Şimdi Ara

Asus Rog Strix x570-e gaming bios flashback sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit: Usb Flash bellek fat32 olarak denediğimde sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 29 Kasım 2020; 2:16:57 >

• flashdisk fat32 formatlı olacak ve içinde sadece bios dosyası olacak ve ismi SX570EG.CAP olacak aynı anakartı kullanıyorum 8 dakikada ışık sönüyor.tuşa 3 saniye basılı tutacaksın.

• hocam indirdiğiniz biosun adını değiştrdinizmi? bios renamer ile indirdiğiniz dosya içinde var bu program bunu yapmazsanız yüklemez aynı anakart işlemci bende var ben bir sıkıntı yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 19 Kasım 2020; 20:57:36 >
  • Düzgün flashback yapamışsın yani destekli bios yüklememişsin doğal olarak siyah ekran.

• Cevaplarınız için teşekkürler. Flash disk exafat biçimindeydi fat 32 olarak biçimlendirip deneyince çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiseeman -- 29 Kasım 2020; 2:17:47 >
  • Arkadaşlar konu dışı ama asus ana kartlarda para iadesi için başvuru kısmında son olarak Your Bıc diye bir kısım var orada sorulan nedir ne yazmam gerekiyor.

Ekleme : Buldum arkadaşlar, Uluslararası banka kodu imiş, ihtiyacı olan arkadaşlar için yorum kalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 20 Kasım 2020; 15:48:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.