Şimdi Ara

Asus N 551 jw (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
10
Favori
27.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler, o seçenekte masada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu harddisk sesi sizlerde de var mı?
  • Vatanda 5000 tl olmus. Ne yaptilar defolu mallari elden mi cikarmak icin mi dusurmuslerdi fiyati 3400 e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chrizs07 -- 4 Ocak 2016; 0:35:23 >
  • Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Benim iade ettigim.bilgisayarda vardi. Mekanik bir ses geliyordu Gun icinde 2 kere duydum

• quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

Vatanda 5000 tl olmus. Ne yaptilar defolu mallari elden mi cikardilar da dusurduler fiyatlari bu kadar :S

Vatan stokta ürün olmayınca bazen böyle artış yapabiliyor. Ki Türkiye'deki hiç bir Vatan'da şuan sıfır n551jw kalmadı. Teşhirler vardı onlarda bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oski_58 -- 4 Ocak 2016; 0:36:17 >
  • Yav bu pıt sesini kulaklık takınca duydum 1 kaç kere normalde gelmiyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanofmemories

Benim laptoptaki Bluetooth olayıni çek ettim ve sağ en altta o seçenek var, bir de, sol en altta Otomatik Kullan'ın altında bende var olan Usb seçeneği sende yok. Ben Win 10'un tüm guncellestirmelerini yapmıştım, acaba sen yapmadin da ondan mi eksik sende bu menü ?

Arkadaşım Driver Booster diye bir program kurmuş ilk açtığımızda laptopu. Ben görmeden taratıp ne varsa güncellemiş. Bi 20 dk sürdü hepsini güncellemesi. Şuan bakıyorum tüm driver'lar güncel görünüyor. Garip bir durum ama telefon ile alakalı diye düşünüyorum ben yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3RTi

quote:

Benim laptoptaki Bluetooth olayıni çek ettim ve sağ en altta o seçenek var, bir de, sol en altta Otomatik Kullan'ın altında bende var olan Usb seçeneği sende yok. Ben Win 10'un tüm guncellestirmelerini yapmıştım, acaba sen yapmadin da ondan mi eksik sende bu menü ?

Arkadaşım Driver Booster diye bir program kurmuş ilk açtığımızda laptopu. Ben görmeden taratıp ne varsa güncellemiş. Bi 20 dk sürdü hepsini güncellemesi. Şuan bakıyorum tüm driver'lar güncel görünüyor. Garip bir durum ama telefon ile alakalı diye düşünüyorum ben yinede.

Ben Win 10'nu guncellendin mi diye sordum, çünkü senin o menü eksik gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Baska bir konuda Msi ı yere göge sıgdıramadılar ,N551 den cok daha iyi oldugunu söylediler.Magazaya gittik,görevliden yardım isteyip test yaptık.Testlerde asus ,msi'ı cok pis tokatladı.Ekranlar arasında muazzam fark fardı.Farkı daha iyi anlamanız için aşagıdaki resme bakabilirsiniz.cihazların ekranlarını biraz eğip resimledim ,sonuc asagıdaki gibi

Asus N 551 jw

Buarada msi ın fiyatının daha yüksek oldugunu belirteyim :)

Bu msi hangi modeli hocam

• XxquattroxX kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen dediginiz gibi :)
    Fakat benim çoğu oyun korsan oldugu için win10 da açılmıyor buna bi çözüm bulabildiniz mi?

• quote:

quote:

quote:

driverlerin güncel olup olmadığını nasıl görüyorsunuz pc den..?

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt
    Win 10'u güncellemedim sanırım hocam akşam eve geçince bakıyım güncellemesi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

quote:

quote:

driverlerin güncel olup olmadığını nasıl görüyorsunuz pc den..?

Driver booster pro

• ganeja kullanıcısına yanıt
    Daha tümüne bakamadim, ben sadece Wireless driverini guncellestirmistim, fakat guncellestirmeye rağmen WiFi'de kopmalar oluyor ve zor bağlanıyordu kablosuz modeme.

Onu da bugün çözdüm, WiFi'de zor bağlantı ve kopma sorunu olanlar belki bu yöntemi (internet bağlantıları-sorun gider) deneyip giderebilir.

Anladimki, bazı sorunların çözümünü çok uzaklarda aramamak gerekiyor, çözüm hemen yani başımızda.

Resmini ekliyorum ve görüldüğü üzere "bu bilgisayarda bir veya daha çok ağ protokolü eksik" diye yazıyor resimde. Halbuki ben zaten Wireless driveri güncelleştirilmiştim.... Ne is anlamadım ama neyseki sorun çözüldü bu şekilde...ve şimdi takır takır bağlanıyor wireless modeme.
     Asus N 551 jw

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Arkadaşlar bu harddisk sesi sizlerde de var mı?

Evet var... Bildiğim kadarı ile bu bütün Hdd'lerde olan bir ses, Asus, Dell, Hp, Msi, Lenova, Toshiba vs. farketmez.

Hdd'den ses geldiğine göre, Hdd normal ve calisiyor demektir, ya ses gelmeseydi bi de :).... O zaman ne dusunecektik acaba ?

Hdd'yi Ssd ile değiştirince bu ses gelmeyecek diye biliyorum, ilerde Ssd değişimi şart sessizlik ve hız için....

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt
    evet maalesef dediğin gibi 128 ssd diye sevinmiştim ilk başta ama galiba en az 256 dan aşağısı kesmicek...
  • ardaind kullanıcısına yanıt
    Tavsiyem Ssd'yi Windows'a bırakmak ve sonradan yuklenecek herşeyi D'ye atmak. Ilerde de Hdd''yi yüksek kapasite bir Ssd ile değiştirmek.

• quote:

Daha tümüne bakamadim, ben sadece Wireless driverini guncellestirmistim, fakat guncellestirmeye rağmen WiFi'de kopmalar oluyor ve zor bağlanıyordu kablosuz modeme.

Onu da bugün çözdüm, WiFi'de zor bağlantı ve kopma sorunu olanlar belki bu yöntemi (internet bağlantıları-sorun gider) deneyip giderebilir.

Anladimki, bazı sorunların çözümünü çok uzaklarda aramamak gerekiyor, çözüm hemen yani başımızda.

Resmini ekliyorum ve görüldüğü üzere "bu bilgisayarda bir veya daha çok ağ protokolü eksik" diye yazıyor resimde. Halbuki ben zaten Wireless driveri güncelleştirilmiştim.... Ne is anlamadım ama neyseki sorun çözüldü bu şekilde...ve şimdi takır takır bağlanıyor wireless modeme.
     Asus N 551 jw

Sistemi neyle güncellemiştiniz

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Galiba Aygıt Yönetici'nde ağ bağdastiricilarinda bu Intel Wireless, oraya girip, "sürücüyü güncelleştir" seçilecek diye hatırlıyorum.

• 3350 ye vatandan aldigim ve hic kullanmadigim makineye 3600 tl ye alici cikti satsam mi acaba..
    win 7 kurmam gerekli ve kurulmadigini gordum diger konu da..
    masaustu olarak kullanacagim zaten bu paraya cok daha iyi bir masa ustu toplanir diye dusunuyorum..
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.