Şimdi Ara

ASUS N550JV ANAKONU (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.039
Cevap
52
Favori
245.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yildirimbeyazit

klavyede soun yok denedim tuşlarıın çoğunu normal, tıkırında çalışıyorlar.

Cevap için saol kardeşim ne yapiyim simdi geri versem kabul ederler mi daha bi hafta olmadı da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende biraz ışık sızması sorunu var ekranin alt tarafında asus yazisinin orada.fakat led panellerde bu normal sanırsam rica etsem sizde bir kontrol edebilirmisiniz varmı sizde?aşağıya bu sorun için test dosyası yüklüyorum oradan bakabilirsiniz. Saygılarımla..

ışık test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 7 Kasım 2013; 20:26:51 >
  • Arkadaşlar bu PC yi alan bazı kişiler BIOS güncellemesini yapmamız gerektiğini yazmışlardı. BIOS u güncellemenin ne gibi artıları olur ve nasıl yapılır ?
  • beyler laptopu almada sona yaklaştım sanırım.şu an en uygun fiyat burada mı?

http://www.pcdepo.com/asus-n550jv-cn211d-notebook-urun10739.html

yoksa daha ucuz bir yer var mı?ve de bu fiyat sizce yakın zamanda düşer mi ya da kampanya felen haberleri var mı?bilgisi olan?özellikle oğuz arkadaşım???
  • dynamic90 D kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun var ama görüntüde problem yok ekranda problem var. Asus kısmında alt tarafta 3 yerde belli olacak şekilde var bende de. ekte telefonla foto çektim üs kısım da hiç bir şey yok normalde ama telefonda böyle çıkıyor. vede yine telefonla alakalı yine okadar belli değil sızan ışıklar burada çok çıkmış

https://dl.dropboxusercontent.com/u/73663838/s%C4%B1z%C4%B1nt%C4%B1.jpg
  • yildirimbeyazit Y kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi benimde aynı yerde var maalesef ve telefon ile çektiğimde benimde çok fazla çıkıyor ama forumda 1 kişide daha var bizden başka bu sorunu olan konuştuğum kadarıyla.Zaten sadece siyah arka fonda belli oluyor diğer renklerde ton farkı yada başka bir fark yok.Gidip boşuna servise vermeninde anlamı yok bu iş tek bende olmadığına göre ayrıca diğer bilgisayarda olma ihtimalide yüksek gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic90 -- 8 Kasım 2013; 2:41:19 >
  • yildirimbeyazit Y kullanıcısına yanıt
    Led ışıkların konumlandırılmasından kaynaklanıyor bu makinede böyle konumlandırılmış bu bir sıkıntı değil.
  • arkadaşlar hdmı ile bilgisayarımı televizyona bağladığım zaman ekran taşıyor geçen bir arkadaş yol önermişti denedim ama olmadı yardım ederseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar hdmı ile bilgisayarımı televizyona bağladığım zaman ekran taşıyor geçen bir arkadaş yol önermişti denedim ama olmadı yardım ederseniz çok sevinirim

Çift kartlı sistemlere dikkat etmedim nvidia denetim masasına girin ekran ayarlarında ölçeklerndirme olması gerekir eğer yoksa denetim masasına girin intel hd grafik ayarlarına girin gelişmiş ayarlardan ölçeklendirme yapın sığacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar hdmı ile bilgisayarımı televizyona bağladığım zaman ekran taşıyor geçen bir arkadaş yol önermişti denedim ama olmadı yardım ederseniz çok sevinirim

Çift kartlı sistemlere dikkat etmedim nvidia denetim masasına girin ekran ayarlarında ölçeklerndirme olması gerekir eğer yoksa denetim masasına girin intel hd grafik ayarlarına girin gelişmiş ayarlardan ölçeklendirme yapın sığacaktır.

