Şimdi Ara

Asus X550JK için önerileriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS X550JK-XO012D Core i5-4200H 4GB 500GB 2GB GTX850M 15.6" Free Dos
    Şu anda en uygun siteler şunlar;

Nova bilgisayar: 1715 TL
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10039

Eksen Bilgisayar: 1707TL
    http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-x550jk-xo012d-core-i5-4200h-4gb-500gb-2gb-vga-gtx850m-156-free-dos.aspx

Ebrar Bilgisayar: 1703TL
    http://direct.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jk-xo012d-notebook-pmu320557

Eksen bilgisayarda kur indirimi olduğundan bu fiyat diyor. Pazar kapalı, pazartesi ise kur kampanyası bitecekmiş.
    Ebrar Bilgisayar, sadece cumartesi günleri 11.00-14.00 saatleri arasında mağazadan gelip alabilirsin diyor. Ben elden almak istiyorum ama 1 hafta daha beklemek istemiyorum, fiyat artar diye.
    Nova bilgisayar ise ankara'da, ben istanbuldayım.

Haftaiçi kadıköye gidip bilgisayarcıları gezeyimmi, yoksa ebrardan online sipariş mi vereyim?

Sizce ne yapayım.

• Ebrardan al güvenilir yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuki

Ebrardan al güvenilir yer

mağaza satışının sadece ctesi 11.00-14.00 arasında olması sizce de garip değilmi?
  • Ebrardan aldım bende.Antalyadayım paketleme güzel olsun lütfen dedim.Hiç bi sıkıntı olmadan aldım kargodan.Ha kargo şirketi dandik orası ayrı konu ama alışveriş ödeme soru cevap falan filan kısmında hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

Ebrardan aldım bende.Antalyadayım paketleme güzel olsun lütfen dedim.Hiç bi sıkıntı olmadan aldım kargodan.Ha kargo şirketi dandik orası ayrı konu ama alışveriş ödeme soru cevap falan filan kısmında hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Tamam saolun, ben de duruma göre haftaiçi siparişini vercem yada haftasonu gidip kendim alcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mklkrc

quote:

Ebrardan aldım bende.Antalyadayım paketleme güzel olsun lütfen dedim.Hiç bi sıkıntı olmadan aldım kargodan.Ha kargo şirketi dandik orası ayrı konu ama alışveriş ödeme soru cevap falan filan kısmında hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Tamam saolun, ben de duruma göre haftaiçi siparişini vercem yada haftasonu gidip kendim alcam.

Yerinden alma imkanın varsa öyle yap.En azından iş yerindeki insanları görürsün kafana yatmazsa almazsın ve kargoda bişey olur mu acaba diye derdin olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deaden84

quote:

Yurtiçi kargomuydu? merak ediyorum çünkü rezalet bir firma çalışanlarından merkez yönetimine kadar. Hatta pazartesiye sarkıttılar teslimatı ve sırf bu yüzden üründen de hayır gelmez diye düşünüp geri göndermeyi de planlıyorum (kapıdan ödemeli) ama diğer yandan bu seferlik alışverişimi ypaıp birdaha o PTT kago dışında hiç bir şirket ile çalışmamayı düşünüyorum. sadece ürünü alırken parayı hemen teslim etmeyip önce üründe zarar varmı yokmu kontrol edecem. Çünkü kargo şubesi ile tartışma yaşadım ve paronoyamı dersiniz bilmem ama cihaza pazartesi kargo halinde zarar verebilme ihtimaller olur olmaz diye.

kapıda ödeme sisteminde, ürünü teslim almadan kontrol ettirmezler.
    önce parayı alırlar sonra ürünü verirler. Ürünü ancak parayı verdikten sonra kontrol edersin.

• quote:

quote:

quote:

Yerinden alma imkanın varsa öyle yap.En azından iş yerindeki insanları görürsün kafana yatmazsa almazsın ve kargoda bişey olur mu acaba diye derdin olmaz.

aynen kardeşim öyle yapmayı planlıyorm.

• kargocu sana diyorki, benim görevim ürünü teslim etmek. Ürünün içinde ne olduğu, kırık mı olduğu, içinin dolu mu boş mu olduğu vs beni hiç bağlamaz. Ben görevimi yaptım, parayı aldım o kadar.

Kutunun içinde taş bile gönderseler yapabileceğin birşey yok.
    parayı veridkten sonra kutuyu kargo görevlisinin yanında açarsın, ilk açılışta anlayabileceğin bir sorun çıkarsa( yanlış bilgisayar, kırık, çizik, 2.el vs) tutanak tutturursun, kargocuyu şahit yaparsın falan filan. Mümkünse alma yani
  • Bende Bugün veya yarın 8 gb ramli cihazı alacağım.
    Mersinde yaşıyorum. Araştırmamda ebrar bilgisayar ile pcdepo arasında kaldım. Hangisi daha güvenilir ve hızlı kargo ile satış sonrası oluşabilecek sorunlarda yardımcı olabilmeleri gibi. Ebrarda kredi kartına 9 taksitte 1890 Pcdepo da 1935 tl. Pcdepo sitesi biraz pahalıda olsa daha güvenli gibi geldi. Sizlerce nasıl arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eorkuno

Bende Bugün veya yarın 8 gb ramli cihazı alacağım.
    Mersinde yaşıyorum. Araştırmamda ebrar bilgisayar ile pcdepo arasında kaldım. Hangisi daha güvenilir ve hızlı kargo ile satış sonrası oluşabilecek sorunlarda yardımcı olabilmeleri gibi. Ebrarda kredi kartına 9 taksitte 1890 Pcdepo da 1935 tl. Pcdepo sitesi biraz pahalıda olsa daha güvenli gibi geldi. Sizlerce nasıl arkadaşlar ?

Pc depodan al bende ordan aldım kapıda ödeme var pc depoda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eorkuno E kullanıcısına yanıt
    bende bugün eksenden aldım 1710 liraya. sonra kur kampanyasını bitirdiler.

Ebrarı ben de araştırmıştım. Güvenilir diyorlar.
  • quote:

Kaç gbli olan aldınız

• Ebrardan aldım 1 ay önce . Sorunsuz Elime Ulaştı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuki

quote:

Kaç gbli olan aldınız

4gb olanı aldım. zaten 8gb olan modeli yok. Satan yerler de kendisi ram takıp satıyor.
  • N11de indirimle 1444 flaan geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.