Şimdi Ara

ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.478
Cevap
60
Favori
247.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: edarguner

Ben Arife günü 173x 8 Gb olan Modelden aldım Gold'dan ( Kadıköy Şübesi Çok ilgili bu arada tavsiye ederim)

2 gün öncesinde 2 tane yerli marka almıştım ( qpad ve Probook) ikiside çöp resmen Gold Saolsun hemen iade aldı.

Acer Iconia ile bunun arasında kalmıştım ki Bunda Gps ve BT 4.0 görünce aynı zamanda IPS ekranı hemen karar kıldım.

Çocuk oynasın diye aldım ama elimden düşmüyor sanırım 16gb olandan da kendime alacam birtane .

Menü geçişlerinde bazen takılmalar oluyor kesinlikle Widget ile alakalı diye düşünüyorum.

Onun haricinde Youtube'dan Full Hd Video inanılmaz güzel seyrediliyor.

Ekrar hassasiyeti iyi, Ama ekran çizilmeye müsait bizim ufaklık hemen çizdi, bayramdan sonra jelatin ve Kılıf alacam hemen tavsiyelerinizi alabilirim.

Ayrıca Dun sabah sarjdan aldim 09:00 gibi ( yaklasik olarak 12 saat şarjdaydı ilk ) devamli full parlaklikla 5 saat kullandim wifi acik( internet.film vs) gerisi standby da suan 21:30 %40 da sarj. Hiç kapamadım cihazı

Huawai'nin mediapad7 cihazinida incelemenizi isterim 7" 3g ve bir programla telefon ozelligide kazaniyor.F/p olarak sanirim rakipsiz.İnceledim ve begendim Vodafone ve Turkcell magazalarinda 329-369 TL arasi kontratsiz bunuda düşünebilirim kendime belki.

Huawei nin ekran kalitesi nasıl acaba merak ediyorum.asus ile huawei arasında kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Asagidaki urunden almayi planliyorum bakalim kilif cok guzel tam istedigim gibi.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-google-nexus-7-kilif-deri-stand-95245376

Ben de bu tabletten bugün aldım ve tabi ki korumak gerekiyor.Acaba bu kılıflar bizim tabletlere tam uyumlu olur mu,sipariş verdiniz mi siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _KÂFİR_

quote:

Ben Arife günü 173x 8 Gb olan Modelden aldım Gold'dan ( Kadıköy Şübesi Çok ilgili bu arada tavsiye ederim)

2 gün öncesinde 2 tane yerli marka almıştım ( qpad ve Probook) ikiside çöp resmen Gold Saolsun hemen iade aldı.

Acer Iconia ile bunun arasında kalmıştım ki Bunda Gps ve BT 4.0 görünce aynı zamanda IPS ekranı hemen karar kıldım.

Çocuk oynasın diye aldım ama elimden düşmüyor sanırım 16gb olandan da kendime alacam birtane .

Menü geçişlerinde bazen takılmalar oluyor kesinlikle Widget ile alakalı diye düşünüyorum.

Onun haricinde Youtube'dan Full Hd Video inanılmaz güzel seyrediliyor.

Ekrar hassasiyeti iyi, Ama ekran çizilmeye müsait bizim ufaklık hemen çizdi, bayramdan sonra jelatin ve Kılıf alacam hemen tavsiyelerinizi alabilirim.

Ayrıca Dun sabah sarjdan aldim 09:00 gibi ( yaklasik olarak 12 saat şarjdaydı ilk ) devamli full parlaklikla 5 saat kullandim wifi acik( internet.film vs) gerisi standby da suan 21:30 %40 da sarj. Hiç kapamadım cihazı

Huawai'nin mediapad7 cihazinida incelemenizi isterim 7" 3g ve bir programla telefon ozelligide kazaniyor.F/p olarak sanirim rakipsiz.İnceledim ve begendim Vodafone ve Turkcell magazalarinda 329-369 TL arasi kontratsiz bunuda düşünebilirim kendime belki.

Huawei nin ekran kalitesi nasıl acaba merak ediyorum.asus ile huawei arasında kaldım.

Bugun inceledim Asus'un ekran kalitesi huawei den kat kat iyi.Bende dusunuyordum vazgectim.Asus 16 gb alacam birtane de (8gb da aldim)

• 3g icin heves ediyordum ama tabletin yarisi ekran zaten asus daha onde gorunuyor su an.

• quote:

3g icin heves ediyordum ama tabletin yarisi ekran zaten asus daha onde gorunuyor su an.

Bende 3g icin dusunmustum ama sanirim telefonumdan paylasacagim.Bizim cihazlar usb bellek tanisa uzerine tanimam. Ama Huawei'nin karsisinda baska avantajlarda var mesela 10 nokta dokunmatik,Yuksek sarj suresi,Guncelleme destegi ve arayuz,kamera ve hd video cekim. 16gb olani gozunuz kapali alin

• DessoEldest kullanıcısına yanıt
    konu da USB driver mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: masal_olduk

quote:

Asagidaki urunden almayi planliyorum bakalim kilif cok guzel tam istedigim gibi.
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/asus-google-nexus-7-kilif-deri-stand-95245376

Ben de bu tabletten bugün aldım ve tabi ki korumak gerekiyor.Acaba bu kılıflar bizim tabletlere tam uyumlu olur mu,sipariş verdiniz mi siz?

