Şimdi Ara

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
12
Favori
31.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayır bitmedi çünkü henüz stoklara girmedi.

Ürünler yeni listelenmeye başladı, bir nevi preorder durumu.

Ay sonu yok da Şubat başı stoklarda olacak.

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt

Hocam bence sen uyguna almışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergunt

Ben de kontrol edeceğim bu konuyu.

bu arada 15" düşünenler için aşağıdaki bilgisayar da 1330 gbp'ye geliyor vergiler dahil. (13.500TL civarı)

İntel işlemcili

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08QYZYSMC/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

Off fiyatlar süper hocam.ingilterede yaşasam şu dakikka siparişi geçmiştim.Şu vergi durumu tam bilmiyorum.Amazon konusunuda yazdım.Bakalım ne cevaplar gelecek.

https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-amazon-rehberi-efsane-konu--99980530

Konu burada

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt

Şuan aynı fiyata o versiyon alınabiliyor, tabii stoklara girince yollanacak şekilde. 1603 gbp

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08QYL1QCV/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

• ertunc23 kullanıcısına yanıt

Bu ürün İngiltere'de olsak 1319gbp

Ama şuan vergiler dahil Türkiye'ye teslim 1330 gbp, bence süper fiyat.

1500 euro sınırı varsa bile bu cihaz o sınırın altında kalıyor.

• quote:

Bu ürün İngiltere'de olsak 1319gbp

Ama şuan vergiler dahil Türkiye'ye teslim 1330 gbp, bence süper fiyat.

1500 euro sınırı varsa bile bu cihaz o sınırın altında kalıyor.

Vergi ve Kargo dahil " 1.534,59 EURO " tutuyor.Vergi hariç mi dahil mi 1500 euro sınırı onu bilmiyorum hocam işte.Bilsem beklemeden alacağım.13 bine Türkiyede rtx 1660 makineler alınıyor.

1500 euro sınırı ile okudum , olsa dahi vergi ve nakliye hariç kısmı önemli, buna eminim.

zaten oluşan vergi ona göre çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergunt -- 19 Ocak 2021; 23:39:6 >
  • quote:

1500 euro sınırı ile okudum , olsa dahi vergi ve nakliye hariç kısmı önemli, buna eminim.

zaten oluşan vergi ona göre çıkıyor.

Hocam vallahi fiyat süper süper.Alacak varsa kaçırmasın alsın.Ben 2 ay bekeyeceğim.Testler çıksın ortaya,türkiye fiyatları belirlensin ona göre karar vereceğim artık.

• Oldboy86 O kullanıcısına yanıt

RTX 3060 , 2080 Super'in biraz gerisinde kalıyor gibi. Ama yine de gayet iyi gözüküyor .

https://technical.city/en/video/GeForce-RTX-2080-Super-mobile-vs-GeForce-RTX-3060-mobile

• tergunt T kullanıcısına yanıt

Tamam deniyicem teşekkürler

• Acaba bu fiyatlar doğru mu yahu ?

https://www.amazon.co.uk/ASUS-FA506QR-7-5800H-GeForce-Graphics/dp/B08CR3K88H/ref=sr_1_5?dchild=1&qid=1611089431&s=computers&sr=1-5

1299 pound bu laptop.Vergi Kargo dahil 13,600 TL geliyor.Fiyat baya baya iyi.Almamak için kendimi zor tutuyorum.6 aydır 3000 serisini bekliyordum.

• Bana 17.3 inç lazım şu konu isminde ki ürün denk gelse alacağım inşallah

Hocam vergi + kargo dahil değil o 1299'a. 1299 + 260 vergi (bunlar genelde 30-40 fazla alıyor, fazlasını sonradan ödüyorlar geri 300 desek ona) + 40-50 arası kargo çıkacak. 1300+300+50 dersen 1650 pound yapar. O da yaklaşık 16.500 civarında.

Kötü mü fiyat ? Hayır. Ama arada 3.500TL kadar bir hesaplama hatanız var haberiniz olsun :))

• BuzParmak kullanıcısına yanıt

Hocam senin hesaplaman yanlis. Bahsi gecen ürün 1311 gbp ye vergi ve nakliye dahil geliyor şuan.

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070)

• tergunt T kullanıcısına yanıt

A ah bunlar kendi vergilerini düşüyordu doğru ya. Aklım com'a gitti. Amerika direk vergiyi fiyat üzerinden hesaplıyor ama bunlar kendi KDV'sini düşüp sonra hesaplıyordu, teşekkür ederim hatırlatma için.

O zaman bas bas paraları Leyla'ya :))

• BuzParmak kullanıcısına yanıt

:) Aynen çok uyguna geliyor.

Normalde GA503 almayı düşünüyordum ve alacağım bilgisayarı işte de kullandığım için TUF'larda bulunan kamera ve numara tuş kısmı benim çok işime yarayan özellikler olduğu için sanırım bu modeli satın alacağım.

Bir de laptop'larda sol yandan hava çıkışı olması beni çok rahatsız ediyor, kullanım esnasında ben sol elimi hep bilgisayarın soluna yaslarım ve buradan sıcak hava gelmesi rahatsız edici olabiliyor. TUF'larda bu kısım kapalı olması hoşuma gitti.

• quote:

:) Aynen çok uyguna geliyor.

Normalde GA503 almayı düşünüyordum ve alacağım bilgisayarı işte de kullandığım için TUF'larda bulunan kamera ve numara tuş kısmı benim çok işime yarayan özellikler olduğu için sanırım bu modeli satın alacağım.

Bir de laptop'larda sol yandan hava çıkışı olması beni çok rahatsız ediyor, kullanım esnasında ben sol elimi hep bilgisayarın soluna yaslarım ve buradan sıcak hava gelmesi rahatsız edici olabiliyor. TUF'larda bu kısım kapalı olması hoşuma gitti.

Allah başka dert vermesin bro

1500 Euro sınırı vergisiz fiyat için geçerli. Kargo ve gümrük dahil 1500 u geçebilir sorun yok. Çıplak fiyat 1500 EUR üstü olmasın yeterli.

• Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt
    Daha önce alışveriş yaptınız mı

1500 EUR geçen alışveriş yapmadım fakat bilgi doğru. Emin olabilirsiniz.

Bu arada 1311 GBP lik i7-11.nesil 3070lik ürünü sipariş verdim. Bence harika fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzeyli.2891 -- 20 Ocak 2021; 21:54:53 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.