Yüzbaşı
19 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar sistemim
16GB RAM
i7 4720HQ işlemci
GTX 960M 4GB ekran kartı
bu sistemde hd video tarzı videoları vlc ile oynatırken resimdeki gibi sorun oluyor bazen çözümü nedir ? diğer tarayıcılada herhangi bir sorun yaşamadım belki pek fazla kullanmadığım içinde olabilir. Yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler
Merhaba arkadaşlar sistemim
16GB RAM
i7 4720HQ işlemci
GTX 960M 4GB ekran kartı
bu sistemde hd video tarzı videoları vlc ile oynatırken resimdeki gibi sorun oluyor bazen çözümü nedir ? diğer tarayıcılada herhangi bir sorun yaşamadım belki pek fazla kullanmadığım içinde olabilir. Yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler
Merhaba arkadaslar bir istekte bulunacağım. Hattımı telekoma taşıdım da telekom kampanya yapmış ttnet müşterisinin tc sini mesaj atınca fatura da 6tl indirim yapıyor 12 ay boyunca ve bir tc den 6 kişi faydalanabiliyor. öğrenciyim il dışın da. Ailemin evin de internet yok yurtta kalıyorum çevremdekilere sordum fakat millet o kadar korkmuş ki tc duyunca sanki borç para istemiş gibi kaçıyor anlamadım zaten bunlar kimlik fotokopilerini verdiler telekoma tc si de formaliteden istiyorlar demek istediğim o ki bana ttnet müşterisi olup tc kimlik numarasını verebilecek bir babayiğit var mi acaba?
Bu da kampanya linki

https://bireysel.turktelekom.com.tr/turk-telekom-paketleri/kampanyalar/Sayfalar/cepte-buyuk-bayram-kampanyasi.aspx

Çok teşekkür ederim Yardımcı olacak kişiye eğer isterse gönlü rahat etmesi için ben de onunla bilgilerimi paylaşabilirim
Pm atarsaniz yardimci olabilirsiniz. Sizden herhangi bir kayip falan olmayacak sadece bana yardim etmis olacaksiniz.
Yardımcı olmak istiyen varsa bana pm atabilirse memnun olurum ondan herhangi bir kayıp olmayacak ve bana yardımcı olmuş olacak. şimdiden teşekkürler
Yardım etmek isteyen varsa pm atarsa memnun olurum ondan herhangi bir kayıp falan olmayacak sadece yardımcı olacak.
Evet arkadaşlar ben şuan kredi almak istesem 17.100 veriyorlar mesela ben bunu ne kadar olarak geri öderim ?

Siz ne kadar aldınız ne kadar ödediniz ?
Evet arkadaşlar kredi almadan önce fikir sahibi olmak amacıyla açtım? Siz ne kadar aldınız ne kadar ödediniz ?
Ben şuan almaya kalkarsam eğer 17.100 alacağım kaba taslak bunu kaç gibi öderim mesela ?
Evet arkadaşlar başka ne yapmamız gerekiyor ?
Görüyorum öğrenci belgesi yollamam gerekiyor diyenleri bunu nasıl anlıyor belki benimde öyledir nerden bakıyoruz ?
Hakkında
Hakkımda:
Eğer hayal edebiliyorsan, yapabilirsin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.612
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 152.572 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.