Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceki sadece 5sayfayı gözden geçirin cevapları bulursunuz evet bu kablosuz karttan sıkıntı çeken sadeec siz değilsiniz
  • Ark survival evolved oynarken sistem belleği azaldı,programı kapatın diye uyarı geliyor.Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

Arkadaşlar ralink wifi den sorunu olan yok mu ? Yan odada ki modeme bağlanmıyor dns vs hatası veriyor neti açınca. Kafasına göre net geliyor gidiyor ünlem işareti alıyor vs. İlk 2 gün canavar gibi aynı yerden internete rahat bir şekilde girdim 10gb fazla bağlantı sorunu olmadan download yaptım ama 3. günü bağlanmamaya ve bağlanıncada kafasına göre net gelip gitmeler başladı.

Bu sorunu yaşayıpta çözebilen var mı ?
    İstanbulda oturuyorum gerekirse servise alıp gidicem.

http://kodbara.com/asus-x550jk-wifi-optimizasyonu/

Bu konudaki şeyleri yaparak durumu buraya yazar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intouchable -- 27 Temmuz 2015; 22:54:29 >

• quote:

Arkadaşlar ralink wifi den sorunu olan yok mu ? Yan odada ki modeme bağlanmıyor dns vs hatası veriyor neti açınca. Kafasına göre net geliyor gidiyor ünlem işareti alıyor vs. İlk 2 gün canavar gibi aynı yerden internete rahat bir şekilde girdim 10gb fazla bağlantı sorunu olmadan download yaptım ama 3. günü bağlanmamaya ve bağlanıncada kafasına göre net gelip gitmeler başladı.

Bu sorunu yaşayıpta çözebilen var mı ?
    İstanbulda oturuyorum gerekirse servise alıp gidicem.

merhaba,

benim wifi kart ralink ve hiç kopma yaşamadım aldığımdan beri. yazlıktayım 3. kattan en alt kattaki modem sinyalini aldı. belki denemek istersin diye kullandığım driverı upload ettim daha önce de paylaşmıştım.

http://we.tl/TTKN7GysKM

• 3.5 inctir muhtemelen o. Size 2.5 inclik disk lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dandik wifi kartının azizliğine ben de uğradım şu an. Wifi kartı bağlı değil olarak gözüküyor. Donanımsal bir zarar var sanırım. Hiçbir şekilde kullanamıyorum kartı. Allah'ım sen sabır ver.

edit: Ulan korktum kesin donanımsal zarar var diye ama driverı repair edince düzeldi sorun. Acayip rahatladım şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.S.I. -- 27 Temmuz 2015; 23:34:11 >
  • Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt
    Usta ben bu cihazdan almak istiyorum.ama hdd ile ilgili şikayetlerden dolayı içime sinmedi bı cihaz.(konuda yaklaşık 500 sayfa okudum)bu cihazın hdd si iş görür mi? Ses önemli değil.office-internrt-oyun-film için yeterli midir? Bu cihazı ekran kartı için alıyorum gta 5 cod aw gibi iyi oyunları oynamak istiyorum lutfrn yardım edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    Site acilmiyor. Sanki daha once oraya girmistim orada anlatilanlar benim kartta yok maalesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intouchable

quote:

Orijinalden alıntı: erkutk84

quote:

Orijinalden alıntı: Intouchable

Arkadaşlar yarın bende almayı düşünüyorum fakat bazı olumsuz yorumlardan dolayı caymak üzereyim. Bazıları iyi diyor, bazıları ise yerin dibine gömmüş bilgisayarı. Ne yapmam gerek tam şu an bilmiyorum

öyle yerin dibine gömülecek bir pc değil konuda çok troll oldu gömenler onlar eğer performans için alıyorsanız ürün tam bir f/p ürünü

Evet, baya araştırdıktan sonra öyle gözüküyor. Ama şu wireless olayı aklıma takılıyor ve dvd romun kötü olduğu söyleniyor

wireless olayı şans bende realtek kart var hiç kopma olmadı bazı modellerde başka kart takılmış (adını hatırlayamadım) onlar kopma yaşıyor ama okuduğum kadarıyla onlarda sürücüleri deneye deneye çözdü galiba win 10 2 gün sonra dağıtılmaya başlıyor win 10 wifi driverı ile çözülür belki dvd romu 8 ayda 2 kere kullandım çok önemli bir parça değil işini görüyor

• Merhabalar arkadaşlar hayırlısıyla telefonu yeniledikten sonra pc'yi de değiştireceğim.
    Bu modelde karar kırdım: Şu sıralar en uygun fiyatlı nereden alınabilir güvenilir ?
    Teşekkürler

• Legen_dary L kullanıcısına yanıt
    En uygun ebrar bilgisayar web sitesinden alabilirsin.yeni indirime gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha-07

En uygun ebrar bilgisayar web sitesinden alabilirsin.yeni indirime gitti

tmm teşekkür ederim
  • Ürünü kullanmadığım için net bir şey söylemem doğru olmaz.
  • Buna ssd alsak garantiyi bozmadan takabilirmiyiz ?
  • quote:

Site acilmiyor. Sanki daha once oraya girmistim orada anlatilanlar benim kartta yok maalesef.

erenesto arkadaşın verdiği linkteki driverı denedin mi?
  • Intouchable kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen her driver yukledim iki gun once calisan kart bir anda calismiyorsa yazilimsal bir sorun olacagiki dusuuyorum ben acikcasi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarı bugün ben de almayı düşünüyorum. Aynı sorun çıkarsa haber veririm. Ya da sen sorunu çözersen yazmayı unutma

@ ERKUTCN
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencbilmuh

hocam ekran koruyucuyu nerden edindiniz ihtiyacım var almak istiyorum zira ekran çokhoş görünmüyo

Ekran koruyucu kullanmıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ygtege10

Ark survival evolved oynarken sistem belleği azaldı,programı kapatın diye uyarı geliyor.Ne yapmam lazım?

4 gb ram var makinada

Windows yiyor zaten oyun ise rami somuruyor.

Bence 4, gb daha ram takmaniz gerek ark oynamasanizda bu gerekli.

• erenesto kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam ama dosya eksik gibi sanırım hem 1mb hemde exe bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.