Şimdi Ara

asus p5b bios update ile 45 nm desteği var 1066 ram destekler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dediğim ankarta sahibim 800 mhz ramler var e 8200 işlemcim var 1066 ram desteklermi?????? önceden 45 nm desteklemiyodu bios update ile yaptım?? desteklermi alsam?

• DDR2 800 ün üzerinde deseği yok
  • ama sorun yok destekliyor işte dediğim gibi 1066 yıda destekler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveisgod

ama sorun yok destekliyor işte dediğim gibi 1066 yıda destekler mi?

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1698
  • anlaşılmadı büyük ihtimal işlemci olarak şuan bios güncellemesi ile 1333 fsb işlemci takılı overclocklu yani şuan 1600 fsb bende 800 mhz ram var 1066 mhz ram desteklermi bu durumda ben bunu soruyorum?? internettte araştırdım hiç biyerde yazmıyor kullanan arkadaşlar varmı acaba???
  • Bunda anlaşılmıcak bir şey yok. Asus P5B en fazla 800 Mhz destekliyor. 1066 Mhz yi desteklemiyor overclock yapsanız dahi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buğra26 -- 3 Eylül 2009; 20:38:17 >
  • hemen kızmayın? bi soru ozaman bunu gigatec sayfasındaki sistem bilgisinemi dayanarak söylüyorsun??
  • Resmi olarak 800mhz desteklidir ama overclock ile bunun üzerine çıkabilirsin
  • haa tamam işte şimdi asıl sorumu soruyum e 8200 işlemci 800 mhz ram ile 3.2 ghz yi rahat görüyor 1066 lık ramle daha yüksek değerlere çıkmayı düşünüyorum anakart bu konuda ram alsam 1066 taksam sorun yaşarmı zaten 1066 değilde 900 de yada 1000 de çalışacak büyük ihtimal hava soğutma ile okadar yüksek değerlere çıkamam?? şimdi masraf edip alacağım olmayacak ondan korkuyorum şimdiden saygılar??
  • aynı durum şuan benim içinde geçerli.. konu hortladı ama sormam lazım..

Sorunu hallettinizmi? 1066 destekliyormu şuan?
  • Yıl 2019 olmak üzere ne yazık ki desteklemiyor ama maşallah anakartım bomba gibi oyunlarda uygulamalarda devam 2007 yılında almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.