Şimdi Ara

ASUS X555LN SES PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2.5 sene önce aldığım asus laptop da ses problemi yaşıyorum. Yüklü ses çıkış aygıtı yok yazıyor hoparlör simgesinin üstüne gelince ve hoparlörün yanında kırmızı arpı işareti var. Düzelsin diye baya uğraştım. Aygıt yöneticisinde direk ses video ve oyun kumandası başlığı yok. Denetim masasında donanım ve ses sekmesinde normal de realtek hd kısmı oluyor oda yok. Ses ile ilgili troubleshooting uygulamasını indir microsfottan iş görmedi. Aygıt yöneticisinden manuel ses aygıtı yüklemeye çalıştım bilgisayar mavi erkan veriyor. Sistemim windows 10 en son microsoft u aradım 7 8 kere görüştük uzaktan bağlantılar vs sonuç vermedi en son format dediler onu da yaptık yine yok. dedim donanımsal mı açtım laptobu sağ tarafta kart okuyucu usb 2.0 ve jag girişinin olduğu parça var ordaki usb 2.0 portu çalışıyor kullanıyorum. oraya harici usb ses kartı takınca da çalışıyor. Klasık bi tak çıkar yaptım oda işe yaramadı buna benzer bir durum yaşayan yada bilgisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

• merhaba,
    bende de bu problem var, çözebilmiş miydiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.