Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Crack li 8.1 den nasıl geçtin 10 a ? Lisans anahtarı istemiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

Crack li 8.1 den nasıl geçtin 10 a ? Lisans anahtarı istemiyor mu?

8.1 den yükseltim yükseltilirken bir şey istemiyorum yükseltikten sonra etkinleştirmek için Bu yolu izleyin etkinleşiyor direk :https://www.youtube.com/watch?v=cCqQETWWmDQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam i7 li modelden alıp daha sonrasında elime para geçince ssd+monitör alsam olurmu? yada dediğiniz gibi i5li modeli alsam i7 liye göre ne kadar bir performans farkı olur i7 4720hq bayağı iyi bir işlemci çünkü
  • MasterHero kullanıcısına yanıt
    Olur.dediğin işlemci baya güçlüymüş.imkanın el veriyorsa i7 lisini al.

• Arkadaşlar şuanda pcdepoda jx jk dan daha ucuz.Sizce neden böyle bende almak istiyorum.1900 TL butcem var

• Jk nın olması gereken fiyatı 1600-1800 lira.bu model çok tercih edildiği için fiyatların bu kadar pahalı olduğunu düşünüyorum.ebrar bilgisayardan x550jk 8gb ram li modelini tek çekimle 1880 e taksitle 1916 ya alabilirsin

• Eğer gta 5 gibi yeni çıkan oyunları stabil oynamak için 8 gb fam gerekli.4gb ramli modeli alıp sonradan da ram eklenebilir

• concortt kullanıcısına yanıt
    Nvidia Denetim Masasında neden sadece 3 seçenek var ? Bunu nasıl düzeltiyoruz ?
     Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu
  • X550jx i7 li modeli almış bulunmaktayim hocam önerdiğiniz bir laptop sogutucusu varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MasterHero kullanıcısına yanıt
    Marka oneremicem ama şunu bilki çok kaliteli bir soğutucu alsan da bilgisayarın sıcaklığını 5-6 derece düşürecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 1 Ağustos 2015; 20:25:56 >
  • Peki eyvallah hocam sağolasın
  • Sence hangisini almaliyim? Jx almaya kadar butcem yeter 8 GB lık olanı.Sence aradaki 150-200 TL ye değer mi? Kasası,HDD,ekran kartı na değer mi?

• Arkadaşlar windows 10 yüklerken recovery partitionı sildim hdd üzerindeki sanırım garantide sorun çıkarabiliyorlarmış o disk bölümü silinince şuan 15 gb lik bi boş sürücü var hdd üstünde bunu nasıl recovery sürücüsüne çevirebilirim ondan sonra asus un kendi programıyla yedekliycem.
  • İki cihazın hdd kerin performansı aynı ya da birbirine yakın.birkaç yerde jx in kasası aliminyum olduğu söyleniyor ben bundan emin değilim satıcı firma ile irtibata geçip almadan önce sorun mutlaka metal olmayabilir.gtx 950m kartı 850 yr göre baya performanslı.eğer kasanın alminyum olduğunu teyit ettirebilirsen mutlaka x550jx al derim.ama jx ve jk dan maksimum performans için ssd lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 1 Ağustos 2015; 22:16:44 >
  • Peki nerden almalıyım?

• Bi aksilik olmazsa pazartesi ebrar bilgisayardan x550jx siparişi vereceğim.piyasada en uygun fiyat ebrar bilgisayarda sanırsam.aceleniz yoksa ben siparişimi verip cihazı teslim alayım.bi sorun çıkmazsa siz de ebrar bilgisayardan alırsınız.istanbuldaysanız ebrar bilgisayarın şubesinden de alınabiliniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

Bi aksilik olmazsa pazartesi ebrar bilgisayardan x550jx siparişi vereceğim.piyasada en uygun fiyat ebrar bilgisayarda sanırsam.aceleniz yoksa ben siparişimi verip cihazı teslim alayım.bi sorun çıkmazsa siz de ebrar bilgisayardan alırsınız.istanbuldaysanız ebrar bilgisayarın şubesinden de alınabiliniyor

Selamlar. Arkadaşımla beraber ebrar bilgisayardan x550jk aldık sorun olmadığına eminiz güvenilir bayidir saygılar.
  • hdd den gelen cızırtıdan rahatsız olan arkadaşları bilgilendirmek için yazıyorum.. bilgisayarı ilk alanlardanım neredeyse 1 yıl olacak.. hdd den gelen ses bende son birkaç haftadır tamamen kesilmiş durumda.
  • Evet arkadaşlar bende bugun w10 kurdum sıkıntısız sekilde güncelleme ile Eger rezerve edip te bildirim hala gelmemişse çözümü yazıyım
  • beyler ben x550jx aldım w10 güncelledim ama wifi laptopun ekranını kapatınca kapanıyor bunu nasıl engellerim
  • 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.