Şimdi Ara

Asus'un yüksek performans platformu Rampage III Extreme + ROG Xpander Donanım Haber'de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
24.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un yüksek performans platformu Rampage III Extreme + ROG Xpander Donanım Haber'de

Nasıl bi fantezidir buSüper
  • hocam birini bulamıyoruz 13 tane
  • işin yoksa birde kasa bul buna :D
  • duynyada gördüğüm en salak anakart olmus. allahım ne insanlar var yaaa!!! hadi bir delinin aklına geldi bu tamamda niye uretiyorsun be abicimn. hangi kasaya nasıl takılsın o? 13 ekran kartı ile evde kalorifer mi yapacağız? 4000W PSU anca yeter ona her halde... yazın bunun çalışacağı odaya klima şart. küresel ısınmayı tetikler bu cihaz yaw...
  • valla inşallah bu şaçmalık anakart üreticileri arasında moda olmaz... :)
  • Tır dorse simi ne bu böyle ancak gülerim bunlara ben olmadi biraz daha ekleme yapsınlar
  • 3 tane ROG Xpander takmaları 13 ekran kartını çalıştırıp test yapabilecekleri anlamına gelmiyor, burada anlatılmak istenen test amaçlı platform kurmak için bu tarz bir aparatın uzay montaj ile kullanabileceği ve böylece 4lü CF veya QSLI testi yapılabileceği.. Tabi anlayana..
  • Hoax, show us the underside of ROG Xpander and why you are not properly connecting only one ROG Xpander to the motherboard?
  • quote:

Orijinalden alıntı: =lachesis=

hocam birini bulamıyoruz 13 tane

sen çok yaş dostum,
  • bilader bu adamlarda kafa kalmadı ya sıyırdırlar oc diye ya bu nedir kardeşim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: xense

duynyada gördüğüm en salak anakart olmus. allahım ne insanlar var yaaa!!! hadi bir delinin aklına geldi bu tamamda niye uretiyorsun be abicimn. hangi kasaya nasıl takılsın o? 13 ekran kartı ile evde kalorifer mi yapacağız? 4000W PSU anca yeter ona her halde... yazın bunun çalışacağı odaya klima şart. küresel ısınmayı tetikler bu cihaz yaw...

O resimde gördüğün tek bir parça değil.. En üst kısımdaki Asus Rampage Extreme III yani anakart. Geriye kalan 3 parça işe Asus'un ROG Xpander. Anakartın üstüne takılması için üretilen bir donanım..
  • Buralara kadar geleceği belliydi zaten :)
  • Aslında Evga gibi 2 işlemci destekli yada 4 yada 8 işlemci takılabilen anakart yanlarınada Ekran kartı akmak için rog xpander ve 20 tane 30 tane ekran kartının bir arada kullanan sistem yapıp eyefinity teknolojisinide geliştirip tek bir monitör varmış gibi gösterip en düşük boyutta en yüsek çözünürlükte monitörleri dizip güzel bir oyun sistemi kurulabilir..

Tabikide çok zengin insanlar için..

Yada 3dmark skoru kırmak için olabilir.. :))
  • Hemen arka bahçede petrol arama çalışmalarına başlıyorum..Bunlardan bir tanede ben istiyorum..:)
  • Asus'un yüksek performans platformu Rampage III Extreme + ROG Xpander Donanım Haber'de

Hayatının en güzel anı olsa gerek
  • aklıma takılan bir şey var hadi diyelim şans yüzümüze güldü sayısal lotodan falan büyük ikramiye bize cıktı bizde gittik o parayla bu anakartı ve 4 tane ROG Xpander ı alıp üstünede 13 tane veya daha fazla GTX 480 koyduk ve bu sistemi 1KW lık güç kaynağı ile beslemeyi başardık. sonunda çalıştırdık bukadar ekran kartını tam performansta mı kullanacağız???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 31 Ağustos 2010; 21:49:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

aklıma takılan bir şey var hadi diyelim şans yüzümüze güldü sayısal lotodan falan büyük ikramiye bize cıktı bizde gittik o parayla bu anakartı ve bu ROG Xpander ı alıp üstünede 13 tane veya daha fazla GTX 480 koyduk ve bu sistemi 1KW lık güç kaynağı ile beslemeyi başardık. sonunda çalıştırdık bukadar ekran kartını tam performansta mı kullanacağız???

Oyunlarda ne olur bilmem ama benchlerde rekor kırmak zor olmasa gerek. Ama 1Kw biraz zor gibi 13 GTX480 artı sistemi 5 KW bir güç kaynağı anca besleyebilir. İkramiyeden gelen parayı elektrik faturalarına yatırmak da başka bir fantazi olsa gerek.

• valla hocam zaten tahmini yazdım hsaplamaya kalkarsak haklısınız zaten 5KW veya daha yüksek sanayi tipi bir güç kaynağı lazım
  • 3 baba anakart (söylenişi biraz garip oldu) kapışacak. peki bigbang x power 16x modunda quad sli desteği sunuyor mu? msi'ın sitesinde de doğru düzgün birşey yazmıyor.
  • Boşsunnnnnnn.......................................
    ultra -triagle-maximpluius kullanıcılar içinse burada ne işi var??!!!!!
    Boşsuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..............................:XD
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.