Şimdi Ara

Asus N750JK-T4109H Notebook (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
13
Favori
37.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Ac destegi yok. İlk yukseltme islemi, ssd ile olmali. Onun disinda cok saglam alet olmus.
    Bu linke gore yorum yaptim tabiki

http://www.notebookadresi.com/asus_n750jk-t4109h_dizustu_bilgisayar?keyword=n750

burda çok pahalı daha uygun satan yerler var bu ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoraet

Merhaba öncelikle hayırlı olsun hocam, aynı üründen bende kendime aldım bugün 3 saat sarj olması gerekiyomuş onu bekliyorum şuan:) birşey sormak istiyorum.kutunun içinde driver cd si çıkmadı. Sizde de çıkmadı mı?

hocam sen nerden kaça aldın ürünü..
  • "Ac destegi yok. İlk yukseltme islemi, ssd ile olmali." cümlesinden birşey anlamadım ne demek istediniz
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Ac, yani wifi baglantisinin su anki en son surumu. N wifiye gore cok daha hizli baglanti sunar.
    Ssd de, kati hal diski, yani mekanik disklere oranla cok daha hizli bir sabit disk demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar alanların teknik inceleme ve fotolarını ilk mesajta alıntı olarak paylaşacağım...

alanlara hayırlı olsun.

• Oyun testi yapılmış,gayet başarılı.

BUrada da inceleme yapılmış.

• halloven H kullanıcısına yanıt
    sadecenotebook.com World cart 9 taksit 417,98 TL - Toplam 3.761,80 TL

Aldığım yer çok güvenilir. Baya araştırdım. en iyi fiyat burada. Eğer İstanbuldaysanız Metrobüs Altunizade durağına 600-700 m uzaklığında. İnternetten kredi kartıyla satın alıyorsunuz. İster kargoyla ister gidip elden teslim alabilirsiniz. Samimi ve içten kişiler tavsiye ederim.
  • Gtx 850 diye atlamayin ahim sahim bir sey degil bu fiyata

Yeni serinin orta sinif karti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

quote:

Orijinalden alıntı: sfmacit

quote:

Orijinalden alıntı: linksir

Başlıca Özellikleri:

Intel Core i7 4700HQ 2.4GHz Quad Core İşlemci(3.4GHz Turbo) - 6MB Önbellek
    Mobile Intel HM86 Express Chipset
    nVidia GeForce GTX850M, 4GB DDR3 VRAM
    16 GB (8 GB + 8 GB) DDR3
    1.5 TB 5400 SATA + 256G SSD
    Blu-Ray sürücü (RW)
    17.3" FHD LED (1920x1080)
    Windows 8.1 64 bit
    3.3 Kg

17.3" arayanlar için Asus'dan uzun süre sonra iyi bir config...
    fiyat için yorum yapamıcam.
    4000 lira civarı...

http://www.sadecenotebook.com/asus-n750jk-t4109h-notebook-pmu324175

Merhaba, Bu gtx850m ekran kartı iyimidir oyunlar için. gtx780m le kıyaslarsak hangisi daha iyidir sizce. teşekkür ederim

gTX 850, GTX 780 ve GTX 770 in altında

Hocam bende yeni seri asusların ekran kartı konusundaki revizesind takmış durumdayım
    Güncel seri olan 800 serisi nasıl 700 lerin gerisinde olur?

Burayı biraz açar mısınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• güncel seride kullanılan enerji düşürülüp ısınma sorunları biraz düzeltilip yeniden üretiliyor. Satış stratejisinden başka birşey değil.
    Bir ekran kartında en önemli özelliklerinden biri veri yoludur. gtx 770 te 192 gtx 780de 256bit veri yolu olması lazım emin değilim ama gtx 850de 128bit veri yolu var.
    Lakin enerji tüketimi 30w civarı bu yeni serinin ve bu sayede daha uzun batarya ömrü ve daha az ısınma problemleri demek oluyor.
    Nvdianın satış stratejisi ise her zaman bir önceki serinin en üst 2 veya 3 ekran kartından yeni çıkacak olan serinin ilk giriş seviyesini daha düşük çıkarmaları.
  • Yaklaşık 1 saat DIRT 3 oynadım
     Asus N750JK-T4109H Notebook
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

Yaklaşık 1 saat DIRT 3 oynadım

Hayırlı olsun üstündeki Ssd 'nin performansını ölçermisiniz cyrstal benchmark ile bu arada kaç usb portu var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 13 Mayıs 2014; 13:46:26 >

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dedigin programın linkini verebilir misin ben bi programla denedim ama bumu bilmiyorum :) 4 adet usb portu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 13 Mayıs 2014; 21:06:45 >
  • quote:

Teşekkürler, dedigin programın linkini verebilir misin ben bi programla denedim ama bumu bilmiyorum :) 4 adet usb portu var

http://sourceforge.jp/frs/redir.php?m=jaist&f=%2Fcrystaldiskmark%2F46482%2FCrystalDiskMark3_0_3b-en.exe

Buyur kardeş ilk 2 bölüm SSD

• quote:

Buyur kardeş ilk 2 bölüm SSD

Değerler gayet güzel hocam ... ürünün ssd si msataya takılan ssd lerdenmi yoksa standart mı ? ve ayrıca 1 adet daha hdd takma yeri varmı ?

msata degil kardeş normal satalı fotosunu yükledim. Ayrıca ek hdd takma yeri yok diye biliyorum çünkü video incelemelerinde göremedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 14 Mayıs 2014; 11:48:40 >
  • quote:

msata degil kardeş normal satalı fotosunu yükledim. Ayrıca ek hdd takma yeri yok diye biliyorum çünkü video incelemelerinde göremedim :)

• Sequential Read: 530MB/s
    • Sequential Write: 430MB/s
    • Up to 74,000/70,000 IOPS
    • Interface: SATA III 6.0 GB/s
    • Form Factor: 2.5” (7mm Height)
    • Native TRIM support
    • Compatible with Windows 7/8, Vista, XP 32-bit/64-bit, Mac OSX, Linux
    • Operating Temperature: 0°C to +70°C
    • MTBF: 1,500,000 Hours

oow içindeki ssd gayet kaliteli imiş yaw Lite-on markaymış

ssd çok iyi açılma hızının 10 saniyeyi geçtigini görmedim. Windows 8.1 update 1 yaptıktan sonra açılıştaki hesap resmini göremez oldum hızdan
  • quote:

ssd çok iyi açılma hızının 10 saniyeyi geçtigini görmedim. Windows 8.1 update 1 yaptıktan sonra açılıştaki hesap resmini göremez oldum hızdan

Ekranı nasıl hocam bahset biraz görüş açıları filan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.