Şimdi Ara

Asus Z87-A - i5 4670k Sıvı soğutma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi bir çalışma olmuş, emeğinize sağlık..
  • Çok müthiş bir pc . Elinize sağlık
  • Başarılı bir mod olmuş emeğinize sağlık.
  • çok temiz olmuş kasa içi,sleve kabloları siz mi yaptınız yaptırdınız mı ?.bende 7870 xt için sıvı soğutma düşünüyorum,ne kadara patlar bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumfiçu

Söyleyeceğim alakasız kaçacak ama gpu olmamış ,

Bunu demeye gelmiştim önce davranmissin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Ç.

çok temiz olmuş kasa içi,sleve kabloları siz mi yaptınız yaptırdınız mı ?.bende 7870 xt için sıvı soğutma düşünüyorum,ne kadara patlar bana.

Teşekkürler :) sleveleri kendim yaptım. Hazırları da var artık kimse uğraşmıyor artık yapmak için.
    Her şey dahil sıvı soğutma ekipmanları işlemci bloğu, ekran kartı bloğu, radyatör, pompa, rakor, hortum, sleeve ve soğutma sıvısı 700 tl 'yi bulur hatta dolar yükseldi 1000tl rahat çıkar.
  • Tüm bileşenlerin çok kaliteli ve şık duruyor. Plastik hortum yerine akrilik boruyu her zaman tercih etsem de çok güzel kasa. Güle güle kullan. Eline sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halukkilic

quote:

çok temiz olmuş kasa içi,sleve kabloları siz mi yaptınız yaptırdınız mı ?.bende 7870 xt için sıvı soğutma düşünüyorum,ne kadara patlar bana.

Teşekkürler :) sleveleri kendim yaptım. Hazırları da var artık kimse uğraşmıyor artık yapmak için.
    Her şey dahil sıvı soğutma ekipmanları işlemci bloğu, ekran kartı bloğu, radyatör, pompa, rakor, hortum, sleeve ve soğutma sıvısı 700 tl 'yi bulur hatta dolar yükseldi 1000tl rahat çıkar.

vallahi güzel olmuş sleveeler bende yapmak istiyorum ama çok zor,forumdan modifiyemalzemecisi nickli biri yapıyor ama 50 lira + malzemeler kargo ıvır zıvır 80 tl bulur oda işime gelmez.ebay dan sipariş etsem kargo vs takılır mı acaba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halukkilic

quote:

vallahi güzel olmuş sleveeler bende yapmak istiyorum ama çok zor,forumdan modifiyemalzemecisi nickli biri yapıyor ama 50 lira + malzemeler kargo ıvır zıvır 80 tl bulur oda işime gelmez.ebay dan sipariş etsem kargo vs takılır mı acaba

ben ebaydan sıvı sogutma malzemesi aldım 1 ürün 1 haftada digerleri 1 ayda geldi ama takılan olmadı
    bende hafta sonu kuracam sistemi işallah rakorlar gelirse arkadasın ekran kartı fena sayılmaz aslında bende 9800gtx var 4 yıldır kullanıyorum hala oynayamadıgım oyun yok
    bende degistirmicem sıvı sogutma sistemi kasamı satın alır :) ortalama maliyet cıkarırsak 530 tl ye mal oldu bana ve 90 derece ve 45 derece rakor almadım daha :(

• sade ve güzel olmuş hocam. güle güle kullan :)
  • NİCE
  • Çok şık olmuş,ben çok beğendim.Aklımda var sıvı soğutmaya geçmek.Boruları kırmızı düşünüyordum artık beyazı da düşünebilirim
  • Ama ekran kartınız işlemciyi vs. Doyuramayıyor ve 850 watt psu aşırı olmuş. Ben bile gtx660 ti kullanıyorum ve 600 w psu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese ayrı ayrı teşekkürler.
    Şunuda ekliyim; herkes ekran kartına bir şey buluyor, oyun oynayan bir insan değilim ben, beni o kart bir bilemedim iki sene daha götürür düşüncesindeyim. Yaptığım tek şey zaten photoshop ta çalışmak.
    PSU'nun da fazla değil yeterli olduğu düşüncesindeyim, 270tl ye 600watt bronze, 300tl ye 850w bronze olunca hangisini karar verirsiniz ? bende aynı kararı verdim.

• Sistem çok temiz görünüyor eline sağlık ve tabiki başarılar.
  • Çok güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ride Or Die -- 24 Ocak 2014; 15:18:16 >
  • Güzel bir tertib olmuş, elinize sağlık
  • Çok sade ve güzel olmuş kasanın içi çok toplu
  • Çok temiz ve sade bir kasa. Hayalimdeki gibi, elinize sağlık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.