Şimdi Ara

Asus N 551 jw (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
10
Favori
27.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim önceki mesajlarımda yazdım pıt sesi donanımsal değil. Realtek'in bazı hoperlörlerinde var araştırdığım sitelerde gördüm bunu ve asus n551jw diye aratmadım direk donanım ve sorunu yazdım. Aslında sorun falan değil donanımın kendini kapatmasından kaynaklanıyor. Delay time'ı 999 yaptıktan sonra bu sorun ortadan kalktı tamamen. Harddisk sesinin neresi fazla anlayamadım isterseniz sökün yerine ssd takın sizin tercihiniz.Emin olun artılarını eksilerini değerlendirerek yazıyorum bunları. Netten aldığım için hala iade edip paramı alabilirim ama bu fiyata bundan iyisini bulamam.Laptop ısınmıyor, ekranı yeterince güzel, fan sesi son derece az daha ne beklentiniz var acaba? Ha ben bin lira daha veririm iyisini bulurum diyorsanız türkiye şartlarında daha iyisi 5 bin liradan başlıyor, yahu gerçekten garipsiniz Asus zaten bilinen bir marka 2 yıl garantiniz var güncellemeleriniz zamanında geliyor daha ne istiyorsunuz? Bu fiyata freedos olmayan ssd'li gtx 960 lı bi laptop bulabilir misiniz tartışılır. Dolar 3 lirayı geçti ve ilerde pişman olacaksınız benden söylemesi.

• arkadaşlar, bu ışık sızması denen mevzu zamanla artan bişey midir?
  • Arkadaşlar konuyu açtım

buyrun

http://forum.donanimhaber.com/m_113390226/tm.htm
  • JANJAN485 kullanıcısına yanıt
    havanın girdiği yerler alt ön tarafta, ona göre bir şey almalısın...
  • Genelde ilk andaki gibi kalır artma azalma olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oski_58

Kardeşim önceki mesajlarımda yazdım pıt sesi donanımsal değil. Realtek'in bazı hoperlörlerinde var araştırdığım sitelerde gördüm bunu ve asus n551jw diye aratmadım direk donanım ve sorunu yazdım. Aslında sorun falan değil donanımın kendini kapatmasından kaynaklanıyor. Delay time'ı 999 yaptıktan sonra bu sorun ortadan kalktı tamamen. Harddisk sesinin neresi fazla anlayamadım isterseniz sökün yerine ssd takın sizin tercihiniz.Emin olun artılarını eksilerini değerlendirerek yazıyorum bunları. Netten aldığım için hala iade edip paramı alabilirim ama bu fiyata bundan iyisini bulamam.Laptop ısınmıyor, ekranı yeterince güzel, fan sesi son derece az daha ne beklentiniz var acaba? Ha ben bin lira daha veririm iyisini bulurum diyorsanız türkiye şartlarında daha iyisi 5 bin liradan başlıyor, yahu gerçekten garipsiniz Asus zaten bilinen bir marka 2 yıl garantiniz var güncellemeleriniz zamanında geliyor daha ne istiyorsunuz? Bu fiyata freedos olmayan ssd'li gtx 960 lı bi laptop bulabilir misiniz tartışılır. Dolar 3 lirayı geçti ve ilerde pişman olacaksınız benden söylemesi.

Bir arkadasa aldırdım ,adam sıcak hava cıkıs yerini gösterip ısınıyor bu makina diyor

• ekran gelmiyor 3 gündür sorunsuz kullanıyodm bu gün nedensiz bi şekilde yavaşlamaya başladı dosyaları açarken felan şarj takılı ama dolmuyor felan yazdı virüs taraması yapıyordum birden ekran karardı reset attm çalıştırdım ekran gelmedi ne yapıcam yarın vatana gerimi götürsem 😟🔫

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADASLAR BEN ISTEGINIZ UZERINE FIKIR OLSU N DIYE BIR INCELEME VIDEOUSU CEKIP ATICAM ISTERSENIZ IZLEYEBILIRSINIZ 1 HAFTA SONRA LINK GELIYOR SADECE BENDE SSD SIZ MODELI VAR DIGER HER SEY AYNI

• ARKADASLAR BEN ISTEGINIZ UZERINE FIKIR OLSU N DIYE BIR INCELEME VIDEOUSU CEKIP ATICAM ISTERSENIZ IZLEYEBILIRSINIZ 1 HAFTA SONRA LINK GELIYOR SADECE BENDE SSD SIZ MODELI VAR DIGER HER SEY AYNI

• Bu telefonda harbi bir sorun var 4 defa ayni seyi yollamis

• XxquattroxX kullanıcısına yanıt
    Ana konu açıldı hocam onu kullanabilirsiniz burayı terkettik :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu laptopu alalı 20 gün oldu, önceki akşam laptopun uykusunda probem olmaya başladı, normalde kapağı kapatınca uykuya alıp geri açınca oturum açma menüsü geiyordu , ama artık öyle yapmıyor kapağı açınca asus yazısıyla başlatıyor ve oturumu açtığımda masa üstünde ne varsa hepsini kapatmış oluyor yani yeniden başlatmış gibi oluyor laptobu,, hazırda beklet modunda ise laptop kapağını açtığımda otomatik gemiyor ekran güç düğmesine basıyorum ekran açılsın diye ondada asus yazısıyla başlıyor ama masaüstündeki dosyları kapatmıyor, sorun laptoptamı yoksa işletim sistemimindemi sıkıntı var, bilen arkadaş varmı acaba
  • 52FIRTINA52 5 kullanıcısına yanıt
    Güç seçeneklerininde gelişmiş ayarları kontrol ettiniz mi? Kapağı kapattığınızda uykuya al seçeneğinin seçili olması gerekir normalde.
  • Ettim defalarca değiştirdim filan zaten uyku ayarındaydı hep
  • Dostlar ben de bu laptopu almayi dusunuyorum.teknosada suan 2 tb lik modeli 3999 tl.sizce ssd olmamasi sikonti olur mu.veya hard diski ciksrtio ssd mi takiyim.acil cevao verirseniz sevinirim

• Bende şuan teknosadaki ürün mü yoksa n551vw çok kararsızım bu hafta içinde almayı düşünüyorum bu arada teknosadaki ürünhttp://m.teknosa.com/urunler/125033078/asus-n551jw-cn383t-15-6-i7-4720hq16gb2tb4gb-gtx960

• Arkadaşlar bu laptopda toucpad i nasıl iptal edebiliriz FN+F9 değil mi çalışmıyor da o bilen varsa alıntılarsa cok memnun olurum
  • Merhaba arkadaşlar;
    Bende görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu böyle bir hata veriyor bu hatadan nasıl kurtulabilirim ne yapmam gerekiyor yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.