Şimdi Ara

Asus N55SF'de PES 12 Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop'ta Pes 12'ti kurduk fakat ekran kartım gt555m olmasına rağmen oyunda 64 mb olarak gösteriyor ve yetersiz deyip oyunu açmıyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz ?

• nvidia kontrol panelinden pes12 yi seç. grafik işlemci olarak nvidiayı seç
  • quote:

Orijinalden alıntı: n55s-s1194v

nvidia kontrol panelinden pes12 yi seç. grafik işlemci olarak nvidiayı seç

Bunu denedim ama işe yaramadı
  • Fifa ve pes'te neden bukadar çok sorun çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

Fifa ve pes'te neden bukadar çok sorun çıkıyor

çoğu kişi orjinalini almadığı için oluyordur :)
  • Heyyy.. Ben pes oynamak istiyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot™

Heyyy.. Ben pes oynamak istiyom

Bu devirde pes pes diyorum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

quote:

imzana sebepsizce güldüm
  • Fifa ve Pes'e has birşey değil. Sandy Bridge işlemcilere entegre edilen HD3000 ekran kartları,güçlü ekran kartı isteyen uygulamalarda otomatik olarak pasif konuma geçmiyor. Yani bilgisayardaki ekran kartını kullanamıyorsunuz.Benzer sorun arkadaşta da vardı. GT5x0 ekran kartıyla COD MW3'ü kötü oynuyordu. En azından benim gözlerimi rahatsız ediyordu ve ne yaptıysam GT5x0 ekran kartını kulandıramadım. 9600M GS ile yüksek ayarlarda oynadığım oyunu o oynayamıyordu ya da kötü oynuyordu.Bios'ta da ayar yok. Garip bir durum... Güç seçeneklerinden yüksek performansa alın sorun düzelir deniyor hep ama bir faydasını görmedim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 1 Şubat 2012; 2:23:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

quote:

imzana sebepsizce güldüm

Bende nedensizce yazmıştım aklıma geldi yazdm

• Oyunu ekran kartı programıyla çalıştırıp performansını arttırmanız gerekiyor
  • Merhabalar,

Bu tür sorunlar ekran kartı ve intel grafik kartı arasındaki geçiş sorunlar dahilinde oluşmaktadır. Masaüsütndeyken harici ekran kartını dinlenmesi sebebiyle intel grafik kartını kullanmaktadır.

1)http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html link üzerindeki programı indirerek,ekran kartı sürücüsünü tamamen siliyoruz.
    2) Daha sonra isehttps://www.geforce.com/drivers ekran kartınızı seçip yeniden güncel sürücüyü yüklüyoruz.
    3) Kurulum sonrası, 'NVIDIA Denetim Masası' açıyoruz. Burada '3D Ayarlarının Yönetilmesi' sekmesine geliyoruz. Programlardan pes 2012 yüksek nvidia seçiyoruz.

Pes 2012 ayarlarına girince göreceksiniz ki ekran kartı tanımlanmıştır.

Eğer sonuç alamazsan, belirttiğim işlemlerin ekran görüntüsünü paylaşmanı rica ederim.

Kolaylıklar Dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.