olmadı hocam denedim hiç kimsede karşılaşmadı heralde bu sorunla
  • arkadaşlar pcyi hdmı ile televizyona bağlamada ekrana sığmama olayını çözdüm hdmı kablosunu tvye bağlayın masaüstüne gelin sağ tıklayın intel grafik özelliklerine tıklayın ve resimde yaptığım ayarları birebir yapın
  • yigitalpgur kullanıcısına yanıt
    Ben sadece görüntüyü verebildim sesi veremedim siz verebildinizmi tvye ses?
  • yigitalpgur kullanıcısına yanıt
    Ben size bunu dedim zaten olmadı diyorsunuz. Yapamamıştınız heralde.
  • modlox kullanıcısına yanıt
    Hdmi kabloyla mı bağladınız?
    Normalde vermesi gerekir.Görüntü sadece tv ekranında mı leptoptada görünüyor mu? Öyleyse vermez windows +p tuşu yapın çıkan seçeneklerden sadece projektöree ayarlayın
  • 127H kullanıcısıyım, iyi ki aldım, canavar gibi bir makina.
  • arkadaşlar freedos aldım n55 ı. Ancak flashtan wın kuramıyorum. Iso ındırıp rufus programı ıle yazdım flasha ancak bıostan ayar yapmak gerek sanırım . bu bıosu ben bılmıyorum bana anlatabılecek varsa çok sevınıcem. Pc ıle kaldım böyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Ben size bunu dedim zaten olmadı diyorsunuz. Yapamamıştınız heralde.

yok hocam yenileme hızıyla alakalıymış. 60p hz yapınca ayar kısmı çıktı yoksa 60 i hz olunca ayar çıkmıyor. ama sizin ve desertstorm1 arkadaşın yardımıyla girdim o menüye teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: modlox

Ben sadece görüntüyü verebildim sesi veremedim siz verebildinizmi tvye ses?

denetim masası > ses > orda televizyonun simgesi olacak üstüne tıklayın alt tarafta varsayılan yap var oraya tıklayın tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediciler

quote:

Orijinalden alıntı: nurikaraman

quote:

Bende vatandan aldım , eve gelip 256 lık ssd taktım. Hiç ses yok bende bilgisayar ssd ile 3 saniyede açılıyor şu an çok memnunum. O ses hdd nin çalışmasından dolayı çıkıyor.

Merhaba 3 saniye çok iyi gerçekten , kapanışı kaç saniye ve işletim sisteminiz nedir ?

merhaba Asus N550jv modeli 12gb ramli olanından aldım vatandan evde kendi SSD mi taktım o da 256gb.
    Kapanışta maksimum 4-5 saniyedir. (klavyedeki ışığın sönmesi)
    Açılış hızına inanamıyorum zaten sanki uyku moduna almışımda açıyormuşum gibi.

Ama SSD takmazsanız bu kadar hızlı açılmaz bilginize.

Hocam bu makinede hdd sağ ön tarafta mı ?Intel ve ekran kartı stickerlarının altında? Bu sıralar sesi canımı sıkmaya başladı nolur bi yardım edin ssd ye geçmeyi düşünüyorum.Devamlı cızırtı var :/ arkasından nasıl bi tornavida alıp açmam lazım aynı işletim sistemini nasıl ssd ye aktarırım ve nasıl bi ssd almam lazım sizden yardım bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hotlevel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nurikaraman

quote:

Bende vatandan aldım , eve gelip 256 lık ssd taktım. Hiç ses yok bende bilgisayar ssd ile 3 saniyede açılıyor şu an çok memnunum. O ses hdd nin çalışmasından dolayı çıkıyor.

Merhaba 3 saniye çok iyi gerçekten , kapanışı kaç saniye ve işletim sisteminiz nedir ?

merhaba Asus N550jv modeli 12gb ramli olanından aldım vatandan evde kendi SSD mi taktım o da 256gb.
    Kapanışta maksimum 4-5 saniyedir. (klavyedeki ışığın sönmesi)
    Açılış hızına inanamıyorum zaten sanki uyku moduna almışımda açıyormuşum gibi.

Ama SSD takmazsanız bu kadar hızlı açılmaz bilginize.

Hocam bu makinede hdd sağ ön tarafta mı ?Intel ve ekran kartı stickerlarının altında? Bu sıralar sesi canımı sıkmaya başladı nolur bi yardım edin ssd ye geçmeyi düşünüyorum.Devamlı cızırtı var :/ arkasından nasıl bi tornavida alıp açmam lazım aynı işletim sistemini nasıl ssd ye aktarırım ve nasıl bi ssd almam lazım sizden yardım bekliyorum

Ssd tavsiyesi dışındaki tüm sorular benim içinde geçerli. En önemli sorun ise garanti.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.