Şimdi Ara

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.042
Cevap
13
Favori
34.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dead-ly

quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

Hocam iade mi aldınız, yoksa değilim mi yaptınız? İade ise tam olarak faturadaki miktarı mı verdiler? Değişim ise sadece bu cihaz ile mi değişim oluyor üst modelle ile para karşılığı değişim yapabiliyor musun? Son sorum değişim veya para iadesini hepsiburada.com üzerinden mi yapıyorsun yoksa asus ile bir şekilde çözülüyor?

Verdiğim iban hesabına faturadaki tutar iade yatırıldı. Hepsiburada üzerinden formu doldurmuştum, sonra verdikleri kargo kodu ile raporu gönderdim asus ile işlemim olmadı. Hepsiburada sistemindeki formu kullandığımdan mı bilmiyorum kimse değişim mi olacak diye sormadı rapor ulaşınca iade olarak gözüktü. Müşteri hizmetlerine göre önce mail atmam gerekiyormuş heralde,sonra tekrar değişimi istediğimde stokta olmadığından iade yapıyoruz dedi.

Alıntıları Göster
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• nomox1 kullanıcısına yanıt
    benden öyle istediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine hepsiburada şaşırtmadı imzalanması ve kaşelenmesi için gönderdiğim kargo 22.5.2018 tarihinde hb tarafından teslim alınmasına rağmen bana hiçbir bilgi verilmedi hala bana teslim edilmesini bekliyorum. 2 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar. Müşteri hizmetleri personelleri farklı birimlerin sistemlerinin yavaş çalıştığını sistemsel sorunlar olduğunu söylüyor. Bir garanti belgesini imzalayıp göndermek ne kadar zor olabilir ki?
  • Merhaba arkadaşlar tekrar ssd almaya karar verdim de bizim laptoba hangisi uyumluydu unuttum çift tırnaklı olan mi tek tırnaklı olanımıydı

Bu mu

https://m.n11.com/samsung-860-evo-250gb-550mb-520mbs-m2-sata-ssd-mz-n6e250bw-P251560244

Yoksa bu mu

https://m.n11.com/samsung-960-evo-250gb-3200mb-1500mbs-nvme-m2-ssd-mz-v6e250bw-P138221544

Birde harddiski ssd ye aktarırken 850 uyumlu program var onunla aktarılır mi yoksa 860 mi olması lazım yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 9 Haziran 2018; 16:54:12 >

• Merhaba arkadaşlar bilginiz olması açısından buraya bir not bırakıyorum. Asus Teknik Servisine cihaz götürmek istediğinde artık ıslak imza ve kaşeyi sadece değişim/iade olduğunda istiyormuş. Tamir durumunda garanti belgesi dahi istemediğine şahit oldum. Benim gibi boşu boşuna hb ile imza ve kaşe için muhattap olmayın. 25 güne yakın sürdü imza ve kaşeyi atıp bana garanti belgesini ulaştırmaları.
  • Bu hata ile karşılaştınız mı?
    ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü
    Temizle ve Yeniden başlat derseniz
    Cihaz kapanıp açılıyor ve Siyah bir ekranda TPM temizlemek için F12 Basın yazıyor. Basar basmaz cihaz kapanıyor Power tuşuna basarak açıyorum. Cihaz login ekranında kalıyor bekliyorum şifre girme yeri uzun bir süre sonra geliyor. Aynı sorunu daha önce çözmüştüm ama hatırlayamadım nasıl yaptığımı. Çözen arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

Bu hata ile karşılaştınız mı?

Temizle ve Yeniden başlat derseniz
    Cihaz kapanıp açılıyor ve Siyah bir ekranda TPM temizlemek için F12 Basın yazıyor. Basar basmaz cihaz kapanıyor Power tuşuna basarak açıyorum. Cihaz login ekranında kalıyor bekliyorum şifre girme yeri uzun bir süre sonra geliyor. Aynı sorunu daha önce çözmüştüm ama hatırlayamadım nasıl yaptığımı. Çözen arkadaş varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
    1- Başlat'a tpm.msc yazın ve entera basın.

2- Açılan menüde sağ tarafta TPM'yi temizle butonunu göreceksiniz ona tıklayın.

