Şimdi Ara

Asus WT465 Mouse Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha yeni aldığım halde bazen tıklamıyor sağ click veya sol cilick farketmiyor ikinci bir kere tıklamam gerekiyor acaba böyle sorunları olan varmı ?

Servisine gönderdim mouse ta bir sorun olmadığını söyleyip müşteri memnuniyeti için değiştirebileceğimi söylemişler .. Değiştirdiğim halde aynı sorun devam ediyor farklı pc lerdede denedim ama hala sorun devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan966 -- 2 Haziran 2014; 10:58:19 >

• Hocam ben bu fareden 2 adet aldım. Biri kardeşimde biri kuzenimde. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorlar. İkiside bu şekilde bir sorunla karşılaşmadılar. Hatalı üretilmiş seri olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TsuMura kullanıcısına yanıt
    Ama şuda var bu 2. mouse m ve 2 sindede aynı sorun oldu
    pc imde bi ayar denicem inşallah olur ama olmazsa eğer ya tekrar servise gönderirim yada kullanırım..... yoksa kullanması gayet güzel bi mouse ama böyle bi sorun olunca gözden düşüyor..... BİLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.A.T.U

Fare 1 dk içinde hareket algılamazsa güç tasarruf moduna geçiyor.

Tekrar çalışması için herhangi bir tuşa basmak gerekiyor. Pl tasarrufu için çoğu wireless mouse böyledir.

Daha fazlası için;

http://forum.donanimhaber.com/m_85537572/tm.htm
  • Onu biliyorum. Fakat kullanım anında basmıyor .Tasarruf anındayken değil. BİLGİ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan966 -- 2 Haziran 2014; 16:18:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.