Şimdi Ara

Asus U45JC-WX084V Kullanan Öneren Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Aşağıdaki Model Notebook'u kullananlar varmı?

Asus U45JC-WX084V

Genel Olarak Memnunmusunuz?

Görüntü Kalitesi? ISINMA KONUSU? Çalışırken GÜRÜLTÜ Seviyesi?

En Önemliside BU ÜRÜN 8 Hücrelimi 6 Hücrelimi? İnternette Farklı Kaynaklarda farklı yazıyor.

Pili ne kadar dayanıyor?

Taşınabilirliği Nasıl Şarj Cihazı ile Birlikte Ağırlığı Ne Civarda?

Bu Ürünü Önerirmisiniz? Hangi Nedenlerle?

Hangi Mağazalarda Bulabiliriz? İzmir Vatan'da hepsiburada.com'da falan göremedim.

Teşekkürler

• kardeş laptopta asustan şaşmıycaksın.
  • Bende Aynı Fikirdeyim İLK tercihim Asus Her zaman.Sonrada Toshiba Ve Dell.Ama Model'e ve İhtiyaca göre değişiyor bazen.Mesela Asus 1215 N Netbook Serisi Bana inceleyince yeterli sağlamlık hissi vermedi.Yoksa onu alacaktım daha hafif çünkü.
    Birde Toshibanın 1.3 ve 1.7 Kilo 2 Notebook'u daha var ama ekran kartları zayıf yoksa taşınabilirlik ve pil süreleri açısından çok iyi durumdalar.
  • N53 serisine bak derim.
  • Teşekkür Ederim Ama N53 serileri genelde 15.6 inç sanırım buda 2.5 Kilonun üstünde ağırlık demek
    Benim taşınabilirliğe ve uzun pil ömrüne ihtiyacım var.Yoksa Şu an evde zaten 16 inç ASUS notebook var,Ama onu bataryası ile çantada yanımda taşımak bir süre sonra işkenceye dönüyor.Onu satmayı planlıyorum,Daha hafif ve uzun pil ömürlü olanını alınca.
    Ben göremedim eğer N53 serisinde 14 inç civarı maksimum 2,1 kiloyu aşmayan modeli varsa lütfen
    Linkini gönderin Teşekkürler.
  • Bu modeli almayı ben de düşünüyorum ama USB 3.0 olmadığı için biraz daha beklemek mantıklı geliyor. Asus'larda model numarasının ilk rakamı ekra boyutunu belirtiyor, yani 3i le başlayanlar 13.3, 4 ile başlayanlar 14.1 vs..
  • Hafif, pil ömrü uzun ve performanslı bir bilgisayar arıyorsan, kesinlikle Acer 3820TG TimelineX öneririm. 1,8 kilogram ağırlık, 8 saate varan pil ömrü, Core i3 330M ile Core i5 460M arasında işlemci seçenekleri ve HD 5650 ekran kartı mevcut. 13,3 inçlik monitörü var. Bu zamanda Asus U45'te ekran kartı giriş seviyesi (310M). Pil ömrü ise daha uzun (10-12 saat). U45 biraz daha ağır (300 gram kadar). Bunlara göre karar verebilirsin. Benim tercihim Acer olurdu. İki markanın da servisleri çoğu zaman sürünüyor, o açıdan kıstas olarak kabul etmek doğru olmaz sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.