Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stokta Bulunduğu Mağazalar Ankara (Batıkent),

Şubede var ama teşhir sizce alınır mı ?
  • Egen hayirli olsun. Nasil memnunmusun karttan?
    Bende ogleden sonra teslim alicam. Yaninada 4930k aldim ve classified 780ti:)
    Benide ekle hocam kullanicilara. Aksam ss atarim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS RampageIVExtreme Intel X79 Soket 2011 DDR3 2400MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

Az önce black bulamadığım için mecburu olarak satın aldım şuan kurulumla ugrasıyorum delirmek üzereyim bu anakartı yakın zamanda kuran birisi var ise bi pm atabilir mi
  • sana zahmet listeyi güncellersin egemen extreme-z anakartımı özleyeceğim

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

Stokta Bulunduğu Mağazalar Ankara (Batıkent),

Şubede var ama teşhir sizce alınır mı ?

Sormakta fayda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Sambora

Egen hayirli olsun. Nasil memnunmusun karttan?
    Bende ogleden sonra teslim alicam. Yaninada 4930k aldim ve classified 780ti:)
    Benide ekle hocam kullanicilara. Aksam ss atarim :)

Islemci icin para bulamadigimdan daha deneyemedim :D

• Egemen bey lütfen yardımcı olurmusunuz corsair h100 i cpu fan bağladım ama anakart açılırken CPU ERROR veriyor sorun ne olabilir daha önce rasladınız mı ? işlemciyimi yanlıs taktık yoksa fanımı ?
  • Böyle bir konu buldum
    http://forum.donanimhaber.com/m_57926180/tm.htm

Benim taktıgım fan 3 tırnaklı takıldıgı yerde 4 tırnak en üst sol kısımda bundan kaynaklanıyor olabilir mi egemen bey? 3 tırnaklı bir takıcak yer yok sanırım ?
  • bios a girip cpu fan monitörü veya Q fan kontrolü kapatacaksın. H100i full hızda çalıştığında anakart bunu fan hatası olarak yorumluyor. takılmayın, dert edecek birşey yok
  • herkese yeniden selam, bayağı bir config değiştirdim.
    rog serisinden 3. anakart aldım. ancak şu anda maximus vi heronun ikinci pcie slotuna bi hal geldi garantiye gönderdim ve idareten z87 pro kullanıyorum şimdilik.

crosshair v formula z ve rampage iv ai suite II kullanıyor ve fanları test edip rpme göre müdahale edemiyorum maximus vi herodaki gibi.

ne yapmalıyım yada önerebileceğiniz bir fan programı yada asus için ekleyip kaldırıp değiştrebileceğim bir program var mı?
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

• Farklı birşey daha var bu 100i 2 kablo ile bağlı anakart'a hem usb ile hemde normal cpu pini ile doğru mu ?
  • @adilsefaersan
    AI suite den Tool Probe II de Fan Speed sekmesinden veya Fan Xpert den kontrol edebilirsin

@Appdre
    H100i nin usb bağlantısı Corsair Link bağlantısı için gerekli. Monitör, fan speed vs için gerekli. Yazılımla bunları kontrol edebiliyorsunuz.
    4 pin molex bağlantısı besleme için gerekli. 3 pin de pompa için. Hepsini bağlayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tass_co -- 10 Ocak 2014; 13:06:55 >
  • Appdre kullanıcısına yanıt
    Özelden bununla ilgili bir şey sormadınız çözdünüz herhalde? Fanları H100i'nin işlemci üzerindeki kısmına takacaksanız 4 tane fan takma yeri vardır. Fanları oraya takın sonra yine Soğutucunun üzerinden anakartın üstündeki USB 2.0 çıkışı var o kabloyuda herhangi bir USB 2.0 a takın sonra herşeyi bilgisayarın içinden kontrol edeceksiniz. Programını yükleyerek tabiki.
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, hayırlı olsun
  • adilsefaersan A kullanıcısına yanıt
    Ekledim, kartlarınızı hoş geldiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemen|54|

Tamamdır, hayırlı olsun

teşekkür ettim sağol
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• Arkadaslar kolay gelsin yeni bir pc topladim psu 1200i corsair hd 7950e karti h100i 16 gb ram ve vi gene anakart var pc surekli kendini resetliyor durmadan sorun neyde olabilir ?

• tlhsrdr kullanıcısına yanıt
    ramler nedir? anakartınız ile uyumlumu? pc açıldıktan sonramı kapanıyor yoksa hiç açılmadanmı resetliyor?
  • Ramlerde corsair aciliyor mesela ssd ye windows kuruldu 2 saat acik durdu yine reset bazen 10 dk acik yine reset farkli ram denendi reset cpu 4770k isinma yok fan eror yok bi kac bilgisayarci dolastim hala sorun tespit edemedik

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.