Şimdi Ara

ASUS X550VX-XX147D Notebook (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.262
Cevap
36
Favori
95.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sol taraftakiler 3.0 sağ taraftaki 2.0 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Cihazın hangi sürümü sorunlu? almayı düşünüyorum da.

• Ben 12 gb ram olan makineyi alıp aynı gün 480 gb sandisk ultra 2 seri ssd ile destekledim. Üstündeki hitachi diskten bir an önce kurtulun ısınır vurma yapar dayanıklığı sıfır bi disk. Ben çıkartıp harici disk yaptım doldurdum içini çekmecemde duruyor. Şu ana kadar kasma donma yapmadı sadece Undergraund 2 açılmıyor windows 10 da bunu çözen var mı ?
  • Birde bu cihazda SonicMaster sistem var ses ayarı vs. var mı yapabileceğimiz yada kablosuz hoparlör yada subwoofer mı almak lazım. Kasa içinde boş hoparlör yada sub. yeri var mı ? Son olarak ışıklı klavye var mı bu model için cihazı ufak ufak yüklesek nasıl olur
  • Arkadaşlar önerirmisiniz bu bilgisayarı? Asus X550VX-DM324D 16 gb lık versiyonunu düşünüyorum.acil cevap atarsanız sevinirim.
  • ASUS X550VX-XX147D Notebook arkadaşlar nvidea share.exe nasıl kapatabilirim 950m sürekli çalışıyor yada kapatmalımıyım
  • Dün elime ulaştı laptop. Windows 10 kurdum usb bellek ile gayet iyi görünüyor. Oyun performansına daha bakamadm. Klavye biraz sıkıntı gibi. Tuşları ezberlediyseniz kafanıza takmayın. Şuan karanlık odadan yazıyorum sıkıntı olmadı benim için.
  • Şoma ağzıma tüküreyim. Bir tane sağ üstte ölü pixel tespit ettim. Bazen gidiyor tam anlayamadım karşılaşan var mı
  • 277dc 2gb vram,4gb ram li modeli aldım,4gb daha takviye ettim,gayet memnunum ısınma sorunu yok altında 30 tl lik trust soğutucu ile mafia3 ü en düşük ayarlarda full hd gayet akıcı şekilde oynarak bitirdim ,300 lü seri sıkıntılı diye biliyorum ama eski yazıları okumanızı tavsiye ederim.

• doa raporu için götürdüm asusa aynı modelin değişimini aldım 0 ını , ilk günden aynı hatayı verdi dondu pc fan hızlı çalıştı kapatmadan düzelmedi daha ilk günden. kronik bir hata ya buna kanaat getirdim şuan. bidaha vericem doaya bu sefer para iadesi alıcam 4-4.5 milyar civarı laptop önericek varmı mümkünse çift fanlı olsun ve ekran kartı en az 960m olsun pls :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyXoN

doa raporu için götürdüm asusa aynı modelin değişimini aldım 0 ını , ilk günden aynı hatayı verdi dondu pc fan hızlı çalıştı kapatmadan düzelmedi daha ilk günden. kronik bir hata ya buna kanaat getirdim şuan. bidaha vericem doaya bu sefer para iadesi alıcam 4-4.5 milyar civarı laptop önericek varmı mümkünse çift fanlı olsun ve ekran kartı en az 960m olsun pls :)

Bütçeyi aşıyor ama araştırın isterseniz

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-gl553vd-dm032t-i7-7700hq-16gb-256gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050-156-windows-10-pmu357002

Bu saatten sonra 9xx serisi kartlı cihaz alınmaz o bütçeyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

doa raporu için götürdüm asusa aynı modelin değişimini aldım 0 ını , ilk günden aynı hatayı verdi dondu pc fan hızlı çalıştı kapatmadan düzelmedi daha ilk günden. kronik bir hata ya buna kanaat getirdim şuan. bidaha vericem doaya bu sefer para iadesi alıcam 4-4.5 milyar civarı laptop önericek varmı mümkünse çift fanlı olsun ve ekran kartı en az 960m olsun pls :)

