Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ONUR AK...

beyler pc 2 sene oldu bf1 açmaz diyorlar hiçmi şansı yok dx 12 bile fayda etmezmi

İyi optimizasyona bakar bence.Ea'a bağlı bir durum gibi.
  • Beyler bataryam ölmüş. Yeni batarya almam lazım. En uygun nerden bulabilirim.

CD yerine hdd taktığım için cihazı garantiye yollamak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler satsam kaça gider 2017 temmuza kadar garantisi var 1 yılda 3-4 ay kullandım

• https://www.asus.com/tr/support/Download/3/516/0/15/hJqxmy7LJBp4kp5z/41/
    arkadaşlar bu sitedeki driverları nasıl indiriyoruz ?
    mesela emi ve güvenlik diyor 6 adet dosya var hepsini indirip kuracaz mı tek tek ?
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir kullandığım 8Gb modelini satıyorum.İstanbul içi elden teslim edebilirim. İlgilenenler özel mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravaillac

Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir kullandığım 8Gb modelini satıyorum.İstanbul içi elden teslim edebilirim. İlgilenenler özel mesaj atabilir.

neden satıyorsunuz hocam ? performans düşüşü falan mı yaşadınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: WillyOfShopaR

quote:

Orijinalden alıntı: ravaillac

Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir kullandığım 8Gb modelini satıyorum.İstanbul içi elden teslim edebilirim. İlgilenenler özel mesaj atabilir.

neden satıyorsunuz hocam ? performans düşüşü falan mı yaşadınız

2 senedir kullanıyorum hiç performans düşüklüğü yaşamadım.Birkaç kere tahminen fazla ısınmadan kaynaklı kapanmışlığı var. Onun dışında hiç üzmedi beni :). Biraz daha donanımlı ve büyük ekran bir dizüstü alacağım, satma sebebim bu.
  • arkadaşlar windows sabit disk sorunu algıladı diyor ne yapmalıyım harddisk mi ölmüş yoksa sadece bir hata mı ilgilenen olursa sevinirim hata şu:

http://i.imgur.com/OBYBZNT.png
  • Hdd yerine sdd takıp ekstra ram takviyesi yaparak garantiye veren var mı ? 16 aylık laptopumu ısınma ve ekranda beyaz leke probleminden servise vericem garanti dışı derler mi ?

• Merhaba arkadaşlar, önceden de buradan yardım almış, sizlere birkaç şey sormuştum. Yine birkaç sorum var.

Yaz aylarındayız malum, tahmin edebileceğiniz üzere ısınma ile ilgili sorunum var. Açıkçası 300 sayfa konuyu tekrar okuyamadım kusura bakmayın, önceden sorulduysa mazur görünüz.

Bilgisayarım şu an yükte GPU en fazla 82-83, CPU ise 99 dereceyi görüyor. 100 olsa zaten kapanacak. Boşta ise işlemci 49'un altına inmiyor. Bu ısı değerlerinin normal olmadığının farkındayım. Bir de İzmir'deyim, haliyle yanıyoruz. Alalı tam bir yıl oldu. Servise göndersem mi bilemedim. Önceden batarya ve bir de hdd için göndermiştim. Tek sorun batarya idi ama hdd'de de ses vardı. Hazır gitmişken onu da yazayım dedim. Sağ olsunlar ikisini de değiştirdiler ve elime ulaştı. Ancak hdd hala ses çıkarıyor, yani sorunum çözülmedi. Isı yüzünden göndersem mi bilemedim. Nitekim ilk kez servise gönderdiğimde özenle sıfır alınmış gibi kutuladım ve yolladım. Geri gelişi ise resmen facia idi. Böyle kötü bir paketleme görmedim. Bilgisayarım hasar görmemiş diye şükrettim resmen. Bu yüzden servise yollama konusunda tedirginim. Ancak bir yıl gül gibi garantisi varken de müdahale etmek istemem hiçbir şekilde. Isı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa neler yaptıkları konusunda yardımcı olabilirler mi?

• cedric... C kullanıcısına yanıt
    HDD yerine SSD takmak garanti dışı bırakır kardeşim. HDD hala elindeyse değiştir yoksa ücretli işlem görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendemail kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum, gezinirken gördüm. Biraz geç ama yazayım dedim. Bende de aynı sorun vardı, servise yolladım. Hiçbir vidasına dokunmamıştım. Sağ olsunlar bataryayı değiştirip hemen yolladılar. Göndermediyseniz gönderebilirsiniz, kullanıcı hatası bulmuyorlar genelde batarya konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

HDD yerine SSD takmak garanti dışı bırakır kardeşim. HDD hala elindeyse değiştir yoksa ücretli işlem görür.

hdd yerine ssd takmak garanti dışı bırakmaz. cdrom söküp yerine takarsanız bırakır.

kendi bilgisayarımı aldığım ikinci gün 850 evo + 4 gb ram taktım. 2 kere de garantiye gönderdim ve hiçbir sorun çıkmadan tamir de yapıldı batarya değişimi de yapıldı. lütfen emin olmadan insanları yanlış bilgilendirmeyin.

bu arada batarya problemi olanlar servise yollayıp problemi açıkça yazıp garantiden değişim istediklerini belirtirlerse değiştiriyolar bataryayı. garanti süremin olmasına 2 ay kaldı, geçen ay değiştirdiler bataryamı yeni gibi oldu bilgisayar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 25 Ağustos 2016; 16:34:45 >
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Ankara gölbaşında kel bir abimiz var o yardımcı olacaktır.
  • diabate kullanıcısına yanıt
    O vitaminsiz mi? "Kardeşim normalde 20 lira sen yabancı değilsin sana 50."
  • Beyler bugün bilgisayarıma Windows 7 yükledim ve 8gb olan ramim 2 gb gözüküyor. Nasıl düzeltebilirim?

• Uchihasasukee kullanıcısına yanıt
    windowsu 64bit yüklediğinden emin ol 32bit yüklersen ram daha az gözükür
  • Hocam ekleyin benide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler garantisinde sıkıntı yaşayan oldu mu bu kazikcilar 1yil sonra batarnayinizi bozacaklar haberiniz olsun

• beyler bu rami alacağım doğru mu?
    http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-4gb-ddr3l-1600mhz-cl11-low-voltaj-notebook-ram.html?OM.zn=alternative_products-2&OM.zpc=KVR16LS11/4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 30 Ağustos 2016; 16:54:13 >
  • 
Sayfa: önceki 906907908909910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.