Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen hocam bendeki Z00A-WW-2.20.40.198_20160930 en son 1 Ekim 2016 da bir güvenlik yaması almış,

@cholonya hocam zaten stabil olmasa gerek ki sistem üzerinden 6.0 güncellemesini vermediler halen, yükseltenler manuel olarak zip dosyasını indirerek yapıyor.
  • Zenfone 2 64gb var ama yurtdışı pasaportda bulamadim actirmak icin ne yapacam bilmiyorum bunun varmi bi caresi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeviSahsiMunhasir

aynen hocam bendeki Z00A-WW-2.20.40.198_20160930 en son 1 Ekim 2016 da bir güvenlik yaması almış,

@cholonya hocam zaten stabil olmasa gerek ki sistem üzerinden 6.0 güncellemesini vermediler halen, yükseltenler manuel olarak zip dosyasını indirerek yapıyor.

teşekkür ederim.
  • cholonya kullanıcısına yanıt
    opsiyonel 20.198 e kadar günceller sonrası için 21. li 6 rom u manuel indirilerek geçilir
  • Robot Doktoru R kullanıcısına yanıt
    Sürüm WW-4.21.40.223(andriod M) ün kaynak kodu Asus destek den silinmiş. ben önceden indirmiştim. ilgilenen var ise paylaşımımdan indirebilir.

ASUS ZenFone 2 (ZE551ML) Kernel source file for Android OS WW-4.21.40.223(andriod M)
    https://drive.google.com/open?id=0B47lfLao9qzTemRzRUQ2U2pYSHc
  • Randall R kullanıcısına yanıt
    hocam İstanbuldaysanız Atasehir de idi benim bıraktığım servis. Palladıum avm nın karsısında.
  • Dün gece şarjdayken şarj etmeyi kesmiş sabah telefonu kapatıp açtıktan sonra normal şarj etmeye başladı ama hızlı şarja geçiş yapmıyor otg kablosunu görmüyor ve priz adaptörüyle şarja takılı olmasına rağmen usbden şarj oluyor gözüküyor. Var mı bu durumu yaşayan ve çözümünü bilen ?

• Bu zamana kadar memnunduk çoğu şeyinden ama 2 gündür wi-fi bluetooth bağlantısı yok, simgeden aç desem de tepki yok. Radyo da açılmıyor. 2 kere hard reset attım hala aynı. Aynı sorunu yaşayan var mı yoksa servis yolu mu gözüktü

• Tavsiye edebileceğiniz, özellikle batarya olarak kayda değer custom rom var mı ?
  • Gps kullandıktan sonra ısınma ve şarjın çabuk bitmesi sorununu yaşayan var mı?
  • arkadaşlar android 6 sürüme geçtim . 6 sürümüne root yapan var mı? hangi yöntemle yaptınız link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

telefonu alalı 1,5 sene oldu pil performansının düştüğünü düşünüyorum. servis kaç liraya yeni pil takar?

Garanti bitmediyse gonder servise ucretsiz değişim yapıyorlar ancak ciddi bir fark olması gerekiyor performans olarak şayet format attıktan sonra batarya omrü düzeliyor.

Bende android 6 kullanıyorum 2 sıkıntı var bende bluetooth ve radyo çalışmıyor telefonu kapatıp açınca bluetooth çalışmaya başlıyor enteresan düzeltme güncellemesi gelir diye bekliyorum bi umut gelmezse yakın zamanda 5 e geri dönüş yapacağım

• http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-usb-sarj-data-kablo-ad897020-p-TELASUS21A

Orjinal sarj cihazi lazim, tavsiye edermisiniz.

• Arkadaşlar Nougat Rom Yükleyen var mı? Telefonumda Çoklu pencere eksikliğini hissettiğim bi olay. güzel bi rom varsa yüklemek istiyorum.
  • Arkadaşlar benim telefonun şarjı yüzde 20 de iken birden yüzde ona yüzde beşe ve düşüyor kapanıyor pili kalibre ettim gene aynı sebebi ne olabilir Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sama

Arkadaşlar asus zenfone 2 şarj soketi değişimi lehimsiz olabiliyor mu, yoksa lehim işlemi var mı

lehimsiz, izmirdeysen halledebilirim telefon tamiriyle bir ara uğraşmıştım kendim kullandığım için aldığım yedek parçaları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelllll -- 26 Şubat 2017; 23:17:20 >
  • Arkadaşlar,

Garantisi devam eden Zenfone 2 telefonumun lcd ekranı ve dokunmatik ekranı kırık, değişmesi gerekiyor. Bunun dışında başka bir arızası bulunmuyor. Yetkili servise yolladım, 280 lira ekran fiyatı + 35 lira işçilik dendi, üstüne bir de 500 lira maliyetli anakart değişimi eklediler, bu yüzden ben de kabul etmedim. Anakartımda bir sıkıntı yaşamamıştım, onu neden değiştirsinler ki? Velev ki anakart arızalı, anakart tamiratını neden garantiye dahil etmezler?

Bu konuda izlememi önerdiğiniz yol nedir?

Bir de şunu öğrenmek istiyorum; kendim değiştirmek amacıyla, orijinal asus lcd ekranı + dokunmatik ekranı her hangi bir yerden satın alabilir miyim ?

Veyahut, orijinal asus lcd ekranı + dokunmatik ekranı kullanarak, yetkili servisten daha uygun fiyata parça değişimi yapan teknik servisler mevcut mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaskoo_87 -- 27 Şubat 2017; 14:34:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-usb-sarj-data-kablo-ad897020-p-TELASUS21A

Orjinal sarj cihazi lazim, tavsiye edermisiniz.

bu şarj aleti zenfone 2 yi hızlı şarj edemiyor, 5v 2a olmasından dolayı. hızlı şarj için 9v 2a olması lazım. şarj eder mi derseniz eder, ben kullanıyorum fena değil. ama sonradan aukey 3.0 hızlı şarj aleti aldım onunla hızlı şarj işlemi gerçekleştirebiliyorum telefona.

• Selamlar.Bende zenfone 2 aldım,android 6 ya güncelledim,2 gündür bi problem yaşamadım.Şuan için memnununm.Telefonu n11 den yenilenmiş olarak aldım,çek ve puan kullanınca 640 tl ye geldi.fiyatına göre bence çok iyi telefon.
  • Telefonu garantiye verdim, ürün onarımda yazıyor. Bu doa kapsamında değişmeyeceği anlamına gelir mi?

Yoksa sürpriz yapıp orada sonradan değişim de yazabilir mi? bence anakart (wifi sorunu), ekran (ekran sararması), batarya, sim slotu (sım 2 arızası) ve arka kapağı (çatlak) değiştirmeleri lazım, yeni verseler daha karlı olurdu sanki onlar ve benim için.
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.