Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.048
Cevap
31
Favori
135.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bilgisayarımı ateşle yarışmasında adamlar R4E Black + 4960x işlemci veriyor ama ram 1866 16gb vengeance bu kadar çelişki olmaz :D 4960x'i napacak adam :D Al bitane 4930k kalan 1200 lira ile rami yükselt + h100i falan verin :D
  • @Egemen|54|

Bütün parayı anakarta yatırınca zor tabi :) bir ara xeon takip etmiştim forumdan arada düşüyor 6 çekirdek ht.ama onlarda saat hızı düşük oluyor oc.durumları nasıl acaba kullanan ss filan atsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 31 Aralık 2013; 16:12:25 >
  • black edition hayırlı olsun egemen yakışır
  • Commodore_64_ kullanıcısına yanıt
    Dolay yaktı beni dolar. Sınırlı sayıda geldiği için sonra alırız da diyemiyoruz güzel bir kitlendik dolay yüzünden bakalım
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemen|54|

Dolay yaktı beni dolar. Sınırlı sayıda geldiği için sonra alırız da diyemiyoruz güzel bir kitlendik dolay yüzünden bakalım

:)) dostum ne kadara aldın black anakartı?
  • WOADISH kullanıcısına yanıt
    1246'ya dostum.
  • Gençler işlemciyide satıyorum artık ilgilenenler;http://forum.donanimhaber.com/m_85976361/f_//tm.htm#85976361
  • hocam rampage anakart satıyorsun sanırım, şu an elindeki mevcut sistem bileşenlerini merak ettim doğrusu :)
  • 4.5ghz için anakart fazla voltaj veriyordu manual olarak 1.210v yaptım LinX ile tam yükte tamamladı günlük olarak şuana kadar bir hata almadım,

LinX 4820K 4.5ghz h100i soğutma Aida64 den baktım test sırasında anakart max. 1.224v vermiş..

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
    Maximus VI Extreme satıyorum. İsmimin altındaki bilgisayar resmine tıklayıp sistemi görebilirsin :D
  • Arkadaşlar herkese tekrar merhaba,

Bilgisayarımda yaşadığım bir sorunu burada çözmek amacıyla sizlerle bir sorunumu paylaşacağım, zira bu sorun ile günlerdir uğraşmama rağmen bir türlü çözemedim ve artık sıyırma derecesine geldim. Öncelikle kullandığım sistem alttaki imzamdaki sistemdir. Toplayalı ve kuralı yaklaşık olarak 2 veya en fazla 3 hafta olmuştur. sorunum ise şu olaydan ibaret ;

Bilgisayarda mesela Formula 1 2013 oynuyorum, oyunun ortasında veya sonunda hiç farketmiyor bir süre sonra monitörde "VGA No Signal" uyarısı alıyorum. Yani Bilgisayar tamamen bağlantıyı kesiyor ve kopuyor. Bazende oyunda oynamıyorum, masaüstü açıkkende gidiyor, veya klasörlerde dolaşırken falanda gidiyor. ne Windows'a ne de bilgisayara müdahale edebiliyorum, ancak restart atmam gerekiyor tekrar açılması için. yoksa hiçbir şey işlemiyor. bunu çözmek için, format atıp hiçbir program kurmadan denedim. Bios'u sıfırladım. Default ayarlarda kullanmaya çalıştım. Kasa sıcaklığı ile ilgili Asus'un programlarını kurup sıcaklık değerlerine baktım ama sıcaklık değerleri oldukça normal durumdaydılar. Sistemi kurdum kuralı bu sorun var olmakta ve ben uğraşmaktayım. Aklıma Ram ve PSU geliyor ama ram olsa zaten anakartta Asus'un "MemOk!" özelliği var. PSU olsa 600 Watt sistemi toplarken araştırmalarım sonucunda yetebileceğini söylediler böyle bir sistem için PSU'yu. Bu sorunum hakkında yardım edebilecek olan arkadaşlar varsa şimdiden çok teşekkür ediyorum ve sizlerden öneri bekliyorum.

Ekran kartı veya sürücüde olabilir işlemcinin ekranını kullan dene ekran kartının sürücüyü kaldırıp yeniden kur..
  • Commodore_64_ arkadaşın dediği gibi sürücü kaynaklı olabilir.

benim aklıma kartın slota oturmaması, vidasının çok sıkılmasından dolayı kartın gerilme veya üzerindeki soğutucunun temassızlığı geldi. kartı çıkarıp bir kontrol etmekte fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commodore_64_

Ekran kartı veya sürücüde olabilir işlemcinin ekranını kullan dene ekran kartının sürücüyü kaldırıp yeniden kur..

hocam onboard çıkışı kullanmak akıllıca ama display çıkışı var yani lcd televizyonlara giriş soketi varya onlardan var. yani hdmi çıkışını kullanabileceğim bir monitör falan da yok. Ayrıyetten bu sorun Ekran kartı ile ilgili sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WOADISH -- 6 Ocak 2014; 22:36:32 >
  • dün akşam, kasa içerisindeki tüm parçaları çıkardım ve kasaya takılı olmaksızın denedim belki kasaya değiyordur falan diye. ayrıyetten ekran kartını çıkarttım, ve temassızlık olmaması için dikkatlice yuvasına tekrar oturttum. hiçbir parça birbirine değmeyecek şekilde muhafaza edip çalıştırdım fakat sonuç aynı. Arkadaşlar yine oyun oynuyorum birden bağlantı kopuyor "VGA No Signal" uyarısı veriyor. gerçekten artık çözümsüz kaldım, tek yardım alabileceğim yerde burası şuanlık. acaba ekran kartı mı arızalı? Benchmark programları ile test etmek bir sonuç verir mi?
    buna benzer bir problemi bir arkadaşım yaşadı... yaklaşık 2 ay sonra hatayı bulduk...işlemci yuvasındaki ayaklardan biri eğilmişti düzeltti problem ortadan kalktı....

ayrıca ekran kartının cd üzerindeki driveri ile dene (internetden yeni driver yükleme) yine sonuç alamazsan başka bir ekran kartı ile dene...
  • hocam yani işlemciyide yuvasına yerleştirirken özene bezene takmıştım. yine de bu akşam soğutucuyu söküp anakartın işlemci pinlerini kontrol edeceğim. Sürücü olayını ben nvidia'nın sitesinden en son güncel yazılımı indirip kurmuştum, birde sizin dediğiniz gibi asus'un vga driver'ini yükleyip deneyeceğim. umarım olur.
  • 1 aydır black edition arıyorum bunu nasıl bulucaz arkadaşlar tek satan vatan bilgisayar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

1 aydır black edition arıyorum bunu nasıl bulucaz arkadaşlar tek satan vatan bilgisayar mı ?

Malesef oyle. Gidin bir vatana siparis isteyin gelir gelmez direk subeye cekiyorlar. Ankarada vardi en son ordan isteyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.