Şimdi Ara

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
12
Favori
31.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5900'ü seçince 3080 ekran kartı seçilebiliyor sadece ve o da 2500gbp'nin üstünde mal oluyor

• tergunt T kullanıcısına yanıt

Ona dikkat etmedin afedersin.

Ben 3060 modelini önsipariş verdim ama ödeme yapabilecek kart limiti yok. Çoklu kredi kartı ödeme veya havale eft ne biyim başka bir yçntem bilen var mı acaba. Toplam 14500 tutuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Rtx 3060 olan modeli vergi ve kargo dahil 2240$ geliyor.Güncel kurla 16,711 TL.

Siz bu fiyata en az 3 bin lira kar payı ekleyin.Düz hesap 20 binden aşşağı satılmayacak.Alanda bir elin 10 parmağını geçmeyecek.2,3 yıl önce bu fiyatlara doğan Kartal unu araç alan vardı.Vay be fiyatlara bak elin yabancısı son teknoloji alete 2000 bin birim parayla alıyor.Sen burda 20 bin birim parayla alıyorsun.O da 1 yıl sonra yeni model çıkacak.
  • sarpcore kullanıcısına yanıt

2 kartla aynı anda ödeyemiyorsun ama bunu gift kart alıp aşabilirsin.

Yani ilk kartınla mesela 800 gbp lik gift alıyorsun. Ödeme esnasında ilk aldığın gift miktarını düşüp kalanı 2. kartınla ödüyorsun.

Bu şekilde yapmıştım geçen yıl Amazon US'de ama yine de kontrol et mutlaka.

• Beyler sizce beyaz rengi mi güzel siyah mı (GA503 modeli için)

• şuan sanırım tüm modelleri giriyorlar sisteme,

siyah GA503'ler de satışa çıktı

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08CR3L1C6/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

• Konu başlığında ki ürün acaba nesaman satışa çıkar

• ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070)

5900 işlemcili olan ile 600 gbp fark var. 5800 - 3080 versiyonu çok daha mantıklı geliyor.

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt

konu başlığındaki cihazın 15" olan modelinin bir kaç versiyonu çıktı.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08QZ2VCKN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

17" versiyonu da bugün yarın listelenir diye düşünüyorum.

Bu modellerin hiçbirini tr getirtemeyiz 1500 Euro sınırını geçiyor.ABD bekliyorum
  • uk pahalı keşke usa stokları da gelse

• ayıp oluyor beyler A kullanıcısına yanıt

USA de aynı pahalılık ta girer mı acaba diyorum

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Hayır daha ucuza gelecek.26 ocak san itibaren sıkı takip edin.Ben Mart kadar bekleyeceğim fiyatlarda oturmuş olur
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt

1500euro sınırı nedir ?

Vergiler Amazon tarafından ödendiği sürece 1500 euro ya da 2000 euro farketmez. Zaten ona göre vergileri hesaplayıp yolluyorlar.

Eminmisin ? 1500 euro ticari sınır.1500 euro üstü (vergiler kargo hariç) ticari paket olarak işleme alınır gümrük'de.Bu sefer siz istesenizde bireysel olarak gümrükden çekemiyorsunuz.Gümrük işleri ile uğraşan müşavir bulmanız lazım.vs vs forumda konusu var. 1 aydır araştırma yapıyorum.

Not: 1500 euro vergiler dahil mi hariç mi o kısımı kimse bilmiyor ? Cevap'da bulamadım

• Benim tek emin olduğum kısım Amazon oluşacak tüm vergiler dahil size gönderi yapıyor.

Kapı teslim yani, eğer olurda ekstra bir vergi oluşursa dahi bunu talep edip alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tergunt

Benim tek emin olduğum kısım Amazon oluşacak tüm vergiler dahil size gönderi yapıyor.

Kapı teslim yani, eğer olurda ekstra bir vergi oluşursa dahi bunu talep edip alabilirsiniz.

Benimde bildiğim özellikle UPS ile gelirse 1500 EURO üstü kesin gümrükde kalıyor.Sizden bir sürü bilgi istiyorlar.Ekstra 1000,2000 lira ödemek durumunda kalıyorsunuz.Foruda amazon usa 'dan alışveriş yapma konusunda da yazıyor.Hatta 1 kişinin gümrükde kalmış uğraştırmışlar.

• Ben de kontrol edeceğim bu konuyu.

bu arada 15" düşünenler için aşağıdaki bilgisayar da 1330 gbp'ye geliyor vergiler dahil. (13.500TL civarı)

İntel işlemcili

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08QYZYSMC/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3P5ROKL5A1OLE&psc=1

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070)

• Arkadaşlar ben bu uk deki tüm linklere tıklıyorum stok yok diyor bitmiş mi hemen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.