Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şşşş böyle sorular bu forumda sorulmaz...az sonra millet kendini asmaya başlar sen amerikadamı oturuyon? sli 780ti 7870 crossfire falan keşke senin derdin bende olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mncs35 -- 12 Ocak 2014; 2:33:37 >
  • verilen linklerden programları indirdim, değerler aynıydı bende oyüzden direk boarddan paylaşma ihtiyacı duydum.

aslında iki 780ti yada iki adet 690 ekleyebilirim, yinede ikili 7870i deneyeceğim. çakışırsa çıkarırım. ürünler distribütorlerden hediye olarak yada numune olarak geliyor. türkiyeden bi kaç kişi daha var, test edip 2-3 ay yenisi çıkana kadar kullanıyoruz.
    Malatyadaa ikamet ediyorum
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

• adilsefaersan A kullanıcısına yanıt
    4.7 de ki sicaklik onemli benim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.9daki sıcaklık fotograftakinde 45 4.7 de 40 derece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

GameFirst uygulamasını kullanan var mı?

Logitech 510 klavyenin ekranında bilgileri görmek istiyorum ama text bozuk çıkıyor. Çözemedim, var mı bilgisi olan?

GameFirst yazılımı Asus'un Online oynanan oyunlardaki ping seviyesini düşürmek için tasarlanmış bir yazılımdır.
    test sırasındaki anlık çekirdek sıcaklıkları önemli olan biosa dönerek gösterilen değil masaüstünden çekilmiş ss imageshack ile 2600k 4.7ghz örnekteki gibi,

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 12 Ocak 2014; 10:49:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adilsefaersan

4.9daki sıcaklık fotograftakinde 45 4.7 de 40 derece.

Commodore arksdasin dedigi gibi bios daki onemli degil. Prime 95 yuklendiginde stres sonucunca gordugu rn yuksek sicakliklar nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemen|54| -- 12 Ocak 2014; 18:16:17 >
  • Abi stressde maximum 47derece idi yalnız ben eisbergin içindeki suyu bi kimyager arkadaşla değiştim. İçine ne koydu bilmiyorum.

4.9 da nasil 47 derece ya? Bu %100 yukteki sicakligi mi?

• Evet. Sende kaç derece oluyo?

• quote:

Abi stressde maximum 47derece idi yalnız ben eisbergin içindeki suyu bi kimyager arkadaşla değiştim. İçine ne koydu bilmiyorum.

Hocam ister suyunu değiştirin ister ısı aktarımı yüksek bir karışım kullanın extrem sıvı olsa bile yükte ama tam yükte 47 c olamaz.Yanlış okuyorsunuzdur.Açın core temp rc 1.06 yı sonra ya prime95 27.9 yada intel burn testi çalıştırıp 15 dk sonra okunan sıcaklıkları ss olarak paylaşın.Baktığınız çekirdek sıcaklığı değil cpu sıcaklığıdır.Mesela cpu 50 c iken çekirdekler 80 üstündedir.

• Aynen siz bir seye yanlış bakıyorsunux imkansız. Ben 3930k da 4.7 ile en fazla 72 falan görüyordum. Siz prime stress testi yapıp test bittiğinde gelen ekanı bir yollasanıza

• quote:

verilen linklerden programları indirdim, değerler aynıydı bende oyüzden direk boarddan paylaşma ihtiyacı duydum.

aslında iki 780ti yada iki adet 690 ekleyebilirim, yinede ikili 7870i deneyeceğim. çakışırsa çıkarırım. ürünler distribütorlerden hediye olarak yada numune olarak geliyor. türkiyeden bi kaç kişi daha var, test edip 2-3 ay yenisi çıkana kadar kullanıyoruz.
    Malatyadaa ikamet ediyorum
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

kartları daha geniş kullan altta boş slot var nasılsa boşuna birbirine yapışıp ısınmasınlar

• biosu güncelledikten sonra dediğiniz iki programıda yükledim ama artık mavi ekran alıyorum :D

ayrıca pch fanım çalışmıyo ne olabilir.
  • Arkadaşlar anakartın bios sürümünü en güncel olan 1203 ile güncelleme yaptım. daha öncesinde sizlere bahsettiğim sorunum ile ilgili, cevaplayan arkadaşlar zaten hatırlayacaklardır. dün gece 3-4 saat benchmark çalıştırdım. herhangi bir kopma veya kapanma sorunu yaşamadım. bench yaptığım programda 3DMark. yani sorunumu çözebildiğime inanmak şuan daha ağır basıyor. daha öncesinde ne yaptıysam olmamıştı. bu akşam tekrar bench yapacağım ve hatta sürekli bench yapacağım. sormak istediğim, bios update ile ilgili olabilir mi boşu boşuna kendimi de kandırmak istemiyorum.
  • Benim bir sorum olacak 4770K yı oc li şuanda 1.218V da 4.5 ghz da kullanıyorum. Speed Step açık masa üstünde 799mhz a düşüyor hızı ancak voltaj yüktede 1.218 boştada 1.218 offset voltaj ayarı nasıl yapılır 3.9 stok kullanır gibi onda 799 mbz da 0.700V a kadar düşüyordu. Aynı şekilde oc li kullanmak isitiyorum ben. Sistemim imzamdaki sistem.
  • ASUS MAXIMUS VI FORMULA INTEL Z87 SOKET 1150

bu anakartı alacağım
  • maximus VI extreme kullanan arkadaşlar bu kartta da diğer rog serilerinde olduğu gibi iphone veya android'den rog i direct ile bağlanıp o.c yapabiliyoruz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemen|54| -- 16 Ocak 2014; 9:03:49 >
  • kardeş sağolasın değiştim ekran kartı, dediğin mantıklı geldi.

benim anakartta pch fanı çalıştıramadım bilen var mı ?

ayrıca önceki biosda 4900da bilgisayarım çalışırken artık çalışmaz hale geldi. mavi ekran alıyorum sebebi ne olabilir ?

oyüzden de size core temp programını yüklediğim halde gönderemiyorum.
  • Onumuzdeki gunlerde yeni bilg toplamayi planliyorum anakrt olarakta maximus 6 extreme ya da rampage 4 black edition almayi planliyorum ancak soket tipleri ciddi kafami kutcaliyor

Hangi soket tipinde overclockla daha yuksek degerlere cikarim ve daha stabil kullanirim

Uzun vadede 2011 mi 1150 mi daha karli bir yatirim olur

Almayi planladigim islemci 4820k ya da 4770k arasindaki fiyat farkida kurcaliyor klimi

Siz kullananlarda sorayim dedim

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.