Şimdi Ara

Asus'un yüksek performans platformu Rampage III Extreme + ROG Xpander Donanım Haber'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
24.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bunlardan hangisi bizim alabileceğimiz birşey merak ediyorum. 600 dolara satıyorlar anakartları. Hani 100 200 dolar daha ucuz olsun, üzerine daha iyi bir ekran kartı takayım bana yeter. Bir de üstüne 10 tane ekran kartı koy da performansın artsın diyorlar alay eder gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atison

Arkadaşlar bunlardan hangisi bizim alabileceğimiz birşey merak ediyorum. 600 dolara satıyorlar anakartları. Hani 100 200 dolar daha ucuz olsun, üzerine daha iyi bir ekran kartı takayım bana yeter. Bir de üstüne 10 tane ekran kartı koy da performansın artsın diyorlar alay eder gibi

hocam o sadece güzel görünsün diye yapılmış bir montaj 10 ekran kartı olayı filan yok. ayrıca 4 adet 16x'te çalışan ekran kartı sadece 3D mark vantage'da artı puan sağılyor o kadar.
  • bu anakartı alınca o anakartın parçalarını yanındamı veriyolar uzatmak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgi meraklısı

bu anakartı alınca o anakartın parçalarını yanındamı veriyolar uzatmak için?

yok hocam o parçalar ayrıca satılıyor. sadece rekor denemelerinde 4'lü sli kurulumuna olanak verip daha yüksek puanlar alınmasını sağlıyor günlük kullanım için değil.
  • normalde bu tarz ürünler mühendislik örnekleri olur çokta piyasada dolaşmazdı.
    ama bu ürün seri üretime girer bu gidişle
  • etkileyici bir tasarım anakartın ana kısmını almaya razıyım uzatmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalman_2 -- 15 Eylül 2010; 20:31:39 >
  • başımıza daha neler gelecek
  • o ne aman Allah*ım
  • Bu ne lan
  • bu iki anakartın video incelemesi ne zaman yapacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: zalman_2

etkileyici bir tasarım anakartın ana kısmını almaya razıyım uzatmaya gerek yok

• Hayırdır video incelemesi ne oldu ? Xpander 'ları geri mi istediler yoksa...
  • bu karta tek işlemci gitmemiş, en azında 3 işlemci yuvası olsaydı reorların rekoruna imza atılabilecek bir sistem yapılmış olurdu kim bilir belki satış taktiği amaçlı yapılıp insanları özendirmek, sonrasında insanoğlunun doyumsuzlunu doyurabilmek adına 3 işlemci yuvalısını çıkarırlar
  • [Kunye=]süper birşey..
  • test amaclidir
  • Vaybe çok güzelmiş ne overclock yapılır buna
  • bence biraz abartmışlar
  • ben hayır diyorum

(dip not :13 lü slı çıkınca haber verin )
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.