Şimdi Ara

Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
7
Favori
9.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben mail attım ,mümkün olduğunca çok kişi mail atsın ki düzeltsinler
  • Bende mail attım satın alma tarihi ile alakalı sorunu, umarım bir sorun olmaz.
  • tarihi sectikten sonra klavyeden düzeltin arkadaşlar.ben öyle yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: syukseker

tarihi sectikten sonra klavyeden düzeltin arkadaşlar.ben öyle yaptım

hocam yapsanda kabul etmiyor ki ?
  • syukseker kullanıcısına yanıt
    kabul etmiyor hacı 10 mart ve daha geri bir tarih olmasını istiyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

quote:

tarihi sectikten sonra klavyeden düzeltin arkadaşlar.ben öyle yaptım

hocam yapsanda kabul etmiyor ki ?

sadece 10 mart seçilebiliyordu bende önce onu seçtim sonra klavyeden onların formatına uygun düzeltim yaptım üstelik bunu gece yaptım.bende ki durum bu.
  • Birde serial dışında istediği bir kod var ekran kartının üstünde sanırım . Ekran kartını çıkarmadan başka bir yöntemle öğrene bilirmiyiz . Baya zor oldu takması çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syukseker kullanıcısına yanıt
    Demek gece yapılabiliyormuş, bende zaten klavyeden aldığım tarihi yazdım ama ne yaparsan yap devam dediğin zaman uyarı veriyor, 10 mart ve daha geri bir tarih istiyor sanırım bir sorun var şuanlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

Birde serial dışında istediği bir kod var ekran kartının üstünde sanırım . Ekran kartını çıkarmadan başka bir yöntemle öğrene bilirmiyiz . Baya zor oldu takması çünkü

ppid no istiyor ve ekran kartını anakarta bağlantı yerinde bende sökmek zorunda kaldım sonra işlemi tekrarladım..işin açıkçası sökmen gerekecek
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lvrantum16

Birde serial dışında istediği bir kod var ekran kartının üstünde sanırım . Ekran kartını çıkarmadan başka bir yöntemle öğrene bilirmiyiz . Baya zor oldu takması çünkü

ppid no istiyor ve ekran kartını anakarta bağlantı yerinde bende sökmek zorunda kaldım sonra işlemi tekrarladım..işin açıkçası sökmen gerekecek

Peki teşekkürler tarih sorunu çözüldüğünde hallederim artık

• lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Valla ben tarih sorununu beklemedim açıkçası 10.03.2017 tarihli gönderdim formu mail geldi 5 gün içerisinde bilgilen dirileceksiniz diye, eğer fatura tarihimle foruma girdiğim tarih yüzünden onaylanmazsa Asus'a yazarım doldurulan forumda tarih ile alakalı sorun vardı diye gerçi bu sorun hakkında mail attım. İşlerini doğru yapsınlar onlar da ürünü satmayı biliyorlar bir forumda tarih aralığının girilmesini halledemiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bixsi -- 9 Nisan 2017; 14:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Valla ben tarih sorununu beklemedim açıkçası 10.03.2017 tarihli gönderdim formu mail geldi 5 gün içerisinde bilgilen dirileceksiniz diye, eğer fatura tarihimle foruma girdiğim tarih yüzünden onaylanmazsa Asus'a yazarım doldurulan forumda tarih ile alakalı sorun vardı diye gerçi bu sorun hakkında mail attım. İşlerini doğru yapsınlar onlar da ürünü satmayı biliyorlar bir forumda tarih aralığının girilmesini halledemiyorlar.

O değilde ekran karını çıkarmaya üşeniyorum 😄

• lvrantum16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam o mecbur bende çıkardım yav :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çözüm olursa tarihle alakalı takipteyim
  • bugünde 11 olmuş tarih demekki kim hangi tarihte aldıysa ürünü onun için o günde başlıyor işlemler.ben 18 inde aldım 17 sinde başvurmam gerekiyor sanırım
  • mehmetmt kullanıcısına yanıt
    evet hocam ben 11.martda almıştım dün giremiyordum ama bugün oluyor,en kötü tarihi değiştirip giricektim gerek kalmadı.
  • Kim hangi tarihte almışsa ürünü o tarihi beklemeye gerek yok, sitede sorun vardı tarih aralığı girilmiyordu. Maillere istinaden düzeltmiş olmalılar. Zira ben 19. da almıştım kartı şuan 19'unu seçebiliyorum aksi takdir de ayın 19'unu mu bekleyecektim
  • Daante D kullanıcısına yanıt
    Chrome da 10 veya 11 Mart seçilebiliyor.
    Edge de ise tarih kutusu açılıyor fakat boş sayılar çıkmıyor.
    Hangi browser ı kullandın.
  • thomson kullanıcısına yanıt
    Klavyeden manuel sayıları girdim.
    Devam dediğimde tarih 11.03 den geri olmalıdır diyor.
  • olaya noktayı koydular Dediğime geldi herşey.Satın aldıktan 1 ay sonra başvuru yapabiliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.