Şimdi Ara

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
13
Favori
34.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaNDeR

Hocam aynı sorun benimde başıma geldi de sizin mesajınızdan sonra aynı yöntemi uygulamaya karar verdim. BIOS güncellemesini nasıl geri aldınız HDD ye windows kurmada sıkıntı yok ama BIOS u nasıl geri eski haline getiririm var mı onerebileceğniz kaynak ? Bir de acaba diyorum SSD yi takmadan önce BIOS u güncellesekte ondan sonra SSD yi taksak nolur acaba bi fikriniz var mı ? BIOS u güncellemek içimde kaldı

Alıntıları Göster
    SSD tekrar çıkartıp PC açıldıktan sonra Asus Winflash uygulamasını kurdum, eski sürüm Bios'u yüklememe izin vermiyordu. Komut istemi yardımıyla "nodate" komutuyla bios'un yüklediğim sürümü önemsememesini ve zorla yüklemesini emrettim, böylece eski bios sürümüne dönebildim.
    https://rog.asus.com/forum/showthread.php?11438-How-to-downgrade-your-Bios-using-Winflash

• Nakahella kullanıcısına yanıt
    Hocam peki sürüm 300 e mi döndünüz yoksa 202 ye mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNDeR

Hocam peki sürüm 300 e mi döndünüz yoksa 202 ye mi ?
    Valla hatırlamıyorum sanırım 300'dü, sondan bir öncekine dönmüştüm.
    teşekkür ederim
  • Selamlar, evlendikten sonra fazla kullanamadığım için bilgisayarımı satma niyetim var, 256gb Ssd takmıştım, kaça satabilirim sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim pc artık hızlı şarj etmiyor o program çalışmıyor

• Benimki de hocam. Geçen telefonu taktım 10 dk da yüzde 1 şarj etti.
  • Bence 2500-3000 arası satabilsek harika olur. Bende de 256 samsung evo ssd var.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    neden acaba ne yaptıysam düzeltemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

Bence 2500-3000 arası satabilsek harika olur. Bende de 256 samsung evo ssd var.
    2500-3000 e satıp ne alacaksınız ? i5 işlemcili bile o fiyata zor artık.Bu laptopun temizini 4000'den aşağı satmak enayilik olur.
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Ben 4500 den aşağı satmam hocam, gerçekten özellikleri çok iyi. İkinci el sitelerini incelerseniz aynı ekran kartı özellikleri ancak işlemcisi daha düşük olanlar bile 4500-5000 arasında.

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    haklısınız

• 👍

• vay be alalı 3,5 yıl olmuş 3600 tlye almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cogo PRENS

vay be alalı 3,5 yıl olmuş 3600 tlye almıştım
    Şimdi 7000 liraya alamazsın elimizdeki bilgisayarı. Değerini bilelim. :D
    çok haklısınız hatta karşılıklı o zamanlar bir çok istişarede bulunmuştuk sizinle 😀👍🏻

• Laptop un bataryası şişmişti zaten ve bayağıdır da aniden kapanıyordu. Ali'den orijinali 520 TL + kapıda vergi ile en uygun alınabiliyor şu anda. Aslında daha ucuzu var ancak ürünleri orjjinal değil sanırsam.

Tr'de en ucuz 950 TL. Sonra neden dışarıdan alıyorsun derler. Esnaf hırsız, ben ne yapayım?

Batarya haricinde;
    -Ekranda burn inler oluşmaya başladı. Tam da bataryayı çıkarıp da kullanmaya başladığımda oluşmaya başladı meret.
    -İşlemci soğutucu vidalama riserlarının iki tanesinin lehimi iyi yapılmadığından soğutucu bacaklarla birlikte kalkma yapmıştı. Tekrar lehimledim.
    -İşlemci sıcaklıpını kalıcı olarak 90 derece altıma düşürmek imkansız. Gpu 82 yi geçmiyor ancak işlemci 95 üstüne çıkabiliyor.
    -Malum bios güncelleme sorunu bende de olmuştu.

Sizinkiler ne durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırat.ç. -- 15 Haziran 2020; 0:26:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil yeni şarj adaptörü lazım var mı bilindik kaliteli sistemi yakmayacak yan sanayi ve uyguna orijinal satan

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    bios bende de oldu onun haricinde adaptör bozuldu başka bir sıkıntı yok şimdilik

• 180w adaptör yok piyasada bir kaç bilinmez marka var onlarda 300-400 tl 😭

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.