Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tartışmasız Eset Smart Security 8 veya 9.
  • nxs004 N kullanıcısına yanıt
    Şu anda en güncel olan sistem Windows 10. Ben deneme amaçlı Windows 7 kurmuştum ama çok hantal geldi. Böyle yeni nesil bir bilgisayara Windows 7 kurmak olmuyor. En iyisi şu anda Windows 10. Windows 10 halen daha geliştiriliyor. Stabil açısından bu cihaz için Windows 10 olmazsa bir altı Windows 8.1'in kurulması daha doğru olur.
  • merhaba,

burada yazan wifi sorunları yok şükür de caps look un açık kapalı olduğu ekrande görebileceğimiz bir şey var mı ? şifre girişinde gerekli oluyor sıklıkla,
  • Jack0fClubs kullanıcısına yanıt
    5ten azsa muhtemelen geri gonderirler. Elinizde daireler cizerek bastirmaya calisin eger gitmiyorsa dert etmeyin garantisi bitmeden o olu pikseller cogalir zaten bakteri gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus x550jk satan varmi 05345411617 whatsapdan veya mesaj olarak ulassin

• quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder7

Merhaba piyasada bulabilirseniz değiştirebilirsiniz. TP-LINK'in "TP-LINK WN-725N" kablosuz cihazını öneririm. Geçen hafta aldım, ciddi bir fark var. Kapladığı alan ise gerçekten küçük. Bu ürünü almanızı öneririm.

Harici usb degil direk kartını değiştirmek istiyorum.
  • maxcoder7 M kullanıcısına yanıt
    Peki wifi kartın neydi de bu ürünü alınca daha performansı falan arttı?
    Benim ki ralink bu arada bezdirdi artık
  • Merhab arkadaşlar,
    4 aylık cihazım var klavye hiç kullanılmadı harici ekranda maç izledim bu makinada haftada bir şirket bir laptop verdi o yüzden satayım diyorum, sahibinden.com da ilan mevcuttur.Cihaz çok temiz
    İlandan kaldırdım bi.süre tekrar aktif

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-asus-laptop-cok-az-kullanilmis-klavye-sifir-4-aylik-cihaz-243195469/detay

• FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Kart olayına hiç girmedim.
  • Jet1X kullanıcısına yanıt
    Brodcom benide bezdirdi. Ama bu ürün gerçekten on numara. Normal kartla arasında büyük fark var.
  • bizim cihazın hoparleride patladı galiba üstündeki .. cızırıdıyor şarkılarda vs birden oldu böyle bişey patlayabilirmi hoparlör ?
  • Alalı 9 ay oldu sadece yaz tatilinde 3 ay sürekli olarak bir kullanımı oldu bilgisayarın gerisinde oyun dahi oynanmadı ve pcden şuan fena derecede rahatsız edici bir ses geliyor. HDD sesine kurban olun. Garantiye vermeyi düşünüyorum. Ama daha öncede yaşayanlar oldu mu bilmek istiyorum. Ayrıca Ankarada elden garantiye teslim etsek kaç günde geri alırım daha önce veren var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=i4ciHFnnxCs&feature=youtu.be

Not: Fan üflemiyor bile. Fandan geldiğini düşündüğüm ses acaba sistemsel mi bilmiyorum o yüzden tamamen sıfırdan bir format çekicem.

• Arkadaşlar win10 bu bilgisayarı kullanan var mı ben şimdi win8.1 kullanıyorum pc sorunsuz bir şekilde çalışıyor şimdi 10 a geçtiğimde driverler falan sıkıntı çıkarır diye tırsıyorum.Driver listesi ve win10 hakkında performans bilgisi verecek arkadaş var mı? Nasıl çalışıyor win10 da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Arkadaşlar win10 bu bilgisayarı kullanan var mı ben şimdi win8.1 kullanıyorum pc sorunsuz bir şekilde çalışıyor şimdi 10 a geçtiğimde driverler falan sıkıntı çıkarır diye tırsıyorum.Driver listesi ve win10 hakkında performans bilgisi verecek arkadaş var mı? Nasıl çalışıyor win10 da?

1 aydır kullanıyorum 10 ile yükseltmeyle geçtim driver sorunu olmadı herhangi bir veri kaybımda olmadı 10 a geçti yatım saatte gerçi bende ssd var. Tavsiye de ediyorum hız açısından 8 den bir fark göremedim ekstra özellikler kullanışlı hoş olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Arkadaşlar win10 bu bilgisayarı kullanan var mı ben şimdi win8.1 kullanıyorum pc sorunsuz bir şekilde çalışıyor şimdi 10 a geçtiğimde driverler falan sıkıntı çıkarır diye tırsıyorum.Driver listesi ve win10 hakkında performans bilgisi verecek arkadaş var mı? Nasıl çalışıyor win10 da?

1 aydır kullanıyorum 10 ile yükseltmeyle geçtim driver sorunu olmadı herhangi bir veri kaybımda olmadı 10 a geçti yatım saatte gerçi bende ssd var. Tavsiye de ediyorum hız açısından 8 den bir fark göremedim ekstra özellikler kullanışlı hoş olmuş.

Driverleri tek tek internetten mi indirdiniz yoksa bilgisayarın kendi cdsi ile mi yüklediniz? Soruyorum çünkü şu dünyada en nefret ettiğim şey bilgisayara format attıktan sonra sesin ve wifinin olmaması.

• destopret kullanıcısına yanıt
    Ses bana fandan geliyor gibi geldi.Kablo falan değiyor olabilir.
  • Carfreak kullanıcısına yanıt
    Hocam bir arkadaşta daha var asus kendisinde de aynı problem yaşanmış açmış bi soğuk hava falan üfletmiş kapamış kullanmış. Sanırım fana bir şey değiyor dediğiniz gibi kablo olabilir. Bu problem için garantiye mi vermek gerekir?
  • destopret kullanıcısına yanıt
    Bence vermelisiniz kendiniz fana ulaşmaya çalışırsanız garanti bozulur.
  • Carfreak kullanıcısına yanıt
    Daha önce garantiye bir cihaz göndermedim. Kargo ile ankarada ki teknik servise göndersem belgeler ile acaba kaç güne alırım?
  • 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.