Şimdi Ara

Asus yeni GeForce GTX 1060 6GB Phoenix ekran kartını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son dönemde yükselen madencilik trendi nedeniyle normal fiyatlardan ekran kartı bulmak oldukça zor bir hale geldi. Üreticiler yeni modellerle pazarı kalabalık tutmaya çalışıyor. Asus bunlardan birisi.

Asus GeForce GTX 1060 6GB Phoenix özellikleri ve fiyatı

Asus GeForce GTX 1060 6GB Phoenix adıyla piyasaya sürülen ekran kartı 3GB bellekli modelin 6GB GDDR5 bellekli yeni versiyonu olarak dikkat çekiyor. Küçük oyuncu sistemleri toplamak isteyen tüketicilere hitap eden ekran kartı 18 santimetre uzunluğa sahip.

Hava soğutucusu tek bir alüminyum ısı dağıtıcı ve 80mm çapında spiral görünümlü fandan oluşuyor. 6-pinli PCIe güç bağlantısı ile enerji verimliliği tarafında kullanıcıları mutlu edecek olan ekran kartı soğutma tarafında da hayal kırıklığı yaratmayacak.

Ayrıca Bkz.Madenciler için enerji verimliliği odaklı GTX 1060 muadili ekran kartı

1280 CUDA çekirdeği, 80 doku işleme birimi ve 48 ROP birimi barındıran ekran kartının belleği 192-bit bellek veri yoluna sahip. Saat frekansları ise temel modda 1.5GHz ve boost modunda 1.7GHz seviyesinde. Bağlantı tarafında 1 adet DVI, 2 adet HDMI 2.0b ve 2 adet DisplayPort 1.4 yer alıyor.

Ekran kartı oyunculara hitap etse de enerji verimliliği nedeniyle madencilerin de gözdesi olacaktır. Bu bakımdan fiyatının yükseleceğine şüphe yok. 3GB bellekli versiyon ülkemizde 1600TL fiyat etiketine sahipti.

• 3 ay önce MSİ 1060 6GB lık modeli 1600 lira idi şuanda 2000 lira seviyesinde. Bilgisayar toplayacaktım, coinler sağolsun insanı hayattan soğuttu. Koinlerden davacıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s. paul jobs

3 ay önce MSİ 1060 6GB lık modeli 1600 lira idi şuanda 2000 lira seviyesinde. Bilgisayar toplayacaktım, coinler sağolsun insanı hayattan soğuttu. Koinlerden davacıyım.

"Yeter anuğa coin" diye bir para birimi çıkması lazım artık. Kimse durmayacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

3 ay önce MSİ 1060 6GB lık modeli 1600 lira idi şuanda 2000 lira seviyesinde. Bilgisayar toplayacaktım, coinler sağolsun insanı hayattan soğuttu. Koinlerden davacıyım.

2017 Eylül sonunda Gigabyte WF 1060 6GB i 1180 TL civarına almıştım.
  • ozmenakif kullanıcısına yanıt
    Bunlar iyi günlerimiz yakında kutulara designed for miners yazacaklar

• Hayırlı vesilelerle için kullanılması dileğiyle hocam. İnşallah başına bir iş gelmez zira aynı model için 2 kat para vermek zor olur gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "Soğutma tarafında da hayal kırıklığı yaratmayacak."

Yüzyılın en büyük at yalanı, Heatpipe olmayan ve tek blok kullanan hemen her 1060 +75 derecede çalışıyor. Çıkardığı ses de cabası.
  • Hahaha. Haber aralık 2016 yılına ait gibi.
  • Bitcoin den para kazanlara haram olsun inşallah bu işsizler yüzünden kart alamıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Bitcoin den para kazanlara haram olsun inşallah bu işsizler yüzünden kart alamıyoruz

tamam sen dedin diye olur :) kıskanmayın.
  • quote:

Bitcoin den para kazanlara haram olsun inşallah bu işsizler yüzünden kart alamıyoruz

Abi özür diliyorum hemen aldıgım yere götürüp iade edecegim lütfen hakkını helal et olurmu.Asus yeni GeForce GTX 1060 6GB Phoenix ekran kartını duyurdu

Not: 4 ay önce aldım bunları o zaman stok vardı şimdi niye tukendi ne değişti millete beddua etmeden önce onu bir düşünseniz keske.

• Yeni pascal gpulari görmekten bi tek ben mi sıkıldım ?

Minisini yaparsiniz anlarizda yok 3 fanli yok rgbli yok üstunde led panellisi derken isin cidden civki cikti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

quote:

Abi özür diliyorum hemen aldıgım yere götürüp iade edecegim lütfen hakkını helal et olurmu.Asus yeni GeForce GTX 1060 6GB Phoenix ekran kartını duyurdu

Not: 4 ay önce aldım bunları o zaman stok vardı şimdi niye tukendi ne değişti millete beddua etmeden önce onu bir düşünseniz keske.

53 adet saydım, maşallah diyorum

• Konsollari dunyanin en gereksiz aletleri olarak goren bana bile "yeter artik, sokarim koinine de, cpu acigina da, sacma sapan fiyatlandirmalarina da" dedirtip ikinci el bir PS4 aldigim garip bir donemde yasiyoruz. Ruslarla Cinliler biraz daha caba gosterip su hirsizlik vakalarini daha da arttirsalar da su koinler bir an once patlayip sifirlansa diye umit etmekteyim hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sliskelion

quote:

Ağustos 2017 de gigabyte gtx 1060 extreme gaming aldım 1176 tl ye amazondan :) şimdi bulsan sıfırı 2700 tl civarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmenakif

quote:

Orijinalden alıntı: Rhego

quote:

53 adet saydım, maşallah diyorum

49

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sliskelion

quote:

Ben de o dönem de 2.100 küsür liraya MSI GTX1070 X 8G almıştım, çoğu arkadaşım " acele etmişsin " diyordu, bir ton laf yedim bilmem ne. Şimdi bana o laf edenler burun kıvırdıkları 1050ti'ların ikinci elini kovalıyorlar

Allah'ın sopası yok

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Yanlış saymışım bu kadar çok olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmenakif

Yanlış saymışım bu kadar çok olunca

Bu kadar e.kartini görünce heyecan yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Kazdığın madenin çökmesi dileklerimle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.