Şimdi Ara

||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.539
Cevap
97
Favori
784.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orjinal Asus çantası bulabileceğimiz bir internet sitesi biliyor musunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feanorien

quote:

Orijinalden alıntı: painkila

Bu pil için nasıl kalibrasyon yapılabiliyor???

Keşke tüm konuyu alıntı yapmasaydın:) Daha evvel yazmıştım bir daha yazayım ayrı olursa daha rahat okunur...

Asus Power4Gear Hybrid programını açın

Battery Saving Modunu seçin
    On Battery (pilde iken) Plugged In (fişe takılı) seçeneklerinden size uygun olanı seçin,

Device Power Management alanından kullanmayacaksanız Camera ve ODD (disk sürücüsü) seçimlerini kaldırın

Processor power management alanındana gelin,

Power4gear proccessor control'ü Maksimum battery saving olarak ayarlayın,

Maximum proccessor state %0 minimum %0 ayarlarsanız işlemci min değer olan 1.73 GHZ değerinde çalışacaktır,

Miscellaneous Power Settings alanında
    Kullamadığınızda uyku moduna girmesi ve / veya girmemesi için Sleep after bölümümü ayarlayınız.
    Hipernate after windowsu hazırda bekletmek içindir, Sleep after ile benzer sonuç verecektir.

Turn off HDD diski kapatmak için bu modda sadece internette geziyorsanız vs uygun bir seçenek, pil ömrünü uzatacaktır, size kalmış,

Turn of display ekranı kapatmak için herhangi bir işlem yapmak istediğinizde yeniden açılacaktır, kullanmak istiyorsanız kendinize göre ayarlayınız.

Adjust display brightness ekran parlaklığını ayarlamak içindir, en düşük ekan parlaklığı en yüksek batarya süresi demektir,

Battery Saving Desktop seçeneğini yes seçerseniz kişiselleştirilmiş ekran ayarlarınız değişecektir, mesela Aero'yu kapatacaktır daha evvel değiştirmedi iseniz bu modda beyaz bir arkaplan atayacaktır, görev çubuğunu gizlenir yapacaktır, bunu ayarlamak size kalmış ben aeroyu kapatmanızı tavsiye ederim, birde beyaz değil siyah tonajlı bir arkaplan kullanın, güç tasarrufu yapacaktır,

Son olarak Hide Gagget seçeneği masaüstüne eklediğimiz windows araçları seçeneği olup kullanmıyorsanız yes seçeneğini seçin, pile +10 dakika kadar zaman kazandıracaksınız.

evet uzun uzun yazdım deneyin:)

• Yaz kardeş bendede n53sv - sx065v var. Salıdan beri kullanıyom çok memnunum. sx024v arasında 300 lira fark vardı alırken düşündüm gt 540 var 550 için ve i5 2410 sandy bridge var i7 2630 için değer mi dedim. Ekonomi ağır bastı hayırlı olsun pek bir eksiğini hissetmem inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk3r -- 27 Mart 2011; 15:45:53 >
  • gencler hdmi ile full hd tv ye bagladım ama bagladıktan sonra 4-5 sanıye duruyor,sonra mavı ekran verıp kendıne res atıyor.Sizce bu nedendir?bı yardım edın ya delırıcem
  • Beyler ASUS N53SV-SX065 Kullanıcısıyım.GT540Min nvidia sitesinde sürücüsü yok.Ama 3dvision cd's for notebook indirdiğimizde içinden sürücüde çıkıyor.Osürücü uyumlumudurki gt540mle.Yani sistem kontrol ediliyor dedi sonra kur seçeneği geldi bişey olur diye kurmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecini
    gencler hdmi ile full hd tv ye bagladım ama bagladıktan sonra 4-5 sanıye duruyor,sonra mavı ekran verıp kendıne res atıyor.Sizce bu nedendir?bı yardım edın ya delırıcem

Normalde hata vermemesi gerekiyor eger bilgisayarinizda bir sorun yada yavaslik hissetmiyorsaniz nVidia ekran kartinin surucusunu driver dvd nizden tekrar yukleyip deneyebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASTRONOT1
    Beyler ASUS N53SV-SX065 Kullanıcısıyım.GT540Min nvidia sitesinde sürücüsü yok.Ama 3dvision cd's for notebook indirdiğimizde içinden sürücüde çıkıyor.Osürücü uyumlumudurki gt540mle.Yani sistem kontrol ediliyor dedi sonra kur seçeneği geldi bişey olur diye kurmadım.