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-gl553vd-dm032t-i7-7700hq-16gb-256gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050-156-windows-10-pmu357002

herkes bunu öneriyor sizce iyimi alınırmı tek fan diye sıkıntı çıkmasın bu laptopda tek fan ağzım bikere yandı ondan korkuyorum :(

• quote:

quote:

quote:

herkes bunu öneriyor sizce iyimi alınırmı tek fan diye sıkıntı çıkmasın bu laptopda tek fan ağzım bikere yandı ondan korkuyorum :(

X550VX kullanıyorum ben de tek fanlı olmasına rağmen ısınma konusunda sıkıntı yaşamadım zaten bir sürü testten geçiyordur bu tür cihazlar, kronik sorunlar haricinde sıkıntı olacağını sanmıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

X550VX kullanıyorum ben de tek fanlı olmasına rağmen ısınma konusunda sıkıntı yaşamadım zaten bir sürü testten geçiyordur bu tür cihazlar, kronik sorunlar haricinde sıkıntı olacağını sanmıyorum

bende x550vx kullanıyorumda niye bana hep hasarlı cihazlar denk geliyor ikidir donan cihaz denk geliyo çıldırıcam işletim sistemi ne kullanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyXoN -- 15 Mart 2017; 13:41:53 >

• Windows 10 kullanıyorum oyunlarda filan hiç sıkıntı yok ama hız konusunda memnun değilim bilgisayarda garip bir yavaşlık var hdd'nin dandikliğinden kaynaklanıyor sanırım. Okulda kütüphanede i3 lü windows 7 li dandik bilgisayarların tepki süresi benim cihazımdan daha iyi neredeyse nasıl iş anlamadım. Ssd takmadan kullanılmaz bu bilgisayar
  • Asustan nefret etmemi sağlayan aşamalar;
    Cihazı gönderdim
    2 gün sonra ulaştı dediler
    ondan 2 gün sonra incelemede dediler
    1 gün sonra dediler ki ethernet kapağı kırık 170 lira öde sonra bakacaaaz
    lan dedim iade alıcam ödeyim gitsin ödedim aynı gün
    dediler ödeme daha ulaşmamış
    2.cü gün oldu hala ulaşmamış
    3.gün dediler para geldi işleme aldık
    4.cü gün haber yok
    5.ic gün dediler onarım tamamlandı
    6.cı gün kargoya verildi
    arıyorum ne yapıldı diye sonuç yok.
    8.ci gün elime ulaştı.
    Ne yapmışlar diye sorun ? Ethernet girişi tamir edilmiş format atılmış yollanmış.
    toplam kaç gün süürdü bilmiyorum açıkcası bakıp yazmak da istemiyorum. ben tiksindim şimdi bilgisayarın garanti belgesini vatana onaylattım yarın geri göndericem. Değişirse değişir. Değişmezse de allah belasını versin asusun. ne yapalım mecbur devam edicez.

N61vg kullandığım dönemde de benzer bi sorun vardı yabancılar sorunu çözmüştü. Nvidia driverında sorun vardı birkaç dosyayı değiştirince düzeliyordu. Bu lanet cihazı yurt dışında kullanan da yok. ortada kaldık.

• Kesinlikle katılıyorum. HDD'den mi kaynaklanıyor yoksa ram'in 4gb olmasından mı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeverDies7 -- 21 Mart 2017; 20:11:37 >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Hard diskin coplugunden kaynaklaniyor gercekten antivirus programi bile kurdurtmuyor bilgisayari acilista yavaslatiyor. Hard disk degisirseniz isiniz gorulur

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Kesinlikle katılıyorum. HDD'den mi kaynaklanıyor yoksa ram'in 4gb olmasından mı bilemedim.

Benim ram 12 hocam ramle alakası yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeverDies7

Kesinlikle katılıyorum. HDD'den mi kaynaklanıyor yoksa ram'in 4gb olmasından mı bilemedim.

Benim ram 12 hocam ramle alakası yok

Kötü oldu bu, servise yollamayı düşünüyor musunuz peki?

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.