olmadığı için pek tercih edilmez herkes özelliğe bakmıyor ki markaya bakıyor ama bence delux çok güzel olmuş fiyata göre değerlendirecez artık

• asus elindeki stoklar bitmeden benzer özellikte model çıkarmaz.
    ekim ayı planlandığı için eski modellerin stoklanması da ona göre ayarlanmıştır.
    bunlar erimeden de yenisi gelmez.

• quote:

Hocam yanlış anladınız herhalde zenfone 3 1400 tl yi geçmemesi lazım dedim zenfone 3 delux değil o fiyata delux olmaz zaten delux 2400 tl yi geçmemesi lazım geçerse marka olarak bir samsung,lg olmadığı için pek tercih edilmez herkes özelliğe bakmıyor ki markaya bakıyor ama bence delux çok güzel olmuş fiyata göre değerlendirecez artık

Büyük bir ihtimalle fiyatlar aşağıdaki gibi olacak;

Zenfone 3 : 1499 tl (279 dolar in usa)
    Deluxe :2399 tl (499 dolar in usa)
    Ultra :2199 tl (469 dolar in usa)

Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VESRAP -- 12 Ağustos 2016; 22:17:52 >
  • VESRAP kullanıcısına yanıt
    Delux ün fiyatı mantıklı ama ultra ve normal zenfone 3 o fiyattan gelirse işi zor telefon tanıtılalı kaç ay oldu telefonlar çıkmadan eskidi inşallah baz model 1400 ü geçmez

• VESRAP kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara S7 var, daha hesaplı olması lazım

• Aynı hataları sony de yapmıştı...
  • quote:

Delux ün fiyatı mantıklı ama ultra ve normal zenfone 3 o fiyattan gelirse işi zor telefon tanıtılalı kaç ay oldu telefonlar çıkmadan eskidi inşallah baz model 1400 ü geçmez

Baz modeli 100 tl pahalı gibi ama Ultra bence normal zira Ultra da özel ses sistemi var tam bir eğlence telefonu incelemelere bakın derim. Bence kesinlikle alınası bir telefon.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.