Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vodafondan 4 g testi yaptım telefononunuz 4g ye uyumlu değildir kartınız uyumludur dedi. telefondan kullanılabilir hatları arattım VODAFONE 4G ÇIKTI. ŞİMDİ bizim telefon 4g ye uyumlu mu?
  • Yurtdisinda 4G sorunsuz kullanıyorum. Aylardir anlamadigim neden Turkiyede uyumsuz diyorlar? Turkiye ile Rusya'da ki 4 G ayri bant araligini mi kullanıyor?

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tataristan -- 12 Şubat 2016; 17:57:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tataristan T kullanıcısına yanıt
    Hay kardeşim sağ ol. O kadar söyleniyor sen bu ss ile bütün soruları cevapladın.
    Rusyada 4g ile kullanıyorsanız burda da kullanılır. Hocam peki 4g nasıl çok hızlı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kekum34

Hay kardeşim sağ ol. O kadar söyleniyor sen bu ss ile bütün soruları cevapladın.
    Rusyada 4g ile kullanıyorsanız burda da kullanılır. Hocam peki 4g nasıl çok hızlı mı?

3g ye oranlarsaniz hiz farki epey var. Yani bana göre deger 4g ye gecmeye. Ben iki seneyi askindir kullanıyorum 4g yi ve memnunum. SS da 4g speed test sonucunu görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: nickimsonikimsi

Ben uzun şarjin daha kötü oldugunu okumustum ama bataryayi daha cok yordugu icin oyuzden 2a ike sarj ediyorum.

Forumdakilere bakınca az gibi hocam
  • buda benim dün gece vodafone hattımla internet hızı gayet güzel. evdeki ttnet internetiyle ancak 4 mb hız alabiliyorken bu adeta uçuyor :) cihazım laser 5 modeli.

• buda benim dün gece laser 5 modeli ve vodafone hattımla ulastığm hız bence gayet iyi :) ttnetin evdeki internetiyle ancak 4 mb hız alıyorum bu adeta uçuyor.

• pardon iki kez yolladım birini adminler silsin
  • Arkadaşlar telefonu vodafone self servisde gözükmeyen var mı? Mesajla sorguladım cihaz ve hat uyumlu diyor ancak self servisde telefon gözükmüyor nedense.
  • Arkadaslar cihaz hakkindaki kisimda telefon modelo z550kl yazmiyor sizdede oylemi bu arada laser 2 5.5inc kullanicisiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: khaLed

Arkadaslar cihaz hakkindaki kisimda telefon modelo z550kl yazmiyor sizdede oylemi bu arada laser 2 5.5inc kullanicisiyim

Bende de aynisi yazıyor. Model benim de 550KL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tataristan -- 13 Şubat 2016; 16:25:00 >
  • Asus laser 5" modelinde gyro sensörü olmadığı doğrumu?
    5,5" modelinde ise olduğu yazıyor.
    Kaynak:gsmarena ve phonearena

• cüneyttan C kullanıcısına yanıt
    5.5 ile 5 arasında ekran boyutu ve pil kapasitesi dışında her şey aynı

• Arkadaşlar lütfen birisi cevaplayabilir mi. Zenfone2 android sürümü 5.0 mı yoksa 5.02 mi. Bende 5.0 gösteriyorsa.

• 4.5 g uyumlu sim kartımı aldım. Uygulamaya ne zaman geçiyoruz bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ado102 kullanıcısına yanıt
    5.0.2 birader

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Sim kartı aldığınız operatöre sormayıp forumda bunun cevabını aramak çok değişik bir düşünce

• Arkadaşlar bu model mi yoksa diğer asus modelleri mi hangi model güzel bu modelin hem 5.0 var bide 5.5 inc var neden böyle seçenek

• Arkadaşlar ne olur birimiz yardım eder misiniz. Android sürümü 5.0 gösteriyor. 5.0.2 nasıl yapabilirim. Sistem güncelleme diyorum ama birşey bulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ado102 -- 13 Şubat 2016; 20:45:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fkoc38

Sim kartı aldığınız operatöre sormayıp forumda bunun cevabını aramak çok değişik bir düşünce

Bu kadar kişi arasında bir tek senin düşünmen oldukça güzel bir düşünce. Teşekkür ederim.
    Ayrıca telefonun bütün özellikleri aldığımız sitelerde veya üzerinde yazıyordu. Bunları burada tartışmak da ayrı bir mevzu tabi ki. Neyse kardeşim yine de teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 13 Şubat 2016; 21:06:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.