Şimdi Ara

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
13
Favori
53.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ufoozgur

Ürünler 1-2 haftaya tekrar stoklara giriyor. Hem online hem de mağazalardan alınabilecek. Kesin bilgi ;)

Boğazici mi yoksa Penta mı veriyor bu bilgiyi ?
  • boğaziçiyse hiç güvenmeyin derim
  • 27/08 de yaptigim gorusmelere istinaden Penta urunun 4 hafta icerisinde stoklarina girecegini belirtmisti. Sonra bilgi vermiyorsun sirf kendine calisiyorsun demeyin.
  • gelse nolacak 2 bin küsür deli para... bekleyin derim (beklemedi aldı)
  • sardemir kullanıcısına yanıt
    Yok sen akilli adamsin. Oyle delilik yapmassin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ediyorum, geldi gelmedi, o aldı bu aldı acaba Türkiye'de kaç tane satılacak gerçekten pahalı bir ürün, amatör ve ortalama bir oyuncu almaz, öğrenciler dersen yanına bile yaklaşamaz, profesyonel grafikerler ve iş için alınsa hiç bir işe yaramaz film seyretmek için almaya değmez sadece ve sadece nvidia kartı olan profesyonel oyuncular için üretilmiş dar bir çevreye hitap eden bir monitör, yakında bollaşır millet uzaktan bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İOT -- 16 Eylül 2014; 16:26:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Yok sen akilli adamsin. Oyle delilik yapmassin.

valla musa abim insanların sabırlarını harbi harbi zorluyolar, hiç belli olmaz
  • Sabredin sabredin unutmayın sonu selamet. hem o zamana kadar satın alanlaın yorumlarını okuyarak geçirebilirsiniz.

http://www.overclock.net/t/1509599/official-asus-rog-swift-pg278q-owners-club
  • @rezes

pentada 1099 dolar + kdv fiyat çok uçuyor ya. anlamıyorum ben bu olayları ya. bıktık herşeyi pahalı almaktan kazık yemekten ya
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Arz-talep ne yaparsın. Bir de burası TR.

Çıkış fiyatı 699$ olan 4K samsung u nasıl 1400TL aldım ona şaşıyorum bende. KDV dahil 640$ a ya KDV siz 540$ a Pekala bu monitörün distribütörü de 200$ giydirmesini bilir bize 899$KDV ye yani 2000TL a da satabilirdi. Hatta t.biyotikten 1800TL fiyat olunca bile hemen üstüne atladım ben. Sonrasında fiyat revize oldu 1400TL e geldi vs.. Belki de samsung gibi yaygın bir marka olduğundan olmuştur bilmiyorum.

ROG Swift in çıkış fiyatı 799$. Asus TR 1200$ diyor KDV dahil. KDV siz 1016$. O lansmanda kimse demiyor aga bu fiyat farkı ne böyle Anlatsınlar bizde bilelim. Yok displayport falan filan ek vergiymişte feşmekan sanki samsungta DP yok. Anlatsınlar bizde bilelim.

Benim anladığım bu işler tamamıyla distribütör de bitiyor. İsteyen cüzzi bir karla satıyor isteyende giydire bildiği kadar giydiriyor. Bırak 1200$ ı 3000$ olsa dahi satın alacak olan var. Bize de ya para biriktirip almak yada uzaktan seyretmek düşüyor. Tamamiyle buna olan tutkuyla bağlı. Kimisi gözünü kırpmadan çıkarır verir parasını kimiside yok aga monitöre o kadar para verilir mi der durur. Zevkler ve renkler, hobi gibi alanlar bu işler vede kabul pahalı zevkler.

Bir hafta 10 gün içersinde diğer parti gelir meraklanmayın biraz daha sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 17 Eylül 2014; 0:29:06 >

• rezes kullanıcısına yanıt
    valla hocam benim bu monitöre vereceğim maksimum rakam 2200 tl gibi birşeydir. fazlasını haketmiyor bence.
    ben amazondan getirtmeyi düşünüyorum daha uyguna gelebilir.
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı satın alma işi zor benim için lakin, senin yurtdışından almak vede o parayı burada ki haydutlara yedirmek istememeni takdir ediyorum.
  • rezes kullanıcısına yanıt
    sorma valla hocam. amazondan alışveriş yapmayı öğreniyorum. saat sipariş ettim kargolandı, kargolanır kargolanmaz parayı çekti karttan. ama 2000-3000 tl lik ürün gümrükte takılır mı ne olur bilinmez. denemek için sipariş ettiğim ürün 100 tl birşey
  • Onerim boyle bir urunu yurt disindan almamaniz. Bircok sebebi var ozellikle garanti ve daha ucuza mal etmenin imkansiz olmasi.

