Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar download yaparken ya da açık bir program bırakıp oyun oynamaya çalışınca yetersiz bellek var deyip uygulamayı kapatmamız gerekiyor hatası veriyor. 8 gb kingston marka ram var içinde neden bellek yetersiz kalıyor? Neden arka planda başka bir uygulamanın kalması pc yi bu kadar kasmasına nedn oluyor anlamadım.
  • linux'u usb ye yükleyip pc'yi usb'den açacaktım ama boot seneklerini hangi tuşa basarak açıyorduk bulamadım? hani bazı bilgisayarlarda açılışta f3 f5 e falan basınca DVD usb hdd boot ekranı çıkıyor ya işte o ekranı hangi tuştan açıyorduk onu bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 25 Eylül 2015; 13:46:07 >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    esc tuşu olması lazım . ya da f2 .
  • ömerAtasoy Ö kullanıcısına yanıt
    f2 bios menüsüne giriyor, esc de değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarjın %100 dolması için ne yapmamız gerekiyor? formattan sonra 88'de kalıyor.
  • 1 senedir kullanıyorum pc yi bu sorun bugün basladıbroadcom wifi sürekli kopuyor sorun gider diyorum bağlanıyor 1 dk sonra tekrar kopuyor çözüm var mı arkadaslar win 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutk84 -- 25 Eylül 2015; 23:40:02 >
  • Arkadaşlar asusların genelinde boot tuşu ESC dir. Bir x550jk kullanan arkadaşımdan da duymuştum F2 ile açtığını. Sonra bios update yapmıştı ve onunki de esc olmuştu dediğine göre.
  • bilgisayarı iki ay önce aldım daha eskiden çıkmış olmasına rağmen şu anda 300o tlye kadarki tüm leptoplardan daha iyi ekran kartı canavar yapmanız gereken tek şey aldığınızda 100 tl ya da 200 e 4 gb ya da 8 gb ram ilave ettirmek
  • Aynen bide ssd takarsanız macbook hızında çalışıyo windows.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutk84

1 senedir kullanıyorum pc yi bu sorun bugün basladıbroadcom wifi sürekli kopuyor sorun gider diyorum bağlanıyor 1 dk sonra tekrar kopuyor çözüm var mı arkadaslar win 10

önceki sayfalarda paylaşıldıysa sayfa no atar mısınız yok mu bilen arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Aynen bide ssd takarsanız macbook hızında çalışıyo windows.

aynen öyle hocam orayı atladım hard diski düşük yetmiyor işlemci hızı müthiş 3.3 ghz ye çıkıyor bu fiyata da yok zaten böyle özellik ama sdd taktırmayı düşünüyorum ben de 120 gb felan ortalama ne kadara mal olur bana ?
  • bizim asus'un sıfırının fiyatı 2.300 gibi bir fiyat olmuş yanılmıyorsam.oyun falan oynamadığım için boşuna duruyormuş gibi geliyor.satmaya kalksam ne fiyata gider aşağı yukarı fiyat bilgisi olan var mı beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gewa -- 26 Eylül 2015; 14:00:34 >
  • Ben 250 liraya 240 gb kinston almıştım tabiki samsung evoların gerisinde ama çok memnunum ssd olduğunu bariz hissettiriyo tavsiye ederim120 gb tıda 150 lira falan sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Ben 250 liraya 240 gb kinston almıştım tabiki samsung evoların gerisinde ama çok memnunum ssd olduğunu bariz hissettiriyo tavsiye ederim120 gb tıda 150 lira falan sanırım.

+1 eyvallah
  • ilk aldığımda LOL'de ani fps düşüşü oluyordu, driver güncelleme falan o geçti.
    ancak ani PING artışı sorunu hala devam ediyor. ralink güncel driver kurdum değişen bir şey yok.
    bir de steamde CS GO aldım. oyuna girene kadar hiç sıkıntı yok, oyuna girince serverla bağlantıyı kapatıyor pc.
    benzer problem yaşayan var mı?
  • bu arada
    6 ay kadar önce 1650 tl laptop, 200 120likssd, 180 tl 8gbram. 2030 liraya gelmişti toplam. şimdi fırlamış fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Hocam wifide ani kopmalar oluyor ornegin cs go da oynarken ping aniden cikiyor oynanmaz oluyor kimse yanlis anlamasin ben bu urunu kotulemek icin yazmiyorum ama gerçekte bu maalasef.

Hangi wifi kartını kullanıyorsunuz? Broadcom ise:
    http://forum.donanimhaber.com/m_107108648/tm.htm
    Atheros ise ağ bağdaştırıcılarından atherosu tamamen kaldır. Kaldırdıktan sonra tekrar son sürüm yüklenmediğine emin ol. Bu aygıtın sürücü yazılımını sil işaretli olarak kaldır. Sonra bunu yükle.
    http://download3.dvd-driver.cz/atheros/drivers/ar5xxx/win81-10.0.0.308-whql.zip
    Atherosa sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştir tıklayıp bilgisayarımı tarayı tıklayıp indirdiğin driveri çıkarttığın klasörü gösterip yükle.

ralink bende, o hangisi oluyor ya da ona bir çözüm var mı.
    bulabildiğim en son sürüm driver var şuan. 2015 ocak

• quote:

Orijinalden alıntı: dogankasap

Arkadaşlar bende de ralink wifi karti vardi surekli kopmalar yaşanıyordu. Simdilik sorunu cozdum gibi yaptigim ise aygit yoneticisinden ralink karti kaldirip , program ekle kaldirdan da ralink kartini kaldirip bilgisayari kabloyla internete baglayip aygit yoneticisinden donanim degisikliklerini taraya bastim windows kendi buldugu driver ile bu kopmalar yaşanmıyor ve yuklendikten sonra ralink karta sag tiklayip ozellikler-guc yonetimi sekmesinden güç kazancı saglamak icin... diye devam cumlenin yanindaki tiki kaldirin.

driver tarihini bi söyler misin?
    2015ocak driver vardı, kaldırıp reset attım laptopa, internete bağlamadan pc otomatik bir driver kurdu, 26.06.2013 tarihli.

edit: şu an giremediğim CS GO'ya girip 1 el oyun attım. çok enteresan. 2015 driveri sorunlu, 2013 driverı düzgün. lolde anlık ping yükselmeleri devam ama.
    son edit: flood yapmışım biraz, kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abisi1 -- 26 Eylül 2015; 16:44:09 >

• gewa G kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar uzun sure sabit kalir 3un altina inmez haberiniz olsun. Satmak icin iyi firsat fakat ayni paraya bi daha benzer urun alamazsiniz. Ben 4gb ve dvd yerine kizakla 120gb kingston v300 ssd ekledim. Ocakta almistim ayni duruyor tertemiz. Suan pc nin sıfırı 2300 dersek toplami 2600 ediyor, uzerindekilerle birlikte sanırım 1900den aşağı satmam şahsen. Gözüm gibi baktım tek damla su bile dökülmedi yani

Edit: yanlış hesap oldu ssd ve ram e de zam gelmiştir muhakkak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 26 Eylül 2015; 16:36:34 >
  • Ssd ve ram takviyesi yapmayo dusunuyorum. En ucuz sekilde nasil halledebilirim?

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.