Şimdi Ara

Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
9.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daante

Bende gtx 1070'imi an itibari ile sattım. Nakit 2.200 TL geçti elime, birazdan vatan bilgisayara gidip ASUS GTX 1080 STRIX alacağım. Aldığım gibi fatura(PDF), IBAN gibi bilgileri hemen göndereceğim. Bu arada bilgilerinizi eksiksiz girin arkadaşlar aman dikkat edin yanlış yazmayın aksi takdirde ASUS ikinci bir iade yapmıyormuş. Bilgileri doğru yazdığınızdan emin olun

Hemen mi göndermek lazım ? Nisan ayında değil mi
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    Hocam ben çok aceleci davranmışım. Nisandaymış siz doğrusunu biliyorsunuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce vatandaki son 1080i aldım galiba. Ben de iade 200 tl için bakarken bu konu denk geldi. Bekliyecez biraz sanırım. Oyun hediyesini alalım bari. Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Az önce vatandaki son 1080i aldım galiba. Ben de iade 200 tl için bakarken bu konu denk geldi. Bekliyecez biraz sanırım. Oyun hediyesini alalım bari. Takipteyim.

Takip etmek lazım bu fırsat bence kaçmaz :)
  • bende şimdi az sonra bir asus 1080 alacağım galiba..
  • Bende 17.03.2017 de ASUS rog strix OC gtx1070 satın aldım. Tam olarak nasıl yapıyoruz. Şuan mail göndersek kabul oluyor mu. Daha önce Z170İ pro için iade almıştım. Bunda site tamamen yabancı supporta mail göndereceğimizden bahsetmiş. Tam olarak hangi bilgilerin girilmesi konusunda net bilgi alabilirmiyiz. İlgilenen olursa şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnestico

bende şimdi az sonra bir asus 1080 alacağım galiba..

Dün almanız lazımdı, zam geldi çünkü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam

10-31 Mart 2017 tarihleri arasında alınmış ürün için

09 Nisan-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında

www.asus-promotion.com/tr adresindeki form ile (Henüz yok. Kampanya dönemi içinde formu burada açarlar)

İstedikleri bilgileri (kişisel bilgiler, IBAN, kart seri numarası, fatura vb.) verdikten sonra

size bir mail gelecek. O mailde detaylar da yazacaktır.

Eğer başvuru sonrası mail gelmez ise "support-tr@asus-promotion.com" adresinden destek alabilirsiniz.

Onaylanan iade başvuruları da 60 gün içinde hesaba nakit olarak aktarılmak suretiyle ödenecek.

Kartı alan kişi ile banka hesabı kişi aynı olmalı. DİKKAT.
    Ürün fatura bilgileri ile iadeye başvuran kişi bilgileri aynı olmalı. DİKKAT.

Eğer ürünü iade ederseniz nakit iade kampanyası başvurunuz iptal edilir DİKKAT.

Eğer nakit iadeyi alıp ürünü iade ederseniz hem iade edilen rakamı hem de 75 Euro işlem parası Asus isteyecek. DİKKAT.

Detaylı bilgilendirme için teşekkürler. Güzel yaplaşım

• gtx 1080 a8g ile başvurmuzu yapalım bakalım..
  • hepsiburada dan alınan kartlarda gecerlimi bu kampanyaya
  • peki şu siteden yada bu mağazadan alınacak diye bir sınırlama varmı çünkü bazı sitelerde belirtilmiş ama bazılarında yok birde biyerde öyle birşey okudum sanki ama sonradan bulamadım yanlışmı anladım acaba diye, bilgisi olan varmı? ayriyeten anakart ve ekran kartı birlikte alınırsa ikisine de ayrı ayrı iade mi yapılıyor yoksa biri içinmi
  • Hepsi burada dan alınan anakartlar için de geçerli midir bu kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iade formu hala çıkmadı galiba ortaya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnestico

iade formu hala çıkmadı galiba ortaya..

Ben anlamadım bu ısı nasıl yapıcaz. Fatura tarihinden itibaren 30 gün diyor 30 gun yakında bıtecek ama nasıl olucak bellı değil.

https://www.asus-promotion.com/tr/
  • dogussonmez kullanıcısına yanıt
    valla bende beklemedeyim hocam. iade formu çıkartacakalrmış ama gören oldu mu acaba hiç ?
  • agnestico kullanıcısına yanıt
    9 nisanda çıkacak dıyorlar vatan magazasında sordum
  • şu tarih kısmını geçebilen varmı ? satın alma tarihini giriyorum daha daha geri olmalıdır diyor . doğru tarihi giriyorum ama
  • 19 Şubatta Asus strix Rog gtx 1080 aldım 2790 tl.de ,Dolar düşükken ne alırsam aldım diye acele ettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

şu tarih kısmını geçebilen varmı ? satın alma tarihini giriyorum daha daha geri olmalıdır diyor . doğru tarihi giriyorum ama

Haklısınız kampanyada 10-31 mart arası diyor ama tarih girerken 10 marttan önce olmalıdır diyor.
  • beadlock2247 kullanıcısına yanıt
    aynen çözebilen varsa bilgilendirsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.