Basit matematikle $800 urunun kendisi. %20 vergisi var eder 960 dolar. UPS ile duzgun bir sekilde getirmeye kaltiginizda hic yoksa 300 dolarinizi alirlar (150 dolara normal boyutta monitoru gonderiyorlar anca) cunku inanilmaz buyuk bir kutusu var. eder 1290 dolar. E burada da olsun olsun 1300 dolar olacak KDV dahil.

Garanti sorun olacak, odemede taksit imkaniniz olmayacak, olu piksel cikarsa inanilmaz ugrasirsiniz degisim icin USA dan monitor aldiginiz icin, ustelik ayni rakama geldi.
  • Arkadaşlar iki sorum var ilki ölü piksel çıkarsa ne olacak stoklara girdiği zaman diyelim ki vatandan aldım orda istesem. Ölü piksel testi. Yaparlar mı? diyelim ölü. Piksel çıktı. Değişim yaparlarmı? ikinci sorum çıkacak olan GTX980 4GB ekran kartı yeterli olacakmı değerli. Yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 17 Eylül 2014; 23:22:21 >
  • Bende monitöre sonunda kavuştum Çok fazla fırsatım olmadı denemek için fakat şunu cok rahat soylıyebılırım ki G-Sync gercekden fark yaratıyor. Yarın ınsallah daha fazla deneme ımkanım olucak

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 18 Eylül 2014; 0:29:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Bende monitöre sonunda kavuştum Çok fazla fırsatım olmadı denemek için fakat şunu cok rahat soylıyebılırım ki G-Sync gercekden fark yaratıyor. Yarın ınsallah daha fazla deneme ımkanım olucak

[ASUS ROG Swift PG278Q] Kişisel İnceleme/Deneyim - Sorun/Cevap

Hayırlı olsun nerden. Ve kaça aldınız paylaşırsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 18 Eylül 2014; 0:44:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLawMan

Onerim boyle bir urunu yurt disindan almamaniz. Bircok sebebi var ozellikle garanti ve daha ucuza mal etmenin imkansiz olmasi.

Basit matematikle $800 urunun kendisi. %20 vergisi var eder 960 dolar. UPS ile duzgun bir sekilde getirmeye kaltiginizda hic yoksa 300 dolarinizi alirlar (150 dolara normal boyutta monitoru gonderiyorlar anca) cunku inanilmaz buyuk bir kutusu var. eder 1290 dolar. E burada da olsun olsun 1300 dolar olacak KDV dahil.

Garanti sorun olacak, odemede taksit imkaniniz olmayacak, olu piksel cikarsa inanilmaz ugrasirsiniz degisim icin USA dan monitor aldiginiz icin, ustelik ayni rakama geldi.

Bende 940$(ana fiyatın 75 eurosunu düş) + 36 dolar kargo çıkıyor ne olur 3-7 gün diyor aynı uçakla gelecek UPS kargo teslim edecek. Sen gider normal birinden alırsan
    kargo anlaşması olmayan bi yerden o zaman 300 dolar kargo çıkar. Amazonda hızlı kargoda bile o fiyat çıkmaz. Garantiyide o kadar dert etme ölü pixel testi istersen yaparlar öyle gönderirler.

Diğer arızalarda karşıya halini arzedersen senden ücretsiz olarak kargoyu aldırırlar. Kaldıki çıkar çıkmaz saldırmaya gerek yok aradan bir kaç ay geçince çok indirimler yakalarsın.
    700-750 dolar c,varında alınır. Philips 699 dolardan satacaktı cıkmadan 599 dolara satılıyor. Sabır hacı sabır panik yok

• burada acaba bu g-sync teknolojisiyle veya buna benzer şeylerle profesyonel olarak ilgilenen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

quote:

Orijinalden alıntı: TheLawMan

Onerim boyle bir urunu yurt disindan almamaniz. Bircok sebebi var ozellikle garanti ve daha ucuza mal etmenin imkansiz olmasi.

Bende 940$(ana fiyatın 75 eurosunu düş) + 36 dolar kargo çıkıyor ne olur 3-7 gün diyor aynı uçakla gelecek UPS kargo teslim edecek. Sen gider normal birinden alırsan
    kargo anlaşması olmayan bi yerden o zaman 300 dolar kargo çıkar. Amazonda hızlı kargoda bile o fiyat çıkmaz. Garantiyide o kadar dert etme ölü pixel testi istersen yaparlar öyle gönderirler.

Diğer arızalarda karşıya halini arzedersen senden ücretsiz olarak kargoyu aldırırlar. Kaldıki çıkar çıkmaz saldırmaya gerek yok aradan bir kaç ay geçince çok indirimler yakalarsın.
    700-750 dolar c,varında alınır. Philips 699 dolardan satacaktı cıkmadan 599 dolara satılıyor. Sabır hacı sabır panik yok

Bu boyutta bir kargoyu Turkiye'ye 36 dolara UPS ile gonderen linki alayim lutfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLawMan -- 18 Eylül 2014; 8:38:13 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.