nVidia hala notebooklar icin ekran karti surucu cikarmadi ama ekran kartimiz 3d destekliyor kurabilirsiniz
  • Buarada size gönderdiğim notebook bilgileri bir işe yaradımı
  • orjinal asus cantası burada arkadaslar :)

Republic of gamers , bir seri cantada onun logolu olanıda vardı cok daha hos duruyodu bulursam onunda linkini paylasırım

http://www.amazon.co.uk/ASUS-Republic-Gamers-Backpack-Notebooks/dp/B003TF9BA8/ref=pd_sxp_f_i
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASTRONOT1
    Buarada size gönderdiğim notebook bilgileri bir işe yaradımı

Evet isime yaradi dostum bi ara eklemeye calisacagim XPerience nickli dostun da oyun goruntuleri de eklenecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: whatismatrix

orjinal asus cantası burada arkadaslar :)

Republic of gamers , bir seri cantada onun logolu olanıda vardı cok daha hos duruyodu bulursam onunda linkini paylasırım

http://www.amazon.co.uk/ASUS-Republic-Gamers-Backpack-Notebooks/dp/B003TF9BA8/ref=pd_sxp_f_i

El çantası sormuştum aslında, birde buradan sipariş verince Türkiye'ye kargolarlar mı?

• tabi Amazon neredeyse dunyanın her yerıne gonderıyor TR de sorun yok sipariş gecebilirsin :)
  • quote:

tabi Amazon neredeyse dunyanın her yerıne gonderıyor TR de sorun yok sipariş gecebilirsin :)

Orjinal Asus el çantası bulursanız haberim olsun.
  • Kesin 4 bellek slotu var ve 2'si dolu dimi?
    Ben alırken2x2gb bellek ile almayı planlıyorum,
    hff performansı nasıl, hdtune ile test eden varmı, birde 7200rpm disk'mi alsak
  • Beyler bişey sorcam çalıştıra dxdiag yazdığımızda ekranda hep intel graphic card görünüyor.onu gt540m yapmanın bir yolu varmı.
  • arkadaslar laptopu yenı aldım ve hiç bir bilgim yok :D
    bu laptopa neler yapmam gerektigini biliyormusunuz ??
    örnek ekran kartı nın guncelleme yada surumler olsun ne yapmam gerektigini söyleyecek olan biri var mmı ?
    ben sadece 5 dvd ye recovery yaptım :D
    biri cevaplarsa cok sevincem :D
  • arkadaslar bu pil i uzun sureli kullanmak için nasıl bir yol izlemeli kapalıyken sarjdan cekelim yada , surekli sarjda olsun yada pildeyken hafta bir kez pilden kullanıp tekrar sarja donelim vs vs gibi onerileriniz varmı acaba ?

• Wireless çipseti intel mi çekim kuvveti nasıl acaba ?
  • quote:

arkadaslar bu pil i uzun sureli kullanmak için nasıl bir yol izlemeli kapalıyken sarjdan cekelim yada , surekli sarjda olsun yada pildeyken hafta bir kez pilden kullanıp tekrar sarja donelim vs vs gibi onerileriniz varmı acaba ?

Aşağıdaki makaleye göz atabilirsin. Bende N53 serisi bi cihaz alacağım ama kısmetse bi sonraki Vatan veya Bimeks kampanyasında. Tabi 1 ay içinde neler çıkar bilmiyorum. Hayırlı olsun herkese

http://www.pcdepo.com/notebook-bataryasi-kullanimi-mID6.html

• arkadaşlar bnde SZ002V kullanıcısıyım. ürünü alalı 1 hafta oldu ve gayet memnunum.ürün haricinde Logitech M305 model kablosuz nano mouse ve Zalman ZM-NC3000U model soğutucu fan aldım.mousetan oldukça memnunum.soğutucu fanı bugün aldım ama bu üründe oldukça faydalı olacak gibi geldi bana.çünkü 22cm lik fan var ve alüminyum gövdeye sahip.soğutucu ve mouse düşünenlere bu ürünleri tavsiye edebilirim.geriye bir tek çanta kaldı.onu da Belkin almayı düşünüyorum.1 modelinde içi süetten ve gayet kalın ve yumuşak bir malzemeden üretilmiş.oldukça kaliteli duruyor.bu ürünü almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.