Şimdi Ara

Asus Servis Telefona Hasar Verdi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum asus zenfone 2 sürekli sim problemi yaşıyordum 1 yıldır kullanıyorum aldığımdan beri 3 kere sim şebeke probleminden dolayı servise gitti en son servise yolladığımda değişim istiyormusunuz dediler bende evet dedim fakat cihazınız garanti kapsamı dışında kaldı 50 tl sim board ücret dediler bende böyle bir şeyin olamayacağını zaten 2 hafta önce servis sim board taktı dedim.

Kendileri ısrarla yok filan dedi kırık dedi fotoğraf yollarmısınız dedim 5 gündür yollamıyorlardı tekrar aradım 2-3 kere fotoğraf istiyorum dedim en sonunda bir resim geldi telefon sim kart yuvasını bayağı bayağı içine çökertmişler. :)

Yüzde yüz eminim giderken böyle birşey yoktu sonuçta telefona sim kart takıyorsunuz bunu çekiç ile takmıyoruz 2 hafta önce değişen sim board'ın şuandaki hali
    Sanırım cihaz değişimi yapmamak adına böyle bir yola başvurdular.
    Çok pislikçe bi durum 50 lirasından kaçmıyorum fakat verirken sim kartımı çıkartırken böyle birşey yoktu zaten bunu elinizle bastırmakla olmayacağı belli bir şey sanırım yapacak birşey yok ücreti verip garanti dışına sokulacak telefon :)
    Bir daha asus alacağımı düşünmüyorum ekranı patlatmadıklarına şükür ettim :)

Yapılabilecek bir durum varmı bilen veya yaşayan arkadaşlar varmı ?

Tamir detayı : ÜRÜNÜN SİMBOARD 1 GİRİŞİNDE HASAR MEVCUTTUR SİMBOARD FİYATI 15 TL İŞÇİLİK 35 TL TOPLAM 50 TL

Asus Servis Telefona Hasar Verdi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurcansiz -- 12 Nisan 2017; 2:2:16 >

• Geçmiş olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.