Cumartesi siparis vericem suan kargo firmalari calismiyor.

• Hocam 16 lik olan n11 de var 350 lira guvenilir olur mu alsam

• quote:

Hocam 16 lik olan n11 de var 350 lira guvenilir olur mu alsam

Sorun bakalim kimin garntisi var.Penta elektronik Turkiye distributoru sanirim.Internetden almak daha mntikli ve guvenli kosulsuz 7 gun iade garantisi var tum alisverislerin .Gold'u da tercih edebilirsiniz.

• quote:

quote:

Sorun bakalim kimin garntisi var.Penta elektronik Turkiye distributoru sanirim.Internetden almak daha mntikli ve guvenli kosulsuz 7 gun iade garantisi var tum alisverislerin .Gold'u da tercih edebilirsiniz.

Asus turkiye garantili diyor adam 50tl fark var.gold ile arasinda

• quote:

quote:

quote:

Asus turkiye garantili diyor adam 50tl fark var.gold ile arasinda

Dusunmeden al o zaman aradaki 40 lir farkla hafiza karti falan alinir.Begenmezsen iade edersin

• Cihazda ayarlar-ekran bölümünden şayet wifi özelliği olan bir tv niz varsa tv yi veya tableti herhangibir aga baglamadan ekran görüntüsünü aktarabilirsiniz.

Cihazla ilgili sunu söyleyim ; Piyasada 350 lira fiyat aralıgında asus kalitesi ve destegi olan ,4 cekirdekli,ips ekranlı baska bir tablet yok!!!.O yüzden eleştirileri fiyata göre yapmak daha dogru olur diye düşünüyorum.O paraya adam böyle bir tableti alabiliyor ve vay efendim kılıf cıkmadıda kulaklık cıkmadıda bla bla bla.....yok abi neyaparsan yap bizim milleti tatmin edemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr990

http://www.sanalmarketim.com/asus-versasleeve-7-siyah-tablet-kilifi/p_49812/

şöyle bir şey buldum sanırım sipariş vericem...

Ben de kılıf arayışındayım,bu kılıf da hoşuma gitti,aldınız mı acaba bu kılıfı ve cihaza tam olarak oldu mu?
  • 36A serisi benimki güncelleme de sıkıntı çıkmadı. Trust markasının nexus 7 için ürettiği ekran koruyucuyu uyguladım birebir oturuyor. Kılıf da aynı şekilde iyi oldu ama şarj soketi kulaklık soketi ve arka kamera delikleri açmak gerekecek :( ama herşeye rağmen deri kılıf da çok şık...
  • Ben dun Vatan'ın aldım. Sorunsuz guncellendi.

Arkadaşlar, sorun sadece 1B039 modelinde var. Diğerlerinde yok. Vatan'dan alanlar yapsın güncellemeyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizlialda fiyat 389 tl birde hesaplara 20 tl cek eklenmiş 369 tl ucretsiz kargo .basta sonu 36a ile biten yazıyor fakat acıklamalarda 39a oldugunu belirtiyor.hızlıaldan sipariş gecen oldumu acaba.buradaki fiyat iyi gorünüyor.
    birde alan arkadaslar nereden ve kac tl ye aldıgını belirtirse yeni alacaklara cok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 18 Ekim 2013; 10:51:41 >
  • Vatan da 379 lira 16 gb lık olan modeli ,ihtiyacı olan internetle falan ugrasmasın vatandaki fiyat iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc332

O kılıflardan ürünü aldığım gün almıştım.
    Pek kaliteli olduğu söylenemez , tablete tam oturmuyor yani standart 7" tabletler için yapılmış gibi sıradan bir kılıf.
    Yurt dışı sitelerden alışveriş imkanınız varsa Asus'un kendi çıkardığı kılıfı almanız sizin için daha iyi olur

Bunu öğrendiğim iyi oldu, korkum o kadar para verip oturmamasıydı. Şimdi baktım, burada 40 TL'ye uyumsuz kılıf alabilirken yurtdışında 5-10$'a alabiliyoruz kargo dahil. Çok sağolun. Şunu almayı düşünüyorum, 360 derece dönebiliyor olması güzel.
     ASUS Memo Pad HD 7 [Kullanıcı Kulübü]-[AnaKonu]-[Rom]-[Driver]

• masal_olduk M kullanıcısına yanıt
    Siyah olanını pleashop dan kargo dahil 40TL ye almıştım, hem şık hem de orjinal aksesuar fakat 2 farklı açıda cihazı tutmak dışında bir fonksiyonu yok. Kullanırken elde kullanıp, işim bitince kılıfa koyup kaldırıyorum.
  • 36A serisi başarılı bir şekilde guncellendi,şu anda tabletten yazıyorum,güzel ben memnun kaldım.Fiyatına göre güzel tablet.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.