Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MasterHero

Normal ayarlardan uyku modunu kapatinca olurmu yoksa ekrani her indirdiğimde uyku moduna gircekmi?

Bende uyku modu hiçbir zaman ama laptop kapağını belirli bir yerden sonra kapattınmi zaten otomatik uykuya geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destopret

W10 kuranlariniz var mi pc ye? Driverlari orjinal cdsi ile mi yuklediniz?

Ben 8.1 den güncelledim herhangi bir driver kurulumu yapmadan bütün driverlerim çalışıyor.

• emregn1 kullanıcısına yanıt
    Hocam geforce experience kimsede calismiyormu yoksa bende olan bir şey mi?Birde oyunlarda,originde steam hariç habire dll hatası alıyorum dün saat 4e kadar onunla uğraştım makinayi aticam aşağıya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssd alanlar bu laptopu ssd + hdd şeklinde mi kullanıyor ?
  • Dün Craklı 8.1 Pro'dan Win10'a Geçirdim X550JK'yı fakat bu gün GeForceExperiance kullanamıyorum ve TouchPad'ı kapatamıyorum(fn+f9 işe yaramıyor) Sizdede bu sorunlar oluştumu veya nasıl çözerim bir bilginiz varmı?
  • Şuan windows10 kurulı sistemde her şey normal gözüküyor. Sadece touchpad tam tersi işlevde çalışıyor önceden çift parmakla aşağı çekip inerden şimdi yukarı çekmemiz gerekiyor aşağı insin diye. Sadece bu driver'da sorun var gibi görüküyor. İnternet araştırıp yapmaya çalışcam.

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destopret -- 3 Ağustos 2015; 13:44:48 >
  • Beyler gta 5 görüntü ayarlarını paylaşırmısınız
  • Bu Laptop'u Almayı Düşünüyorum.
    Genel Olarak Oyun Performansı Nasıl?
    Ve Çok Sorun Çıkarıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata alınabilecek bir bilgisayar. Dolar iyice uçtu ama vaziyet bu, fiyatlar da bu şekilde. 8 gb bellekli olarak alın ama bence. Ssd olursa iyi olur ama "Ssd'ye para veremem şimdilik." diyorsanız hdd idare eder sizi.
  • 8 gb bellekli x550jk tek çekim 1864 (ya da havale) tl.ben de bugün sipariş ettim yarın elimde

• quote:

Orijinalden alıntı: destopret

Şuan windows10 kurulı sistemde her şey normal gözüküyor. Sadece touchpad tam tersi işlevde çalışıyor önceden çift parmakla aşağı çekip inerden şimdi yukarı çekmemiz gerekiyor aşağı insin diye. Sadece bu driver'da sorun var gibi görüküyor. İnternet araştırıp yapmaya çalışcam.

smart gestureye gir aşayı yukarı çekme olayını scroll seceneğinde altta boş kutucuk var işaretle düzeliyor

• win 8 de asagıda bar seffaftı güzeldi 10 da siyah yapmıslar kotu duruyor masaüstü simgelerini beğenmedim win 95 ten kalma gibi bilgisayarım çöp kutusu falan boşta 35-40 arası olan pc şimdi 50 derecede açılıs hızı win 8.1 de 12-15 sn iken şimdi 30 sn de anca acılıyor bunlara çözüm bulamazsam 8.1 e dönüş yapacagım
    edit: güncelleme yaptım windows defender ve one drive ı kapattım acılıs süresi 20 sn ciavrı oldu boştayken sıcaklık 40 derece alttaki siyah barı az da olsa şeffaf yapabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutk84 -- 3 Ağustos 2015; 18:20:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

Usta yarın x550jk siparişi vericem.sıfırdan Windows 10 mı kursam yoksa 8.1 üstüne mi kursam?

arkadaşlar freedos üzerine windows 10 kurabiliyor muyuz? kurabiliyorsak nasıl?
  • erkutk84 kullanıcısına yanıt
    senin laptop zaten sorunlu bence 12-15 saniye bile fazla benim basmamla açılması bir oluyo nerdeyse.Görev yöneticisinde başlangıça tıklayınca orda son bios zamanı kaç gözüküyor sende.
  • Sagolun hocam.
  • Merhaba arkadaşlar bu gün windows 10 yükselttim 8.1 den.
    Şuan için abartılacak bir sorunla karşılaşmadım ama bir sorun var . Fare imlecinin yanında 2 3 saniyede bir yuvarlak dönüyor sanki arkaplanda birşeyler çalışıyor anlam veremedim. Böyle bir olayla karşılaşan var mı acaba?
  • Benim bilgisayar son günlerde çok ısınmaya başladı. Boşta 60 - 80 derece arasında çalışıyor. Altında soğutucu var. Ama şu an Antalya'dayım. Ne gibi bir sorunu olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaiü

senin laptop zaten sorunlu bence 12-15 saniye bile fazla benim basmamla açılması bir oluyo nerdeyse.Görev yöneticisinde başlangıça tıklayınca orda son bios zamanı kaç gözüküyor sende.

arkadasım ben tamamen acılıp kullanacak duruma gelmesinden bahsediyorum senin tuşa basmanla kullanacak hale mi geliyor nerdeyse? bios zamanım 3.6 sn şu an kullanacak hale gelmesi 15 sn sürdü win 10 da, senin pc nin tuşuna basmanla acılmasının bir olması pek olası değil uyku modundan cıkması falan olabilir ancak o kadar hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutk84 -- 3 Ağustos 2015; 21:51:14 >
  • %100 disk sorunu halledilmiş gibi 8.1 de bir şey kurarken %100 oluyordu o an chrome bile acılmıyordu win10 da %80 oluyor disk kullanımı bir şey kurarken
  • arkadaşımla a101 den birer tane flayine soğutucu aldık 15 liraya soğuk hava üflüyor bayağı ama sanki soğutmuyordu iyice sıcaklaştırıyor gibi hissettim.

Şanslıyımha bu yüzde yüz disk sorunuyla ben daha hiç karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 3 Ağustos 2015; 23:37:22 >
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.