Şimdi Ara

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
12
Favori
31.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

1500 EUR geçen alışveriş yapmadım fakat bilgi doğru. Emin olabilirsiniz.

Bu arada 1311 GBP lik i7-11.nesil 3070lik ürünü sipariş verdim. Bence harika fiyat.

Ryzen işlemcili modeli neden almadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzeyli.2891 kullanıcısına yanıt

Link verir misiniz birde 17 inç modelleri neden çıkarmadılar anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 20 Ocak 2021; 22:15:28 >
  • tergunt T kullanıcısına yanıt

Hocam yukarda da biri sormuş hatta cevaplanmış ancak tam anlamadığım bir durum var :) " Temporarily out of stock." notu var. Bu ürün ya da bu notu olan ürünler şu an satın alınabiliyor mu ? " Temporarily out of stock. " olanlar ön sipariş alınan ürünlerde mi kullanılıyor ?

Bu model ise işlemci 4 çekirdekli olması lazım, şu fiyata ryzen olsa alınırdı direk

• Beyaz-gümüş 15 inç bir Asus almayı düşünüyorum ben de. İngiltere'de bir tanıdık var. Orada yaşıyor, acaba kendine aldırıp ona mı kargolatmalı, amazon. co. ukden mi almalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.500 e 3070 var mı

• weatherman kullanıcısına yanıt

Şuan Amazon UK'den alırsan oradaki vergi dahil fiyatlarına Türkiye'ye geliyor .

İngiltere'deki birine aldırıp yollatırsan daha maliyetli olur çünkü Türkiye'ye girerken bir daha vergi ödersin.

Ancak birisi yanında getirirse vergi ödemezsin ama yine de yaklasık aynı fiyata mal olur.

Şuan aşağıdaki ürünü İngiltere'de yaşayan birisi 2050 gpp'ye alabiiliyor. Türkiye teslimi de vergi kargo dahil aynı nerdeyse.

3080 ekran kartlı bir model bu.

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tergunt -- 21 Ocak 2021; 9:47:28 >
  • devridaim D kullanıcısına yanıt

Evet şuan bir çok ürünü satın alabiliyorsunuz, satın alma işleminden sonra "teslim tarihi belli olduğu an size bilgi verilecektir" yazıyor.

Bu ürünü alamazsınız, çıplak fiyatı 1500 EUR dan fazla.

• Tam emin olmamakla birlikte i7 11370h 4çekirdek 8 izlek kısaca önceki nesilin i5 işlemcisi geekbench skoruda 4900 felan

3070 le % 99 darboğaz yaşarsınız bu işlemcinin besleyeceği 3060 ın ötesine gitmez gibi düşünüyorum

Erdi Özüağ videosunda mobil(laptop)6 ve 8 çekirdekli intel işlemcilerin birkaç ay sonra tanıtılıp piyasaya sürüleceğini söyledi.Ryzen almanızı veya beklemenizi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trakyacus -- 21 Ocak 2021; 13:31:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trakyacus

Tam emin olmamakla birlikte i7 11370h 4çekirdek 8 izlek kısaca önceki nesilin i5 işlemcisi geekbench skoruda 4900 felan

3070 le % 99 darboğaz yaşarsınız bu işlemcinin besleyeceği 3060 ın ötesine gitmez gibi düşünüyorum

Erdi Özüağ videosunda mobil(laptop)6 ve 8 çekirdekli intel işlemcilerin birkaç ay sonra tanıtılıp piyasaya sürüleceğini söyledi.Ryzen almanızı veya beklemenizi tavsiye ederim

kısaca önceki nesilin i5i demek sığ bi düşünce. tek çekirdek performansı güçlü bir işlemci.

• Bu model icin Amazon UK 1.000 £ ithaat ucreti ekliyor ve asagidaki total tutara geliyor. Malesef cok yuksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkaius -- 21 Ocak 2021; 15:4:1 >
  • Berkaius B kullanıcısına yanıt

Evet çok yüksek vergi çıkıyor bu modele.

Strix modeli çok daha uyguna geliyor, G513QR  modeli. 1.706 GBP

• Vatan 17" SCAR 3080 modeli on siparise acmis. TR fiyat referansi olarak alabiliriz.

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-rog-strix-scar-17-ryzen-9-5900hx-3-3ghz-16gb-1tbssd-17-3-rtx3080-16gb-w10.html

Bunun 3070 olanı umarım Amazonda 1800 USD üstü olmaz

Teşekkür ederim, kargoyu amazon göndersin her türlü daha mantıklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yuh yuh kime satacaklar bu kadar pahalı ya

Alamayiz 1500 euro sinirini geciyor cok az farkla.

• Arkadaşlar ürünlerin hepsi MaxQ versiyon. Şuan sadece bir adet MaxP versiyon var. Benimde ihtiyacım olmasına rağmen beklemeye karar verdim. RTX3070 MaxP 17,3 Makine bulursam yapıştıracağım hemen.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.