Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışına çıkarken interneti kapatmak için aralığımda tel uyumlu diye söylediler ama acelem olduğundan uğraşamadım. İspanyada 4G şebekelere bağlanıyor lakin hücresel kapalı olduğundan screenshot alamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada forumdan baya uzak kaldım.

2 ay oldu heralde, 5 inc laser kullanıyorum.
    muhteşem telefon, çok memnunum, hiç sorunum olmadı. silikon kılıf ve kırılmaz cam aldım n11'den. tam uyum sağladı.
    her uygulamayı sorunsuz çalıştırıyor. şarj 1,5-2 gün gidiyor. daha ne olsun
  • Hocam ilginiz icin oncelikle tesekkur ederim. Suanda n11de bir kullanicida 9. Ay uretimi mevcut peki 9 ay urunlerindede ayni test durumu varmidir?

• merhaba 5 inç olanı alalı 2 ay kadar oldu herşeyinden çok memnunum kamera,batarya süresi, ses, kulaklık bu fiyata çok iyi bence bir tek şarj süresi çok uzun 3 saate yakın bir çözümü olan var mı?.
  • kumtanesi77 kullanıcısına yanıt
    Gülünü seveni dikenine katlanir olmadı amper değeri yüksek bir şarj cihazı ile şarj edersiniz daha hızlı doldurur ancak bununda telefona zarar vermeyeceği konusunda bir fikrim yok

• arkadaşlar 891 TL'ye zenfone 2 laser 6 inç alınır mı?
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    İhtiyaçlarınıza cevap veriyorsa ve bütçenize uyuyorsa alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniztuzu2

İhtiyaçlarınıza cevap veriyorsa ve bütçenize uyuyorsa alınır.

ihtiyaclarıma cevap verirmi bilmiyorum, çift hoparlör ve 6 inç ekranına kanacağım, daha önce zenfone 6 kullanmıştım 10 gün pek hoşuma gitmemişti ama bunun tasarımı falan hoşuma gitti, bir de Asus'un sitesinde 64 Bit Android lolipop olduğu yazıyor

n11'de bugün için 891 tl 'ye 3 GB ram'li versiyonu alınabilir durumda, note 4 kullanıyorum normalde ama sıkıldığım için bu cihaza geçmeyi düşünüyorum, tam olarak karar veremedim o yüzden fikirlerinize ihtiyacım var, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2
    Çok teşekkkür ederim

Rica ederim. Sorun çözüldü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: davalaa

Hocam ilginiz icin oncelikle tesekkur ederim. Suanda n11de bir kullanicida 9. Ay uretimi mevcut peki 9 ay urunlerindede ayni test durumu varmidir?

8. ayın neredeyse tamamı, 9. ayın büyük kısmı test model c sorunu yaşıyor yani test ürünü. 9. ay aldığınızda test model c çıkma ihtimali en az %80. Tabi bu 5.5" model için geçerli. Eğer 5.5" modelden 9. ay alacaksanız büyük ihtimal test model c çıkacak. Uygun fiyatlı bulduysanız yine de alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

Çok teşekkkür ederim

Rica ederim. Sorun çözüldü mü?

telefon arkadaşta, ilk fırsatta yapacağız. Sonucu yazarım
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar merhaba. ZE550KL var, güncellemeleri yapılı. şarj %15 civarıyken sis arayüzü durdu vs gibi hata veriyor. bunu nasıl çözebiliriz, farklı bir launcherda aynı hatayı verir mi ? asus bununla ilgili bir güncelleme çıkardı mı ?

Telefonu fabrika ayarına döndürün.

Ardından wifi'ye bağlayın.

Ayarlar > Hakkında > Sistem güncellemesi > Güncellemeleri Denetle adımından güncellemeleri yapın.

3 tane sistem güncellemesi alacak.

Ardından Ayarlar > ZenUI APP Güncellemeleri > Tümünü Güncelle adımından uygulama güncellemelerini yapın.

Telefonu açıp kapatın sorun düzelecek.

Çok teşekkkür ederim

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra güncellemeler gitmez .son sürüm yüklü iken sıfırlarsan yine aynı sürüm ile gelir

• Aynı sorun bende vardı youtube videosundaki hard format işlemini yapıp güncelleme yapınca çözüldü. Güncelleme tek başına çözmedi. Videoyu koyuyorum siteye. Bunları yapın sonra güncelleme yapın çözülüyor.

• Arkadaşlar Merhaba,

Bende bugün istanbul bilişimden 5 inçlik modeli alarak aranıza katıldım. Benim sormak istediğim bir şey var. Whatsappta bildirim geldiğinde simge üzerinde okunmamış mesaj sayısını gösteren rakamlar çıkıyordu. bende bu okunmamış mesaj sayıları çıkmıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • arkadaşlar ben yurdışından 6 inçlik ze601kl modelini almayı düşünüyorum da acaba bu zenfonelara imei atılabiliyor mu?
  • gozs G kullanıcısına yanıt
    Tüm uygulamalar ekranında sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın>Tercihler>Okunmamış sayısı rozeti
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu
    Hocam peki 2 ay oldu ben telefonu alalı artık imzalatamaz mıyım Vatandan almıştım?

Vatan ile görüşmeniz gerekiyor. Bu belgeler satın alım sırasında imzalanıyor, sonradan imzalarlar mı bilmiyorum.

Teşekkür ederim hocam cevaplarınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu
    Teşekkür ederim hocam cevaplarınız için

Rica ederim. İnşallah bir sorun yaşamazsınız.
  • Arkadaşlar laser 5.5 kullanıyorum. Alacaklara ve kararsız kalanlara tavsiyem lg g3 bakın 800 küsürlere maledenler var forumdan 700 küsür bu cihaza lg g3 yanında kesinlikle verilmez. Neden diyeceksiniz hoparlör ve ahize sesi gerçekten kötü. Konuşma çok yapan için bence hoş olmayan bi durum. Ekran güneş ışığında çok kötü olmasa da azcık zorluyo. Hız dersen bu paraya kötü değil. Yazılım güncellemelerini asus beceremiyor her güncellemeden sonra sağlam hatalar çıkıyor. Güncelleme çok veriyor ama sağlıklı değil güncellemeleri sanırım bikaç ay kullanmadan yaptıkları gibi hemen veriyor. Dokunmatik tuşların aydınlatması yok. Alışırsınız diyenleri çok fazla dinlemeyin zira ben hem zenfone 5 kullandım şuan bu telefonu kullanıyorum zifiri karanlıkta %70 doğrulukka kullanıyorum telefonu. Pil süresi 7 saatlere yaklaşıyor 3g ve veri sürekli açık olarak. Bu paradan fazlasını vermem kesinlikle akıllı telefona diyene ise tavsiye ederim. Çünki bu paraya en iyisi... Ben 666 tlye malettmiştim n11 den. Saygılar...

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.