Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne bilim arkadaş bu işler kısmet işi. 2.5 ay oldu teli alalı 16 gb modeli ne şebeke sorunu ne donanımsal ne başka bişey maşallahı var maşallahı nazar değmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell eski sim kartini kullaniyorum burada tel ya az ceker yada cekmez bende kapsama alani disindaki yuzda sadece 1.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

Turkcell eski sim kartini kullaniyorum burada tel ya az ceker yada cekmez bende kapsama alani disindaki yuzda sadece 1.

Selam, bu yüzdeye nasıl bakıyorsunuz?
  • natbolad kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan pile girip aşağıdahücre askıda'ya bas

• quote:

Orijinalden alıntı: trn142

quote:

Orijinalden alıntı: şansölye

Video çekmem çok zor olur ancak ss var elimde hocam benimde birden fazla. Telefonu yapabileceklerini sanmıyorum o yüzden para iadesi için uğraşmayı düşünüyorum ben de. Siz servise kendiniz mi yolluyorsunuz yoksa vatan aracılığı ile mi? Ben vatandan yollamayı düşünüyorum, bir şey fark etmez sanırım.

2 kez vatanla bi kez kendim gönderdim vatan la gönderdiğimde 15 gün falan sürüyor gel git falan kendim gönderdiğimde 7 günde geri geldi.

Sizin telefonda düzelme emaresi var mı hiç hocam? Ben de servise yolladım ancak hiç umudum yok düzelteceklerine dair.

• natbolad kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - pile girdiğinizde karşınıza grafik çıkacak ona basarsanız altta renkli bir bar var orada yeşil renkler çektğine, sarı çekimin zayıf olduğuna kırımızı ise sinyal olmadığına tekabül eder. Gene pil kısmında her uygulamanın yüzde kaç şarj yediğini görebilirsiniz, orada telefon beklemesine girerseniz şebekenin olmadığı zamanı % olarak gösterir.
  • quote:

quote:

quote:

Video çekmem çok zor olur ancak ss var elimde hocam benimde birden fazla. Telefonu yapabileceklerini sanmıyorum o yüzden para iadesi için uğraşmayı düşünüyorum ben de. Siz servise kendiniz mi yolluyorsunuz yoksa vatan aracılığı ile mi? Ben vatandan yollamayı düşünüyorum, bir şey fark etmez sanırım.

2 kez vatanla bi kez kendim gönderdim vatan la gönderdiğimde 15 gün falan sürüyor gel git falan kendim gönderdiğimde 7 günde geri geldi.

Sizin telefonda düzelme emaresi var mı hiç hocam? Ben de servise yolladım ancak hiç umudum yok düzelteceklerine dair.

şuana kadar 3 kez şarj ettim sadece birinde 16 saat bekleme ile %0 kapsama alanı dışı zaman aldım onun dışında diğer 2 sinde %7 8 civarıydı.Bende değişik kombinasyonlar deniyorum bakalım düzelir mi diye

• trn142 T kullanıcısına yanıt
    Sağ salim gelirse ben bir daha yollamayı düşünmüyorum açıkçası. Gittiği yere kadar böyle kullanırım. İnşallah bi an önce yollarlar sağlam bir şekilde.
  • Uc gundur hizli sarj olmuyor telefon. Normal sajda tam 6 saatte doluyor ne yapmaliyim sizce 32 gb lik var daha once sikinti yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukaraça -- 15 Mart 2016; 6:11:41 >
  • quote:

Sağ salim gelirse ben bir daha yollamayı düşünmüyorum açıkçası. Gittiği yere kadar böyle kullanırım. İnşallah bi an önce yollarlar sağlam bir şekilde.

Bi sorun olucagini zannetmiyorum servisde özellikle vatanla gönderdiysen.

• Merhaba arkadaşlar tekrar, menüye kendimiz klasör nasıl ekleyebiliriz? Yalnız akıllı mod durumuna geçmeden istiyorum bunu.O kadar fazla klasörü de sevmiyorum. Kendi isteğimize göre ekleyebilir miyiz?

Mesela resimdeki ilk iki klasör gibi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

quote:

Kendim kargoya vermeye güvenemedim hocam o yüzden vatanla göndermek daha güvenli geldi. Şu an vatandan sorgulama yapınca teknisyende diye gözüküyor, bu ne demek servise gitmiş mi oluyor, br bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Uc gundur hizli sarj olmuyor telefon. Normal sajda tam 6 saatte doluyor ne yapmaliyim sizce 32 gb lik var daha once sikinti yoktu

Eğer imkanınız varsa başka hızlı şarj adaptörü bulup deneyin, bulamaz iseniz başka bi normal şarj adaptörü bulup onunla deneyin 3 saat civarı şarj olursa sizin adaptör veya kablo sıkıntılıdır. Başka adaptöre de kabloya da telefon aynı tepkiyi verirse servise gitmesi gerekebilir.
  • wserej W kullanıcısına yanıt
    Sağ üstteki üç noktaya tıklayın, düzenle seçeneğini seçin. Sonra da aynı klasör olmasını istediğiniz uygulamalardan birini alıp diğerinin üstüne sürükleyin ikisi aynı klasörün içinde olacaklardır. Başka uygulama eklemek isterseniz de klasöre, aynı yöntemle klasörün üstüne sürükle bırak yaparsınız
  • yeni güncelleme geldi beyler. yukledim. bilgi veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: inferior

yeni güncelleme geldi beyler. yukledim. bilgi veririm.

bende yeni indirdim güncelliyor şu anda umarım sorun yoktur.

Edit: Bu en son güncelleme de ne gibi güncellemeler yapıldı acaba_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 15 Mart 2016; 15:44:09 >
  • quote:

quote:

quote:

Kendim kargoya vermeye güvenemedim hocam o yüzden vatanla göndermek daha güvenli geldi. Şu an vatandan sorgulama yapınca teknisyende diye gözüküyor, bu ne demek servise gitmiş mi oluyor, br bilginiz var mı ?

bnde bugün yeniden kendim servise gönderdim.Bilmiyorum bn kontrolleri asusun servis durumu sorgula diye bi şey var sitesinde ordan bakıyorum eğer cihazın seri numarasını biliyorsan ordan kendi bakabilirsin hatta canlı desteğe dahi sorabilirsin ne işlem yapıyolar ne alemde falan diye.

• quote:

quote:

quote:

Su an telefonu inceliyolar. Bende gonderdimde telefonun onarimi tamamlanana kadar yazan sey degismiyor. Onarimi bitince onarim tamamlandi diyor.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Bende gözükmüyor denetle dediğimde güncelleme. Versiyon nedir tam olarak yüklediğiniz?
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt
    Güncellemede sadece tek hata düzelmesi var.

【Release Note】

1.Fixed internal storage abnormal issue

Dahili hafızadaki hataları düzeltmişler.

6 'yı bekliyoruz artık
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.