3- Eğer bilgisayarınız açılırken sizden TPM'yi temizlemek için bir tuşa basmanızı söylerse, basınız. (Bazılarında bu aşama olmayabiliyor)

4- Bilgisayarınız açıldığında tekrar bu sıkıntı ile karşılaşmamanız için BIOS güncelleme yapmanızı öneriyorum. (Zorunlu değil ancak ileride tekrar bu uyarıyı vermesinin önüne geçebilirsiniz böylece.)

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

1- Başlat'a tpm.msc yazın ve entera basın.

2- Açılan menüde sağ tarafta TPM'yi temizle butonunu göreceksiniz ona tıklayın.

3- Eğer bilgisayarınız açılırken sizden TPM'yi temizlemek için bir tuşa basmanızı söylerse, basınız. (Bazılarında bu aşama olmayabiliyor)

4- Bilgisayarınız açıldığında tekrar bu sıkıntı ile karşılaşmamanız için BIOS güncelleme yapmanızı öneriyorum. (Zorunlu değil ancak ileride tekrar bu uyarıyı vermesinin önüne geçebilirsiniz böylece.)

Alıntıları Göster
    "Uyumlu TPM bulunamıyor" yazıyor hocam.

BIOS sürümü 300, daha yenisi çıkmadı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomox1 -- 6 Temmuz 2018; 6:25:27 >

Hocam bunun harici fazla bilgim yok benimde.

Windows bölümüne konu açın isterseniz orada yardımcı olacak arkadaşlar var.

iki ay kavga dövüş zor verdiler banada

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    çift olan

güzel haber

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    sadece windowsa formatta bios ekranında çıkıyor

• Ekranda titreme yaşayan varsa alıntılasın lütfen.
  • fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    yok lakin ışık sızması mevcut

• Arkadaşlar servise bilgisayarı göndereceğim ve ssd taktıracağım. Servis bu sefer de garanti bozulmaz dedi. Buyurun ekran görüntüsü. Ben sadece şunu merak ediyorum, ssd'yi C sürücüsü yapacağım için windows gömme işlemini nasıl yapabilirim, tereddüt içindeyim. Bu konuda yardımcı olacak arkadaş var mı?

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü

• Yaklaşıl 2 Yıldır bu ürüne sahibim bi hevesle aldım çok fazla oyun oynayamıyorum hi yıpranmamış çizik vs hiçbir problemi yoktur 2 ay kadar garantisi kaldı satmayı düşünüyorum sizce ne kadar fiyat eder ?

• Selamlar herkese ürün bir ay sonra iki yılını doldularacak hiç macun yenileme ve temizlik yaptırmadım ağır yükte cpu 93 gpu+85 dereceleri görüyor oyundan çıkınca çabuk soğuyor normalde zaten sıkıntı yok ama yükte ısı değerleri çok fazla sizde nasıl durumlar teknik servis le konuştum siz yapamazsınız garanti dışı kalır (zaten 1 ay var bitmesine) dediler genel temizlik ve macun değişimi ortalama 70 tl ye servis yapar dediler hangi marka macun vs kullaniyonuz diye sordum bu bilgiyi veremiyoruz dediler daha önce servise temizlik ve macun değişimi için gönderen oldu mu ? Sizce kendim mı yapayım servise mı göndereyim kendim de en az 50 liralık macun alacam yaparsam zaten yardımcı olursanız sevinirim

• mehmetkul M kullanıcısına yanıt
    Cooler master mastergel serisi iyidir.

• kulübün üyesi olarak yaklaşık 40 sayfa okudum, hala tam olarak SSD'ye temiz bir şekilde nasıl windows kuracağımı anlayamadım.

samsung 970 evo m.2 sata SSD aldım. (https://urun.n11.com/hard-disk/samsung-evo-970-nvme-m2-500-gb-ssd-P295917195)

notebook'un içini açmak, SSD'yi yuvasına yerleştirmek ve sağlam bir şekilde kapatmak çok kolay görünüyor.

bundan sonrası için yardımınıza ihtiyacım var.

klon-kopyalama işlerine girmeden, cihazı sıfırlayıp, orijinal windows'u SSD'ye nasıl kuruyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 19 Kasım 2018; 2:46:39 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.