Şimdi Ara

Asus Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD MX230 Windows 10 Home

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.629
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar laptop fiyatı 5998 TL+ kargo.pahalı gelebilir ama şu anki kur fiyatlarına göre bence alınabilecek en iyi notebook bu.

Testlerde ryzen 5 3500u intel i5 1035gi ile neredeyse kafa kafaya gidiyor.mx230 ekran kartı var.parmak izi okuyucu win10 ve numerik klavyede var iş güç için kullanacaklar bence düşünsün

https://www.hepsiburada.com/asus-d509dj-br224t-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-mx230-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000X9GRU?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇöÇan -- 3 Kasım 2020; 0:46:38 >

• Link olarak çıkmamış hocam, onu düzenleyebilir misiniz?
  • Teşekkürler. Ama sizin gördüğünüz ve konu açtığınız fırsat fiyat nedir? Hepsiburada fiyatları anlık değiştirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcanata

Link olarak çıkmamış hocam, onu düzenleyebilir misiniz?

Bidaha bakın

• 10 gün önce 3500 liraydı. ara ara stoklara giriyordu. tn-hd panel var

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    eminmisin hocam,,bu makinenin Ryzen 3 3250U 5200 tl

ki bu bilgisayar 3500 tlye orayı yıkarlar toptancılar öyle olsaydı
  • Bu fiyatlara alınmaz ama yani illa bu fiyata acilen bir ürün alınacaksa bu modeli almanızı tavsiye ederim. Geçen ay 5399 TL ye falan satılıyordu 6699 TL olmuş tasarım panel herşeyiyle çok hoş bir makine.

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-13-2020-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBTS1

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Bu fiyatlara alınmaz ama yani illa bu fiyata acilen bir ürün alınacaksa bu modeli almanızı tavsiye ederim. Geçen ay 5399 TL ye falan satılıyordu 6699 TL olmuş tasarım panel herşeyiyle çok hoş bir makine.

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-13-2020-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000WBTS1

Hocam bu da çok küçük ekran boyutu d14 var ideal aslında ama 1 ayda deli zam geldi alamadık.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Matebook D14 ya da D15’i sün inceledim. İkiside iyi bilgisayar. Black fridayı bekliyorum ama bir yandan da gaming alsam mı diye de düşünmüyor değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: S20FE

eminmisin hocam,,bu makinenin Ryzen 3 3250U 5200 tl

ki bu bilgisayar 3500 tlye orayı yıkarlar toptancılar öyle olsaydı

pardon 3250u işlemcili olanıydı

• erc44 kullanıcısına yanıt

D14 + kulaklık 6100 TL'ye geliyor. Bana da lazım bende 11.11'i bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SusuzSuluk

Hocam bu da çok küçük ekran boyutu d14 var ideal aslında ama 1 ayda deli zam geldi alamadık.

Alıntıları Göster

hocam bu model d14 den daha kalitelidir. Terknosada d14 u inceledim. Kendi kullandığım swift 3 kadar kalite göremedim.

• T. Soprano kullanıcısına yanıt
    Hangi sitede
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Huawei kendi sitesinde öyleydi 6299₺, ama 200₺ de kupon indirimi yapıyor üründe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 3 Kasım 2020; 8:55:50 >
  • Ya arkadaşlar yanlış anlamayın da 6k mx serisi ekran kartına sahip bir pcye vereceğinize monster ın en düşük versiyonunda 1650 var ona 6800 verip 2-2.5 kat performans alın. gpu userbenchmark karşılaştırmasında gtx1650 %210 performans farkı gözüküyor. İşlemci konusunda incelemedim dahi. Bu pc 2 yılda eskiyecekse monster 4 senede eskir. 6k veren 6.8 de verecektir. 800TL lik farkla resmen aynı pcden 2 tane almış oluyorsunuz. Yorumlarınız nedir?
  • BartogPL kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz tabi mantıklı ama bu fiyata satılan celeron işlemci ve onboard ekran kartlı cihazlarla karşılaştırmak gerekiyor.

Oyun için alacak olan gözü kapalı abra alacak ya da indirim kovalayacak zaten. Çıkar yolu kalmadı.
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

Dediğiniz tabi mantıklı ama bu fiyata satılan celeron işlemci ve onboard ekran kartlı cihazlarla karşılaştırmak gerekiyor.

Oyun için alacak olan gözü kapalı abra alacak ya da indirim kovalayacak zaten. Çıkar yolu kalmadı.

Hocam verilen para az değil yani 3 bin bandında 4 bin bandında olsa okay hadi 5 bin de okay ama 6 bin diyince 800tl fark kalıyor ve gerçekten bir anlamı kalmıyor. Bunu alacak 2 ay daha beklesin 6800e monster alsın. Gerçekten gereksiz pahalı ve en son tercih edilecek bir şey ...

• 1 ay önce 3500 lira olan laptop 6 bin olmuş nerdeyse..1 ayda arkadaş..harbiden bitmişiz biz..
  • Bence en mantıklı seçenek xiaomi Redmibook 14 II Ryzen 4500u 16 ram 512 ssd . Hem yeni nesil işlemci hem de 16 ddr4 RAM
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.